Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

Caparzo

New member
Bez reklam
szczerze powiedziawszy płacicie za wersje kinową, a oglądać avatara trzeba w reżyserskiej ;) więcej scen większa frajda ;P
 

halcho

New member
Znalazłem na stronie "Blu-ray.com" ofertę na film "ROBOCOP Remastered Director's Cut" na BD za 5$. W opisie jest informacja, że są napisy w jęz. polskim. Po kliknięciu <kupuj> przenosi na stronę amazonu a tam w opisie filmu nie ma słowa na temat napisów w jęz. polskim - są tylko wymienione trzy (ang, franc, hiszp). Ktoś się orientuje jak jest faktycznie?
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Wszędzie piszą, że nie potrafi... a jak to jest z mp3? Rozumiem, że była jakaś aktualizacja?

Gry w 3D tak. Filmy w 3D nie.

A ja się zastanawiam nad Transformersami 3 w MM/Saturn za 49,99 zł. Cena dobra, ale wolałbym wydać 100 zł i mieć ten film w 3D. Szkoda, bo w Polsce nigdy nie wyszedł oficjalnie.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Co dobra cena? Transformers za 49,99?? To w empiku bez promocji były 3 części każda po 44,99 a do tego jak się oddało dowolne DVD to -20zł, czyli 24,99zł - i tyle dałem za każdą część, to jest dobra cena ;)
 

halcho

New member
Pamiętaj że na amazonie większość (w tym ten film) ma Region A/1.
Ale mnie właśnie o to chodzi. Na stronie Blu-ray.com są zamieszczone informacje o płycie, np.:

RoboCop Blu-ray

US.png
3097
8
28

Remastered | Director's Cut Metro-Goldwyn-Mayer | 1987 | 103 min | Unrated | Jan 05, 2014

89781_large.jpg

Large: Front
Back

Add to collection
Set price tracking
Become a fan!

Video
Codec: MPEG-4 AVC (27.19 Mbps)
Resolution: 1080p
Aspect ratio: 1.85:1
Original aspect ratio: 1.85:1

Audio
English: DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit)
Spanish: DTS 5.1
French: DTS 5.1
German: DTS 5.1
Italian: DTS 5.1
(more)


Subtitles
English SDH, French, Spanish, Portuguese, Japanese, German, Cantonese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, Hungarian, Italian, Mandarin (Simplified), Mandarin (Traditional), Norwegian, Polish, Russian, Slovenian, Swedish, Thai (less)

Discs
50GB Blu-ray Disc
Single disc (1 BD)

Playback
Region free czyli w tym konkretnym przypadku jest język polski, region free. Jak te informacje mają się do tego co kupuję w sklepie internetowym np Amazon? Czy wybierając jakiś film na stronie Blu-ray.com kupuję ten sam w sklepie?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Co dobra cena? Transformers za 49,99?? To w empiku bez promocji były 3 części każda po 44,99 a do tego jak się oddało dowolne DVD to -20zł, czyli 24,99zł - i tyle dałem za każdą część, to jest dobra cena ;)

Witam a w jakm miescie jest ta promocja w Empicu?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wszędzie piszą, że nie potrafi... a jak to jest z mp3? Rozumiem, że była jakaś aktualizacja?
Powiem szczerze - zglupialem i sam nie wiem juz czy Ps 4 czyta to 3d ... jedni pisza ze czyta inni nie wiec juz nie bede pisal bo nie wiem , chyba ze gdzies sprawdze, a najlepiej Ci co maja niech sie wypowiedza...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Co dobra cena? Transformers za 49,99?? To w empiku bez promocji były 3 części każda po 44,99 a do tego jak się oddało dowolne DVD to -20zł, czyli 24,99zł - i tyle dałem za każdą część, to jest dobra cena ;)

Owszem, tamta promocja była lepsza, ale teraz tamtej nie ma i najlepsza jest ta ;P ;P ;P
 

WiTT

New member
Bez reklam
Ale mnie właśnie o to chodzi. Na stronie Blu-ray.com są zamieszczone informacje o płycie, np.:

RoboCop Blu-ray

...


Region free czyli w tym konkretnym przypadku jest język polski, region free. Jak te informacje mają się do tego co kupuję w sklepie internetowym np Amazon? Czy wybierając jakiś film na stronie Blu-ray.com kupuję ten sam w sklepie?
Ja bym w tym wypadku ufał temu co amazon napisał co sprzedaje. Widocznie recenzenci BluRay portalu mieli inną kopię/wersję.
 

quasimodek

Member
Bez reklam

Caparzo

New member
Bez reklam
Powiem szczerze - zglupialem i sam nie wiem juz czy Ps 4 czyta to 3d ... jedni pisza ze czyta inni nie wiec juz nie bede pisal bo nie wiem , chyba ze gdzies sprawdze, a najlepiej Ci co maja niech sie wypowiedza...

skoro ps3 czyta to czemu ps4 miało by nie czytać ??
zapytam na sąsiednim forum kolegów co mają ps4 czy czyta filmy w 3d ;) jeżeli to istotne

a dodam jeszcze że kupiłem kapitana philipsa za 49 w media.. i jestem wściekły 40 minuto dodatków i po anglikańsku !!!! wrrrrrr 21 wiek napisy mogli chociaż dać polskie bo dodatki fajne
 

dominlesne

New member
Orientuje się ktoś, czy są teraz w MM jakieś promocje na filmy BR, 3 w cenie 2, czy jakieś kody promocyjne? Chodzi mi raczej o ich sklep internetowy, ale ceny chyba i tak są te same.
 
Do góry