FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

GumisMZ

New member
Firmware 2011/05/03_003009

AVI - OK
MP4 - OK

MOV - nie widzi
MOV > MP4 - OK
MOV > AVI - OK

MTS - nie widzi
MTS >M2TS - nie widzi
MTS > TS - OK
MTS > MKV - OK

RMVB - nie widzi
RMVB > AVI - nie odtwarza
RMVB > MP4 - nie odtwarza
RMVB > MKV - nie odtwarza
 

Gazunio

New member
Mam pytanie dotyczące firmware. Jak się sprawdza aktualnie zainstalowaną wersję, i czy wersja T-VALDEUC-3009.2 posiada polski język? I jeszcze jedna sprawa: gwarancja?
 
Ostatnia edycja:

jerzyf

New member
Mam pytanie dotyczące firmware. Jak się sprawdza aktualnie zainstalowaną wersję, i czy wersja T-VALDEUC-3009.2 posiada polski język? I jeszcze jedna sprawa: gwarancja?
Oczywiście że posiada polski język, a na gwarancję nie ma wpływu, przecież Samsung udostępnia go oficjalnie, nawet w Menu są opcje aktualizacji.
 

grzesiekg

New member
Witam,
jestem szczęśliwym posiadaczem samsunga c650 jak i również kamery HD Sony,
okazuje się, że AVCHD z sony nie jest wyświetlane przez TV (obraz szarpie, przerywa itd)
a np obraz z kamery canon i takie same AVCHD jest wyświetlane bez problemu,
chyba znalazłem powód takiego zachowania, ale prosił bym to sprawdzić:
w dwóch przypadkach sampli z kamer sony i canon różny jest wskaźnik: "Format_Settings_GOP"
pozostałe informacje są albo niezmienione albo wg mojego mniemania nieistotne.

prosiłbym o potwierdzenie mojej tezy i ewentualnie (jeżeli ktoś takowe posiada) informacje, w jaki szybki sposób wyświetlać na TV filmy avchd z kamery sony bez kompresowania do innego formatu...
czyli sposób na szybką zmianę w/w wskaźnika


oczywiście najnowszy firmware wymaga zmiany rozszerzenia pliku na ts albo np mpg
 

deywies

New member
Bez reklam
Ja ustalilem ze problemem jest przeplot w kamerach sony.
Czyli bez konwertowania sie nie obejdzie
 
Ostatnia edycja:

mustang77

New member
Witam,czy jest sens robić aktualizację wersji do nowszej?Posiadam firmware 2010/10/11_002004.Wiele czytałem w tym dziale o nowszych wersjach firmware i naprawdę nie wiem co zrobić.Jeśli chodzi o matryce to mam wersję AA01-pytanie czy to lepsza czy gorsza matryca?Bardzo proszę o odpowiedź.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam,czy jest sens robić aktualizację wersji do nowszej?Posiadam firmware 2010/10/11_002004.Wiele czytałem w tym dziale o nowszych wersjach firmware i naprawdę nie wiem co zrobić.Jeśli chodzi o matryce to mam wersję AA01-pytanie czy to lepsza czy gorsza matryca?Bardzo proszę o odpowiedź.
Mam ten sam soft i mimo, ze nie dziala mi yahoo to na razie nie mam zamiaru jego zmiany.
 

AKA1970

New member
Zainstaluj sobie na kompie najlepiej MediaInfo (jest w pakiecie kodeków K-Lite) i sprawdź kilka parametrów.

Pierwsze co to może być to Format probile wyższy od High@L4.1 lub po prostu występują w twojej nazwie dwie kropki, tzn. tuż przed rozszerzeniem (tak ma zostać) i między 5 a 1 jest kropka (zlikwiduj).

Najlepiej zmień na krótszą prostszą nazwę ten plik i sprawdź. Opisz efekt :)
Czytałem,że c 650 odtwarza mkv tylko do High@L4.1 i w moim przypadku tak jest.Media info i wiesz wszystko ,profil 5.1 nieobsługiwany
 

rappek

Member
Możesz zaktualizować, teraz łatwo można wrócić do starego softu. http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...ranie-starszej-wersji-firmware-t-valdeuc.html

mva od AUO raczej nie mogą się równać z spva od samsunga.

ja mam inny problem od poczatku tego watka http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...ranie-starszej-wersji-firmware-t-valdeuc.html nie mogą go odtworzyć w przeglądarkach problem jest tylko z tym watkiem inne otwierają się normalnie a do tego nie mogą wejść z żadnej z przeglądarek w czym problem?
 

deywies

New member
Bez reklam
nie mam pojęcia. Ja używam jedynej godnej uwagi przeglądarki czyli Opery i problemów nie mam. Jednak wątpie żeby problem leżał po jej stronie. Był przez jakiś czas problem z serwerem (przekierowywało na inne strony), ale ostatnio wszystko jest ok.
 

kawowy

New member
Hej,

A jak się ma kwestia aktualizacji firmware'u do uprzednio odblokowanej funkcji PVR? Czy jak zaktualizuję się do T-VALDEUC-3009.2 to nadal będę mógł korzystać z PVR, czy też cały proces odblokowania PVR będzie musiał być powtórzony ponownie?



Pzdr
 

tomaszf

New member
Hej,

A jak się ma kwestia aktualizacji firmware'u do uprzednio odblokowanej funkcji PVR? Czy jak zaktualizuję się do T-VALDEUC-3009.2 to nadal będę mógł korzystać z PVR, czy też cały proces odblokowania PVR będzie musiał być powtórzony ponownie?



Pzdr

Tak będzie nadal działało.

Sent from my MB525 using Tapatalk
 

kaskader123

New member
Mam pytanko do kolegów -na mojej nalepce z boku LE40C650 widnieje nr 01 -chodzi zapewne o matryce, co to za matryca jest, czy ktoś również ma takie oznaczenie?
 

tatu

New member
matryca

Mam pytanko do kolegów -na mojej nalepce z boku LE40C650 widnieje nr 01 -chodzi zapewne o matryce, co to za matryca jest, czy ktoś również ma takie oznaczenie?
pisząc krótko- masz dobrą matrycę, jesli chcesz więcej to "wejdź" w temat o serii C650, jak poszukasz moje posty to powinieneś temat matryc sobie w tym modelu wyjaśnić gdyż zadawałem te pytania a potem też pisałem na jakich stronach temat jest wyjasniony.

P.S. po 8 miesiącach używania tego modelu (bez zmian w oprogramowaniu) nadal jestem zadowolony z wyboru.
 
Do góry