Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Chyba nigdzie, obecnie w Polsce nie ma wydania z Audio HD :(

Są, są. Dokładny dźwięk w filmach to: części 1, 2, 3, 4, 5, 6: Angielski DTS-ES Discrete 6.1; Polski Dubbing Dolby Digital 5.1; Niemiecki DTS-HD Master Audio 5.1; Węgierski Dolby Digital 5.1; Hiszpański DTS 5.1. Ale myślę, że nie chodzi tu pewnie o HD po niemiecku, :hihi: bo to parodia. Dla tego sagę mam z wydania zagranicznego, z angielskim DTS-HD MA 6.1 w formacie BR. Tyle tylko, że przerobiłem ją sobie, dodając polskie napisy :).
 

Liter1979

Member
Bez reklam
To STRASZNA huj... :( :( :( Czyli co ? Polskie wydanie jest totalnie do dupy jeśli chodzi o dźwięk ? Ktoś z forumowiczów je zakupił ???
 
Ostatnia edycja:

NormanES

New member
Ja kupiłem to wydanie ale tylko z jednego powodu. W media expert była naprawdę dobra okazja i płaciłem po 60zł za paczki I-III i IV-VI więc razem za wszystko 120zł. Ogólnie tragedii nie ma. 5.1 lata ale do ścieżek DTS-HD MA i DTrueHD to jest przepaść. Nawet na moim plastikowym Harmanie czuć różnicę. Ogólnie za cenę po jakiej chodzi w sklepach 250-300 nie warto.
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Ja kupiłem to wydanie ale tylko z jednego powodu. W media expert była naprawdę dobra okazja i płaciłem po 60zł za paczki I-III i IV-VI więc razem za wszystko 120zł. Ogólnie tragedii nie ma. 5.1 lata ale do ścieżek DTS-HD MA i DTrueHD to jest przepaść. Nawet na moim plastikowym Harmanie czuć różnicę. Ogólnie za cenę po jakiej chodzi w sklepach 250-300 nie warto.
Doszedłem do takiego samego zdania, i kasę przeznaczoną na "Star Wars" przeznaczyłem na kilka innych filmów (m.in. Helikopter w ogniu - klasyka którą do tej pory miałem tylko na pirackim dvd, World War Z 3d, Życie Pi 3d , Szklaną Pułapkę 5) Tak sobie myślę że może gdy nowa część "Gwiezdnych" wejdzie do kin, lub wyjdzie na blu ray, to zrobią jakieś "wznowienie" na blu rayu z porządnym dźwiękiem...
 

maderos

Member
Bez reklam
Tylko, czy Helikopter i wwz masz wersje rezyserskie ( rozszerzone), bo jesli nie to szkoda w ogole kasy.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

Liter1979

Member
Bez reklam
Tylko, czy Helikopter i wwz masz wersje rezyserskie ( rozszerzone), bo jesli nie to szkoda w ogole kasy.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem że "Black... " został wydany w wersji reżyserskiej :( Filmy zamawiałem z Saturna, każdy po 5 dyszek, więc jak dla mnie za tą cenę i tak warto, bez względu na wersję ;) :)
 

Remipl

Member
Weekendowe zakupy w MM online.
Film blu ray Hobbit: Pustkowie Smauga 3D. Edycja specjalna (4 BD)
cena z kodem 79 zł. Oferta ważna od 13.06 do 16.06
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak ktos jeszcze nie kupil Hobbita to warto poczekac ze dwa- 3 miechy i beda jeszcze tansze w sieci bo bedzie juz rozszerzona wersja..
 

maderos

Member
Bez reklam
300 zeta za takie wydanie to rozboj. Ja kupilem stara trylogie za 63 pln bodajze. Kiedys byla fajna promocja e jednym z marketow av.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
W "Real" na Gocławku duża promocja na filmy. Wróciłem z 5 filmami. ))) Zycie Pi 3D ( limitowana) 30 zt, MI 2+MI 3 po 30 zt, Walkiria (Limited) 15 zt,!!!!!, Iron Man 30 zt. )))))).
 
Do góry