Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widac ze nie tylko my sobie upatrzylismy Empik i promocje, ale ci panowie widocznie inaczej interpretuja definicje "promocji".
Ciekawe ile takich filmow laduje na aukcjach.

[youtube]j70vIGcRKaM[/youtube]
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ten film wyżej to blisko mojej miejscowości.Ok Panowie.Mam małą prośbę do posiadaczy Hobbit 1 i 2 (wersja 2D) jeśli by to nie było problemem jest ktoś wstanie przeskanować film programem BDinfo ?Ciekawy jestem co znajduje się na płycie którą nam przygotował polski dystrybutor. Ciekawy jestem ścieżki Video jakie jest Bitrate.Wynik skanowania proszę wkleić tu na forum jako TXT.Dziękuje;) chciałem porównać z wersją Zagraniczną...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ok daj znac czy sa napisy, wolalbym wersje z napisami.

co do Labiryntu to na razie anulowalem zamowienie, przeczytalem gdzies, ze jest tylko sciezka dzwiekowa DD 5.1 i nie ma oryginalnego DTS HD MA 7.1. Trzeba by to jeszcze zweryfikowac.

A moze ktos sie orientuje ile moglbym wziac za LOTRa wersja rozszezona caly pack 12dvd jak bym chcial sprzedawac?

Niby napisali, że DD5.1, ale wątpię. To raczej błąd opisu, niż faktyczna ścieżka. A Labirynt widziałem ostatnio. Leciał na TVP1 lub 2. Super obraz, super dźwięk. Warto mieć na BD. Fabuła też bardzo dobra.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
"Labirynt widziałem ostatnio. Leciał na TVP1 lub 2" umiesz przenosić się do przyszłości? ;)
 
Ostatnia edycja:

alkebab

New member
Co do dźwięku w Labiryncie Fauna to właśnie dzwoniłem do jednego sklepu internetowego i sprzedawca potwierdził, że ścieżka dźwiękowa jest tylko w DD 5,1 nie ma DTS HD MA szkoda :(
 

alkebab

New member
Wyczytałem też, że taki format dźwięku to tylko na polskie wydanie poszedł. W oryginalnej wersji jest hiszpański DTS HD MA 7,1 bądź 5,1 nie pamiętam już.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Gdzie najtaniej kupujecie filmy BD mam takie pytania jak wy patrzycie na stronie MM bo wczoraj ludzie podawali że dużo filmów BD po 49,90zł jest ja weszłem i nie widziałem żadnych żniżek
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
W MM i w Saturnie zawsze jeszcze 20-30 tytułów w cenie 49 zł. Nazywa się to cena miesiąca. Tytuły rotują. Dla mnie osobiście 1-3 tytuły są ciekawe. Na nowości raczej nie licz, chociaż kiedyś w takiej właśnie promocji były Prometheus 3D i Life of Pi 3D. Od tamtej pory raczej bez rewelacji, ale przyznam, że źle też nie jest :)
 
Do góry