Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lm648

Banned
a ja ostatnio powywalałem tyle gazetkowych DVD ....

Masz rację :) "gazetkowe DVD" są to wydania filmów "do luftu" przeważnie na płytach jednowarstwowych i swoją objętością zajmując tylko ok. 4,35 GB czyli w zakresie jakości szału nima :) ..... jakby były wydane na płytach DL o objętości do 8,5 GB wówczas (wyższe bitrate a co za tym idzie dobra jakość obrazu pomimo niskiej rozdzielczości) można jeszcze znośnie je obejrzeć na LCD/PDP. Zależność tą zauważyłem przy przejściu z TV CRT (na którym nie było widać tego ze względu na rozdzielczość) na LCD i od tego czasu omijam je szerokim łukiem.

.....Moja piękniejsza połówka już chyba na sam widok tych płyt się denerwuje. .........to jeszcze na samą myśl o "hałasie" z kina uszy się jej pocą :).....

W ramach pocieszenia dodam, że :) ........... nie jesteś osamotniony w "tych problemach" :)
Co jest? .... że prawie wszystkie Panie mają to samo "negatywne zdanie" w sprawie AV ..... nie znam żadnej, która by to tolerowała a nie daj Boże była "fanem", "pasjonatem" etc :) ...... czyli mamy takie typowe męskie hobby :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nawet nie chodzi mi juz o jakość, ale swego czasu moja połowica kupowała chyba każdą gazetkę, gdzie była jakakolwiek płyta z filmem. Nazbierało sie badziewia. Niestety 99% to bezwartościowy chłam.
 

Dario Pyza

New member
Ja ostatnio zamówiłem z amazon.uk kilka filmów w całkiem fajnej promocji:
Szklana pułapka 1 &2, klasyk 12 gniewnych ludzi, i familijny film z labradorem w roli głównej Marley i Ja-wyszło po ok.25 zł za sztukę więc chyba warto, trzeba sprawdzać w sieci opisy bo w niektórych nie jest napisane nic o polskich ścieżkach audio bądź napisach, a w rzeczywistości są:

http://www.amazon.co.uk/b/ref=amb_l..._rd_t=101&pf_rd_p=459586587&pf_rd_i=293962011
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlasnie zagladam, nigdy nie kupowalem uzywek na amazonie.
Dla przykladku, "Wall Street2: Pieniadz nie spi" (BR), cena to 10zl! + przesylka do UK: 6zl. Czyli mamy film za 16zl, oczywiscie na adres w UK.
Pytanie jak to wychodzi do Polski teraz z przesylka?
 

dominlesne

New member
DHL-em przesyłka kilka lat temu kosztowała mnie około 60zł. Zamawiałem dużo rzeczy - spore pudło, ale za jedną pierdołę koszt był ten sam.
 

szubert

New member
Gdzie kupujecie filmy blu ray ?

Też dziś zakupiłem w Empiku wszystke części Transformers'ów po 24,99 zł każda (po oddaniu 3 płyt DVD). Promocja trwa do jutra.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kurcze, mam nadzieje ze sie zdaze. Dobrze ze przypomniales. Wszystkie filmy sa dostepne, czy ostatki juz?
 

szubert

New member
Gdzie kupujecie filmy blu ray ?

Ja wszedłem na Allegro i w swojej okolicy szukałem najtańszych filmów na DVD - znalazłem jakiś komis/lombard pare km ode mnie i za 5 zł kupiłem 5 płyt DVD :p koleś miał tego z 10 kartonów :D
Armaning u mnie raczej wszystkie były na półce (mowa o tych które są na stronie Empiku objęte promocją).

Teraz poluje na "Mroczny Rycerz Powstaje" w jakiejś dobrej cenie :D
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Zrobiłem dokładnie to samo z tym że skorzystałem z tablica.pl
Szkoda swoją kolekcję wydawać :) więc zgłosiłem się po czyjeś leżaki za 5 zł od sztuki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zakupie na bazarku plyty i po sprawie.
Licze tu na:
Bliskie spotkania trzeciego stopnia (wydanie z okazji 30-lecia filmu) - Spielberg Steven za 51,99 zł | Filmy empik.com
Rozumiem, ze ten film na wymiane wyjdzie 32zl?
Czyli tak na dobra sprawe, 5zl wydanie gazetowe + 32zl = 37zl. Mysle ze ok.
Jest to specjalne wydanie z okazji 30-lecia filmu , ale nie jestem przekonany czy to jest dokladnie to samo, ale mysle ze tak.
http://allegro.pl/bliskie-spotkania-trzeciego-stopnia-blu-ray-box-i3976394761.html
Tyle ze w allegrowej aukcji sa 2 plyty, a w empikowym wydaniu dzwiek: DD5.1, co uwazam za blad, podobie bedzie zapewno z plytami.
Druga sprawa, jezeli jest przecena z 89,99 na 51,99 to dalej obowiazuje od tej kwoty obnizka z wymiana?
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Też dziś zakupiłem w Empiku wszystke części Transformers'ów po 24,99 zł każda (po oddaniu 3 płyt DVD). Promocja trwa do jutra.
Witaj w klubie! Mega okazja na mega filmy.
Szkoda, że regularnie BD nie chodzą w takich cenach.
Wg mnie powinni zaprzestać wydawania filmów na DVD, lecieć tylko z BD i obniżyć ich ceny do poziomu aktualnych DVD. Aktualnie playery również zeszły do sensownego poziomu więc nie widzę sensu utrzymywania staszego formatu przy życiu...

Jak tam polowanie koledzy? Armanig, Krzysztofradio - udało się coś zakupić w promocji?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja wszedłem na Allegro i w swojej okolicy szukałem najtańszych filmów na DVD - znalazłem jakiś komis/lombard pare km ode mnie i za 5 zł kupiłem 5 płyt DVD :p koleś miał tego z 10 kartonów :D
Armaning u mnie raczej wszystkie były na półce (mowa o tych które są na stronie Empiku objęte promocją).

Teraz poluje na "Mroczny Rycerz Powstaje" w jakiejś dobrej cenie :D

Popatrz w merlinie tam mieli dobre ceny na batman powstaje i batman mroczny rycerz..
 

Dario Pyza

New member
Byłem wczoraj w Gorzowie i niestety nie sprzedali mi filmów w tej promocji, 4 osoby z obsługi latały od komputera do komputera sprawdzając do kiedy jest promocja i mimo że mówiłem że do 18.02 to jednogłośnie stwierdzili że filmów które wybrałem a chyba było ich z 7 sztuk niestety nie mogą mi sprzedać w tej promocji bo ona się skończyła 05.02.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Trzeba było się kłócić i kazać zajrzeć do regulaminu jaki mają na stronie. Promocja zaczęła się 5go i trwa do dziś. Ja bym stamtąd nie wyszedł dopóki by mi nie sprzedali i nie przeprosili za zamieszanie.

Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 

Dario Pyza

New member
Oni patrzyli podobno w regulamin (mówiłem że promocja trwa do 18.02 ale to jak grochem o ścianę), więc z kim miałem się kłócić?Myślałem że ludzie którzy tam pracują mają jakieś pojęcie jednak się myliłem.Napisałem do empiku o tym zdarzeniu, czekam na jakąś odpowiedz, przy mnie obsługa chowała i zrywała plakaty mówiące o tej promocji "Rewolucja trwa, przełącz się"
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
NIezła jazda.
Trzeba było prosić z kierownikiem sklepu. Ja bym tego tak nie zostawił.
Udasz się tam ponownie dzisiaj?
 
Do góry