Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Szkoda zachodu z allegro, jak np. w MM można kupić filmy w tej samej cenie. Tam raczej pewny zakup, a i film można w łapę wziąć i pocztać opis.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szkoda zachodu z allegro, jak np. w MM można kupić filmy w tej samej cenie. Tam raczej pewny zakup, a i film można w łapę wziąć i pocztać opis.

Wiadomo ze lepiej jest w sklepie jesli jest taka sama cena czy tez porownywalna ... ja kupuje tylko od ludzi ktorzy maja 100% pozytywow i jak na razie jeszcze sie nie oszukalem... a obecnie coraz czesciej sa lepsze ceny w sklepach ku mojemu zadowoleniu :)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
ja też wolę kupować w sklepie niż na aukcjach filmy i inny asortyment wole wydać parę groszy więcej ale mam pewność poza tym nie lubię kupować na allegro jak czytam porady prawne jak ludzie piszą na serwis ten jakie są kłopoty z gwarancjami produktów i serwis nic z tego nie robi trza dochodzić praw u prawników to mi się odechciewa.Raz czytałem że gość drukarkę zamówił a w kartonie dostał 3 cegły w sianie
 

dominlesne

New member
Co do tego odtwarzania filmu 3D (konkretnie Prometeusz, 1 dysk) to albo sprzedawca wprowadził mnie w błąd, albo chodziło o brak kompatybilności ze "starymi" odtwarzaczami BR bez funkcji 3D z PS4 włącznie...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Co do tego odtwarzania filmu 3D (konkretnie Prometeusz, 1 dysk) to albo sprzedawca wprowadził mnie w błąd, albo chodziło o brak kompatybilności ze "starymi" odtwarzaczami BR bez funkcji 3D z PS4 włącznie...

Ps 4 normalnie odtwarza filmy w 3d bez problemow...
A co do allegro to ja tez zadnego sprzetu rtv czy agd bym nie kupil...
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tylko czasami nie ma wyjścia. Zobacz wszystkie tanie odtwarzacze BD, Panasy, Samsungi, LG itd. Praktycznie to tylko zostaje internet, bo poważne salony się nie bawią w taki sprzęt. Sklepy typu RTvAgd czekasz znowu tygodniami jak sprowadzą, a i cena nie należy do najbardziej korzystnych. Też bym wolał kupić taki sprzęt w porządnym sklepie po dobrej cenie.
 

jaco.37

Member
Bez reklam
Ja tam trochę sprzętu już kupiłem na Allegro,trzeba tylko uważnie obejrzeć komentarze sprzedającego.Jak ma sklep i sprzedał setki np.laptopów same pozytywne komentarze to czego się tu bać.
 
Do góry