Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ale to raczej słabiutkie pozycje, chyba, ze ktoś lubi takie filmy jak Żyleta lub Doda Tour :D
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Też już widziałem - niestety słabiutka oferta, a co bardziej ciekawsze tytuły to i tak w fikcyjnych promocjach. Ta promocja im nie wyszła i daleka im do akcji "oddaj DVD dostaniesz rabat 20zł do BD".

--edit--
o, Krzysztof był szybszy :p
 

maderos

Member
Bez reklam
Powinien być ogólnopolski bojkot sprzedawców płyt bluray. Jak ceny spadną do tych co maja ludki na zachodzie to będzie ok. Teraz nawet nie ma co mówić o sprzedaży płyt.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oszukancze te przeceny, Incredible Hulk z 134,99zl na 44,49?
W MM jest za 44zl bez zadnych pseudo obnizek.
Urodzony 4 lipca, Plan doskonaly i cala masa innych pozycji, to samo.
Nabijanie ludzi w butelke i tyle.
 

lm648

Banned
.... Jak ceny spadną do tych co maja ludki na zachodzie to będzie ok.

.. i tu jesteś w głębokim błędzie ponieważ ceny są (no prawie) na tym samym poziomie (12-17 E) lecz już niekorzystnie przekłada się to w relacji cena 1 szt BR a najniższa pensja krajowa, ... u nas w PL-u to kształtuje się w okolicach 5% a tam tylko 1% czyli różnica jest lecz nie w tym co sugerujesz:) .... należało by zacząć od "robienia porządków" w całym systemie finansowym państwa a w szczególności w zakresie wyrównania poziomów .... a takich mądrych to już teraz nie ma :) ...... dopiero ujawnią się w okolicach wyborów do parlamentu PL :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Swojego czasu, Avatar 15€, u nas 99zl. Podobnych przykladow bylo bardzo duzo, sporo osob zaopatruje sie wlasnie za granica w filmy.
 

maderos

Member
Bez reklam
Ja już pisałem kiedyś, ze mnie chodzi o zrównanie cen ( nie tylko na płyty ) ale nie w przeliczeniu, jak kolega wyżej sugerował. Dlaczego Anglik ma płacić za film 15 funciakow ( nowość ) a u nas jakieś 120pln? On zarabia ( średnio ) 1500 funtow a my 1600 pln. Widzisz ta różnicę?
 

lm648

Banned
... "zrównanie cen" ? ? ? :) .... to jest sumienie wszelkiej maści dystrybutorów/pośredników/sprzedawców a przede wszystkim ich pazerności i chciwości, .... każdy z nich chce spędzać wczasy za granicą, przemieszczać się co najmniej OOOO, mieszkać w apartamentowcu, dzieci posyłać do prywatnych szkół a to wszystko kosztuje :) ... czyli żeruje się przede wszystkim na "uczuciach i słabościach ludzi" :) .... czyli zapomnij o tym to nie socjalizm, że każdemu po równo :)
 

maderos

Member
Bez reklam
Ale ja nie muszę zapominać :D. Nie kupuje od razu po wyjściu płyty na rynek ( polski ). Nie dam zarobić pazernym chamom w garniakach po parę tysięcy. Poczekam na jakąś promocje albo kupie u sąsiadów.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem ponownie wczoraj kupionego dawno temu American Gangster, a właściwie chciałem obejrzeć. W połowie film się zaciął i nic nie pomaga. Niestety nie mam już paragonu :(
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Teraz sprawdziłem i ....działa. Czyżby UD jej nie łykał? Wszystkie inne smigają. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widac bardziej wrazliwy, albo... chociaz nie ma co krakac.
Gorzej jak sie jeszcze powtorzy, ale mysle ze to pojedynczy incydent.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Na UD w jednym miejscu staje i koniec. Ani przewinąć, ominąć, nie idzie i tyle. Wyczyściłem płytkę, ale nic nie pomogło. Teraz patrzę, że na PS3 trochę jednak dławi, ale przeszło newralgiczny moment. Chyba więc to jednak wina płytki, choć wygląda idealnie. Cóż, cyfrowe czasy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W Empiku fajne promocje, może kogoś zainteresują
Obcy Antologia / Prometeusz - Scott Ridley za 251,99 zł | Filmy empik.com
X-Men: Kompletna saga - Hood Gavin za 159,99 zł | Filmy empik.com
tu się opłaca w media taki zestaw kosztuje 3 stówki
Nie jest źle, ale szału chyba też nie ma. No i ten Prometeusz, który mam osobno :(
Panowie, gdzie aktualnie najlepiej kupić (najlepsza cena) sagę "Star Wars" ???
Chyba nigdzie, obecnie w Polsce nie ma wydania z Audio HD :(
 
Do góry