Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

quasimodek

Member
Bez reklam
To pierwszy tekst w obu Empikach u mnie jaki usłyszałem - ta promocja już się skończyła. Ale chwila wyjaśnień ze smartfonem w ręku i pamięć im wróciła ;)
Jak to czytam wszystko to dochodzę do wniosku, że w moim empiku fajne panie pracują. Przeglądałem półkę z BD a jedna z pań z obsługi podeszła do mnie i powiedziała, że mają taką fajną promocję, -20 od ceny z płyty za film DVD na wymianę :)
Długo nie musiałem się zastanawiać. Wyskoczyłem poszukać filmy DVD i załatwiłem temat bez problemu.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
A ja się "zbroje" przez Allegro, przez rok czasu uzbierałem już spora kolekcje, zastępując większość swoich DVD (trochę ponad 300 tytułów) wydałem może 1/4 sumy którą wydałbym w Polsce.
 

szubert

New member
Wracając jeszcze do tematu Empik'a to nie zawsze cena na pudełku jest ceną faktyczną (zwrócił mi na to uwagę pracownik salonu) - najlepiej wybrać kilka tytułów i podejść do kasy i zapytać jaka cena, bo często nie naklejają nowych cenówek.
 

Dario Pyza

New member
Dostałem odpowiedz, pismo z empiku:
"Szanowny Panie,
w odpowiedzi na Pana wiadomość chciałbym bardzo przeprosić za zaistniałą sytuację.
Bardzo dziękuję za przesłaną uwagę. Niezmiernie zależy nam na tym aby każdy klient odwiedzający nasz Salon opuszczał go z dobrym nastrojem, mając w pamięci miłą atmosferę oraz profesjonalną obsługę.
Mam nadzieję, że ten nieprzyjemny incydent nie rzuci złego światła na całość Salonu Empik NoVaPark.
Za zamieszanie jeszcze raz Pana przepraszam.
W ramach przeprosin pragnę Panu zaoferować 25% rabatu na najbliższe zakupy w Salonie na produkty z kategorii książka, artykuły papiernicze, muzyka i film.
Serdecznie zapraszam i pozostaję do dyspozycji."
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moze mi niech przyznaja rabat. Nie dosc ze stracilem sporo czasu, to jeszcze paliwo (jazda do centrum), malo tego, obsluga w pierwszym Empiku to zart, jeden smarka nos i grzebie w nosie rozmawiajac, a drugi gaworzy z jakas laska (tez pracownik) tlumaczac jej malo istotne bzdury, a ja czekam az laskawie zakoncza romanse.
Nie chcialem o tym pisac, ale jak juz zostal temat przywolany, to moze ktos z kierownictwa to przeczyta. Nie dosc ze Empik pusty, bylem jedynym klientem w sklepie, to oni woleli latac po sklepie i zajmowac sie innymi czynnosciami, zamiast klientem ktory chce porozmawiac. Wiec to ja za nimi biegalem.
Jak potem czytam na forach, ze tacy ludzie chca podwyzki, ze sa przepracowani i lamentuja jak im zle, to noz sie otwiera w kieszeni. Niech popracuja w zawodach ktore faktycznie wymagaja wysilku i sa _rzeczywiscie_ niewdzieczne, a nie w Empiku, bo to przy tym Wersal. Mimo ze w drugim Empiku tez byly przejscia, to tam przynajmniej udalo sie cos zalatwic. Jeden pracownik uczciwie przyznal, ze w Empiku zawsze maja burdel jezeli chodzi o promocje.
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Myślę, że też masz szansę armanig. Smaruj paszkwila do centrali w związku z Twoimi problemami z wydaniem pieniędzy w empiku i już.
Do czego to dochodzi... Klient chce wydać zielone w promocjach a oni nie chcą sprzedawać... Widać, że u nas kryzysu nie ma i nie było :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A gdzie jest? Śmiać mi się trochę chce z tego kryzysu. To jednak trochę śmiech przez zęby, bo jak słyszę "kryzys" to mnie czasem już wkurza.
JA mam swoją teorię: Kryzys to wymysł, rozprzestrzeniony przez media. ;) Hasło "kryzys" to genialna wymówka na gorszą jakość, tańsze materiały, większą awaryjność i oczywiście - co najważniejsze - większe ceny, bo przecież o to w tym chodzi, tzw. napędzanie gospodarki i portfeli prezesom. Konsument teraz nie ma prawa narzekać, bo usłyszy: - Takie czasy! ;)

Inna sprawa, ze pracownicy sklepów, kiedy otrzymują promocję, to sami chcą często z niej skorzystać, często kamuflują, chowają pod ladę.
Czasem sklep daje gazetkę, w której proponuje megaokazję za półdarmo. Okazuje się, że sklep otrzymał 1-2 szt. towaru, który sprzedał się w ciągu pierwszych minut, albo sklep nie otrzymał jeszcze tego towaru, albo pracownicy już schowali - Takie czasy :)

Oczywiście przypadek Empiku nie ma tu związku z żadną z tych powyższych sytuacji. Mnie to jakoś specjalnie nie ruszyło, i tak prędzej czy później uzupełnię kolekcję. Nawet 25% rabatu też wydaje mi się jakoś mało atrakcyjne. Jeśli miałbym kupić film 100/75 zł - to raczej i tak rzadko decyduje się na zakup BD powyżej 50 zł, a 50/38 zł to co prawda już dobra cena, ale za np. 45 zł często można znaleźć dobre filmy np. w MM/Saturn, więc nie jest to jakaś specjalna różnica, by zachęcić mnie do zakupu, i tak jak napisał armanig - straty czasu na dojazd i paliwo.

Z Empikiem miałem inny plan; najpierw pojechać, sprawdzić czy jest promo, jakie filmy stoją na półce i w jakiej cenie, a dopiero potem kupić najtańsze DVD (na www Empik po 5 zł, ale nawet jeśli na półce droższe, to np. w gazetach można było znaleźć za góra 7 zł). Niestety filmów jakich się spodziewałem albo i tak nie było na pólkach, albo były i tak w zaporowych cenach, nawet po odjęciu 20 zł. Na szczęście/nieszczęście wyszedłem zarówno bez DVD jak i BD.
Uda się następnym razem ;)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Koledzy i koleżanki, dziś w MM (akurat byłem w Czeladzi) w koszach sporo niebieskich filmów po 44 zl, nawet niezłe tytuły. Trzeba trochę się naszukać, ale powiększyłem swoją kolekcję ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W sumie starocie, trylogie Bourne'a, Amerikan Gangster, kilka Szybkich i Wsciekłych, Joe Black, Raport Mniejszosci i Grawitacje, ale to za 64 zł, czyli jak na oskarową nowość chyba i tak nieźle.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ladnie przyszalales, to bedzie z 8-10 plyt :)
Super cena za Grawitacje, dla samej sciezki dzwiekowej warto jak cholera. American Ganster, rewelacja. To jest jeden z tych filmow, ktore moge ogladac po kilka razy. Nie chce Cie tu liczyc, ale ladnie sie szarpnales. Rozumiem ze odreagowales za promocje w Empiku? :)
 
Do góry