Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

alkebab

New member
Chyba, że w kreskówkach ;) bo PL dubbing czasem lepszy niż oryginalny
A filmy to inna inszość i najlepiej w oryginale bez napisów, bo tłumaczenia u nas są ogólnie na srednim poziomie

No akurat o kreskówkach w ogóle nie myślałem, bo tam dubbing to podstawa i masz racje lepszy nasz niż oryginalna ścieżka.
Wstyd się przyznać ale byłem w kinie na Hobbicie z dubbingiem i o dziwo nie było tragedii. Jednak staram sie filmy z lektorem czy dubbingiem omijać szerokim łukiem.
 

NormanES

New member
Naprawdę miłe zaskoczenie ze strony MM, akurat byłem na Górczewskiej w Warszawie ale domyślam się że wszędzie jest tak zacnie:
Ja chwyciłem za 49:
- JFK w steelu
- Terminatora
- i wydanie kolekcjonerskie Avatara 3d

Praktycznie cała wielka półka po 49 i sporo konkretnych tytułów (to co zapamiętałem)
- Predator 3d
- Captain Philips
- bitwa o LA (steel)
- Thor 1 + 2 (79)
- skyfall
- world war z - 3d
- django
- atlas chmur
- elizjum
więcej nie pamiętam:p

aaa ostatnio gościnnie w Lublinie wyrwałem Prometeusza (2d+3d) za 39 zeta,
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A mam takie pytanie, jak jest tytuł w 3D, to rozumiem że w 2D też to mozna obejrzeć? Miałem kiedyś wydanie MiB 3 3D, tylko w pudełku były 2 płyty ( 2D i 3D).
 

NormanES

New member
Hmmm nie zastanawiałem się, ale wydaje mi się że nie zawsze:
wydanie Avatara można oglądać z jednej płyty w 2d i 3d
natomiast Prometeusz ma dwie płyty i chyba
jak pchałem tą 3d do ps4 to nie chciała odpalić
a to by znaczyło, że czasem wydanie jest takie, że uniemożliwia
oglądanie 2d z płyty 3d.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Mnie bardziej chodzi o to, czy jak jest tytuł np "Prometeusz 3D", to czy zawsze jest możliwość obejrzenia normalnie w 2D, bez róznicy czy z 2 krażka czy na jednym zarejestrowane obie wersje?. Nie każdy posiada przecież TV 3D.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Tak mam parę wydań 3D i nie oglądam ich w tym wydaniu tylko 3D konwertuję do 2D i obraz jest normalny nie jestem pasjonatem jakoś 3D z powodu ograniczeń może jak coś wymyślą bez zbędnych okularów to się skuszę
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
krzysiek1980 - ja się nie spotkałem z takim pudełkiem, którego zawartość nie pozwalała obejrzeć wersji 2D. Ale niewykluczone, że coś takiego może się trafić :)
 

dominlesne

New member
Chciałem kupić wersje 3D, bo była w promocji - dostałem informację, że nie da rady odtwarzać go w 2D. Dobrze jakby ktoś potwierdził, ale w sumie jaki sens miałoby wydanie 3D+2D...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
2D to taka norma, więc ja bardziej bym traktował 3D jako dodatek, niż coś czego już nie odtworzę na starszym TV czy odtwarzaczu BD. To tak jakby wyszła płyta na której jest scieżka tylko DTS HD, a brak zwykłego DD czy Stereo? Zawsze myslalem że w menu płyty wybieram czy chcę odtwarzać w 2D czy w 3D?
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Krzysiek: jak już napisałem wyżej. Ze wszystkich płyt 3D jakie kupiłem, zawsze można było puścić 2D (jest druga płyta w pudełku dla filmów fabularnych lub w opcjach jest możliwość wyboru 2D dla filmów dokumentalnych).
 

shogun990

New member
Ja mam prometeusza 3d Kupiłem miesiąc temu i są dwie płyty jedna 3d druga 2d. A o ile dobrze pamiętam każda pozycja 3d miała albo druga płytę 2d albo wybieralo się w menu wersje filmu

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 

brabo

Member
Zaciekawiony dyskusja zrobliem test z moimi plytami i wyniki sa nastepujace ,jezeli wydanie jest jedno plytowe to mozna obejzec w 2D i 3D , a jezeli wydanie jest dwuplytowe 2D i 3D to 3D nie odtworzy sie w 2D.
Kiedys w innym watku napisalem ze wystarczy zmienic ustawienia w odtwarzaczu z "auto" na "off" zeby ogladac wszystkie plyty 3D w 2D .
Wcale tak nie jest .
Zwracam Honor jesli kogos urazilem :blagam:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zaciekawiony dyskusja zrobliem test z moimi plytami i wyniki sa nastepujace ,jezeli wydanie jest jedno plytowe to mozna obejzec w 2D i 3D , a jezeli wydanie jest dwuplytowe 2D i 3D to 3D nie odtworzy sie w 2D.
Kiedys w innym watku napisalem ze wystarczy zmienic ustawienia w odtwarzaczu z "auto" na "off" zeby ogladac wszystkie plyty 3D w 2D .
Wcale tak nie jest .
Zwracam Honor jesli kogos urazilem :blagam:

Nie inaczej ale wazne ze umiesz sie zachwac na poziomie..
I generalnie zawsze jest tak ze jak jest jednoplytowe wydanie 2d i 3d to jest wybor w menu i sobie mozna odtworzyc film tak jak sie chce, natomiast w wydaniach dwuplytowych i jak jest to wydanie osobno 2d i 3d to ogladamy tylko tak jak jest nagrana dana plyta... mozna na upartego na plycie 2d zrobic w tv konwersje do 3d tylko po co skoro mamy dedykowana plyte z filmem w 3d...
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
W Saturn jest ta sama promocja, która jest w MM (w końcu ta sama grupa) :)
Wczoraj kupiłem dwa filmy 3D :) Predatora i World War Z :)
A dorzucając więcej info dla krzyśka: pierwszy film ma obie wersje na jednej płycie, a drugi ma dwie płyty (3d i 2d)
 
Do góry