Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nie mam DVD więc będzie jak będzie :)
Ale dzięki.
Mam 3 wydania "Alien" na Blu-ray. "Aliem+Prometeusz" ( z Merlin.pl) jest "normalny jakościowo", ale bez szalu. "Prometeusz" na wysokim poziomie z bardzo dobrym obrazem. Ja go kupowałem ze względu na opakowanie :oops:. To wydanie "Alien", jest najlepsze jakościowo, ale...nie ma ani napisów ani tłumaczenia ( co dla mnie jest WIELKIM plusem). Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

dominlesne

New member
@Savron
Masz te, które znalazł Dario, widać różnicę? W tym wydniu z Prometeuszem Obcy też jest w dwóch wersjach na jednej płycie?



:blagam: Niedawno zmarnowałem pół soboty w poszukiwaniu tego (chyba wznowili wydanie, bo w tym sklepie też wtedy nie było).

Dvd z Obcym było katastrofalne, na BD bardzo duża poprawa obrazu.

Alien Anthology - Page 29

Też czytałem że na BR jest znacznie poprawiony. Niedawno puszczali odświeżone chyba pierwsze 2 części w kilku kinach - może warto poczekać na wersje "super remastered, enhanced for 4K"? ;)
 
Ostatnia edycja:

bojeq

New member
Mam 3 wydania "Alien" na Blu-ray. "Aliem+Prometeusz" ( z Merlin.pl) jest "normalny jakościowo", ale bez szalu. "Prometeusz" na wysokim poziomie z bardzo dobrym obrazem. Ja go kupowałem ze względu na opakowanie :oops:. To wydanie "Alien", jest najlepsze jakościowo, ale...nie ma ani napisów ani tłumaczenia ( co dla mnie jest WIELKIM plusem). Pozdrawiam.

Czyli nie będzie źle wobec braku (Aliena) :).
W sumie to brałem dla Aliena i Prometeusza 3D bo non 3D już mam i pewnie zmieni właściciela.
A tak przy okazji to wkurzająca jest ta mnogość wydań i ich rozrzut jakościowy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze mamy takie wydanie:

91_XNq_Zf_RTFL_SL1500.jpg
 

Dario Pyza

New member
Zaraz zaraz panowie, Antologia Obcego wyszła w różnych opakowaniach, w SteelBook, czy też w zwykłych pudełkach jako pojedyncze części, wyszło wydanie europejskie bez polskich napisów i wyszło wydanie polskie dostępne u Nas z napisami (na pewno w Grecji jest to samo wydanie) ale jakość filmów w każdym z tych wydań jest taka sama i są dwie wersje filmów w każdej części.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Czyli nie będzie źle wobec braku (Aliena) :).
W sumie to brałem dla Aliena i Prometeusza 3D bo non 3D już mam i pewnie zmieni właściciela.
A tak przy okazji to wkurzająca jest ta mnogość wydań i ich rozrzut jakościowy.
"bojeq", jeżeli cie zależy na super-hiper jakości , to niestety , w żadnym zestawie "Alien" tego by nie oczekiwał. Bo to po prostu "remark", "konwersja", nazywaj jak chcesz. :). Co do "Prometheus", to wydanie tego filmu w tym bloku ( merlin.pl) to moja ocena 10 z 10 możliwych , bardzo i to bardzo dobry obraz i dżwięk. Lepsze niż osobne wydanie "Prometeusz". Nu i nie zapominaj że za ten zestaw z merlin.pl. na aukcjach chcą z 500zt i wyżej. Bierz i nie zastanawiaj się. Jak nie spodoba się, to łatwo go sprzedasz. Pozdrawiam.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Jeszcze mamy takie wydanie:

91_XNq_Zf_RTFL_SL1500.jpg
:)Nu jak zawsze. "armanig" wyskoczył z młotem i włócznią :grin:. Jak tu żyć , powiedz cie mi. To tak , jak by my podrywamy "lasku" , ona już wprawie usiadła do samochodu , marzy się nam już szampan, ciemny pokój i taki tam. A tutaj 'armanig' na "ferarri" i nie ma "laski", zgaśli światła i amen. :grin::grin::grin:. Nu i teraz muszę mieć ten zestaw. :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
:)Nu jak zawsze. "armanig" wyskoczył z młotem i włócznią :grin:. Jak tu żyć , powiedz cie mi. To tak , jak by my podrywamy "lasku" , ona już wprawie usiadła do samochodu , marzy się nam już szampan, ciemny pokój i taki tam. A tutaj 'armanig' na "ferarri" i nie ma "laski", zgaśli światła i amen. :grin::grin::grin:. Nu i teraz muszę mieć ten zestaw. :)

Usmialem sie, dzieki za poprawe humoru:D
Kolego, ale ja znowu nie mam Twojego wydania, a chyba wiesz ze mnie dlugo nie trzeba przekonywac do naszych ulubiencow :)
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Usmialem sie, dzieki za poprawe humoru:D
Kolego, ale ja znowu nie mam Twojego wydania, a chyba wiesz ze mnie dlugo nie trzeba przekonywac do naszych ulubiencow :)
Humor i kondomy w kieszeni to podstawa dżentelmena :grin:. "Armi" , powiedz , co masz za stojaki na blu-ray? Straszna posucha i brak jakikolwiek oryginalnych stojaków na blu-ray. Szukam ciężko i starannie cóż oryginalnego. Badziewie sprzedają i udają że to klasa światowa. Masakracja , jak mówi Szpakowski:grin:.
 

Og3

New member
Dzisiaj doszły do kolekcji :
Word War Z 3d i Underworld awakening 3d
O dziwo w MM była dobra promocja bo za oba filmy 99.99pl jutro zaczynam seans :]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Savron, chodzi Ci o te srebrne stojaki co widac na jednej fotce w galerii? Jezeli tak, to, to sa moje stare standy pod kolumny firmy Multimebel, oczywiscie wykorzystalem je do wyeksponowania Terminatorow, wiadomo :D a ze podstawe maja ze szkla, to tam upchalem jakies 30 filmow, reszta plyt lezy na szafce.
Nie mialem co z nimi zrobic, a mam nowe standy pod tylne kolumny wiec posluzyly do ekspozycji trofeow :)
Takze jezeli pytasz ogolnie o jakas szafke/stojak na plyty, to mam nadzieje sobie cos zrobic na cala reszte kolekcji, mam kilka oryginalnych pomyslow. W sklepie nie widzialem nic ciekawego.
 
Ostatnia edycja:

kryzys13

New member
Ja dopiero zaczynam przygode z blue ray 3d, co prawda konsola ps3 już od dawna w użytku ale tv był słaby. Od tygodnia philips 47pfl7108 gości w salonie więc czas na pierwszy seans w jakości maks, dla mnie oczywsty wybór to ulubiony avatar. Jestem już po i wrażenia zajefajne! Odpalam kredytówkę i za chwile kolejne filmy do kolekcji!
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Perfekcja obrazu i dżwięku:
The Golden Compass 10/10
Oblivion 10/10
Prometeusz 10/10
Avatar 9/10
The Dark Knight Rises 9/10
Transformers 9/10
 

bojeq

New member
Jeszcze mamy takie wydanie:
(...)

Udam, że nie widzę obrazków w przeglądarce ;-).

"bojeq", jeżeli cie zależy na super-hiper jakości , to niestety , w żadnym zestawie "Alien" tego by nie oczekiwał. Bo to po prostu "remark", "konwersja", nazywaj jak chcesz. :). Co do "Prometheus", to wydanie tego filmu w tym bloku ( merlin.pl) to moja ocena 10 z 10 możliwych , bardzo i to bardzo dobry obraz i dżwięk. Lepsze niż osobne wydanie "Prometeusz". Nu i nie zapominaj że za ten zestaw z merlin.pl. na aukcjach chcą z 500zt i wyżej. Bierz i nie zastanawiaj się. Jak nie spodoba się, to łatwo go sprzedasz. Pozdrawiam.

Biorę oczywiście. Jeszcze raz dzięki za polecenie
 
Do góry