Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Płyty kupuje w merlinie i w innych sklepach. Nie wyobrażam sobie ukraść film czy muzykę. Po pierwsze dlatego że szanuję pracę innych i nie kradnę, a po drugie lubię kolekcjonować filmy.

Dokladnie ciesze sie ze sa tacy ludzie jak Ty( a do tego jestes chyba mlodszym pokoleniem, a to juz w wogole oryginal w tej materii ) , czy wlasnie Armanig bo niewielu nas jest co kupuja oryginalne filmy czy plyty cd... Podstawa to szanowac swoja prace i innych, choc zdaje sobie sprawe ze filmy i plyty cd sa drogie w Polsce patrzac na srednia pensje,ale z drugiej strony sciaganie itp to jest "zlodziejstwo" A ja np jak nie jestem pewien filmu czy chce go miec to albo ide do kina albo czekam jak bedzie w canal + lub w HBO , a tam dosyc szybko wchodza premiery. Ewentualnie kupuje na dvd :)
Pamietam jak jeden z moich znajomych mowil ze jakby filmy dvd byly powiedzmy po 20 zl to wtedy by kupowal... minal jakis okres i pewne tytuly byly po te 20 zl ,a pomimo tego i tak sciagal, wiec mysle ze dla wielu osob bez wzgledu ile by filmy kosztowaly to i tak by sciagali... W wypozyczalniach byly nowosci po 15 zl i te tez upadly bo bylo za drogo...wg wielu osob..
 
Ostatnia edycja:

hellhammer

New member
Panowie a widział ktoś kolekcje-wszytskie sezony Czas Honoru na BLurayu? Czy nie ma takiego wydania? Niby nagrywałem część z tvp hd ale wolabym to w BL. A w Empiku widziałem wydanie tylko DVD
 

Ramlesa

New member
Nie znalazłem nikogo kto by się chwalił w tym wątku. Skunk Anansie Live In London An Akoustic - nie mogę przestać. REWELACJA


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Ramlesa

New member
I nowy zakup na ebuy Metallica - through the never. Nie że wielki fan jestem ale opinie ma wyborne i są kawałki "na lata"


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Ja się pochwalę dzisiejszym polowaniem. Kto zgadnie ile dałem za sztukę? Każda płyta była w tej samej cenie. Kupione dodatkowo w promocji "Rewolucja trwa - Przełącz się" w Empiku, czyli -20 zł od ceny sklepowej. Polecam!!!

78d2d5a015ad8298med.jpg


Wysłane z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej za pomocą Poczty Polskiej
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak teraz jestem na stronce Empiku i z tego co widzę najtaniej BD są za 39,99zł. Za tyle je kupiłeś? Tak teraz patrzę na te "Transformersy" i w opisie jest że dźwięk tylko DD 5.1, więc nie ma DTS HD MASTER?
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
A więc tak. Cena sklepowa aktualna była 44,99. Były przecenione bo są te ceny przyklejone na wcześniejsze naklejki.
Transformers - wydanie 2-dyskowe przecenione z 64,99 na 44,99 (dźwięk 5.1 DD True HD)
Transformers 2 - wydanie 2-dyskowe przecenione z 64,99 na 44,99 (dźwięk 5.1 DTS HD-MA)
Transformers 3 - wydanie 1-dyskowe przecenione z 64,99 na 44,99 (dźwięk 7.1 DD True HD)
2012 przecenione z 62,99 na 44,99 (dźwięk 5.1 DTS HD-MA)
Star-Trek wydanie 2-dyskowe przecenione z 64,99 na 44,99 (dźwięk 5.1 True HD)
Spisane z pudełek.

Po przyniesieniu dowolnego filmu na DVD, nawet wydanie gazetowe (sam takie oddawałem) dostaje się rabat 20 PLN od ceny i cena za sztukę wyniosła ni mniej ni więcej: 24,99 PLN
Jakby w takich cenach były BD to byłby na nie popyt, a tak ludzie kupują DVD...
 

Dario Pyza

New member
25 zł za film to dobra cena, pamiętasz może jakie jeszcze były filmy w tej promocji?Obcy może?
Ja zakupiłem trzeci sezon Gry o tron na amazon us. za ok.110-120zł (zależy jaki kurs będzie) z przesyłką.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
25 zł za film to dobra cena, pamiętasz może jakie jeszcze były filmy w tej promocji?Obcy może?

Jest Obcy, sprawdz na stronie Empiku.

Po przyniesieniu dowolnego filmu na DVD, nawet wydanie gazetowe (sam takie oddawałem) dostaje się rabat 20 PLN od ceny i cena za sztukę wyniosła ni mniej ni więcej: 24,99 PLN
Jakby w takich cenach były BD to byłby na nie popyt, a tak ludzie kupują DVD...

No nie? Sam mialbym juz pewnie z 1000 filmow, co to jest 25zl za oryginal. Wlasnie dlatego za granica, fani kinematografi maja takie kolekcje, a nasze pasje sie niczym nie roznica, jedyna roznica to nieproporcjonalna wysokosc cen do zarobkow przecietnego Kowalskiego.
Uwazam ze i tak jest juz o wiele lepiej, ale czy 25zl nie jest przejemniejszą ceną? Az chce sie kolekcjonowac. Nigdy nie zrozumiem tej polityki. Apple w Appstore, zbudowalo na polityce niskich cen imperium, programy po 1-2$, mi nazbieralo sie ich za 500$, ale nigdy nie kupilbym jednego za 50$ w ich sklepie.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Obcy ,3 czy 4 części również stały na tej półce, ale cenę regularną miały trochę wyższą. Nie pamiętam dokładnie jaką. Przejdź się do empiku i poszukaj. Myślę, że na pewno coś dla siebie znajdziesz po dobrej cenie. Dla samych transów warto było a przy okazji wpadły jeszcze 2 dobre filmy do kolekcji.
Promocja trwa do 18.02. a tutaj regulamin i spis fimów objętych obniżką ---> http://media.empik.com/content/cwk/...ucja_trwa_przylacz_sie_05.02.-_18.02.2014.pdf

Przypominam, że cena w promo jest o 20 PLN niższa od ceny z cenówki na produkcie po oddaniu dowolnego filmu na DVD. Szkoda, że nie sztywne 25 za sztukę dla obojętnie jakiego filmu. Chociaż wtedy chyba bym całą wypłatę w empiku zostawił :D
A, no i kasowane były po sztuce, bo jakiś błąd w systemie uniemożliwiał podsumowanie wszystkiego na jednym paragonie, więc stałem, Panie kasowały a ja tylko przykładałem kartę do czytnika i się uśmiechałem, już na samą myśl o tym, że udało się po takiej cenie upolować takie tytułu do testowania kina!
Z tego co kojarzę to dla Ciebie armanig to są pozycje referencyjne do testów i ustawień dźwięku.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Filmy gazetkowe mozna kupic po 2-5zl, po tyle sa na gieldzie.
Tak wlasnie uczynie, sporo z tych filmow juz mam, ale pewnie 10-15 jeszcze wpadnie.

Z tego co kojarzę to dla Ciebie armanig to są pozycje referencyjne do testów i ustawień dźwięku.

Transi to REFERENCJA audio, wszystkie czesci. Obowiazkowo w kolekcji ;)
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Transi to REFERENCJA audio, wszystkie czesci. Obowiazkowo w kolekcji ;)
Wiem, dlatego jestem ucieszony z zakupu jak Reksio na widok szynki. Moja piękniejsza połówka już chyba na sam widok tych płyt się denerwuje. Niedość, że transi to totalnie nie jej klimaty to jeszcze na samą myśl o "hałasie" z kina uszy się jej pocą :)
Biedni moi sąsiedzi :p
 
Do góry