FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

mustang77

New member
Czy ktoś wie co wnosi ta aktualizacja?Czy ja jeśli nie aktualizowałem TV od momentu zakupu to czy mogę zainstalować od razu taka aktualkę?
 

deywies

New member
Bez reklam
Mozesz od razu.

Ja zatrzymalem sie na 3007. Jestem zdania ze jak wszystko dziala to lepiej nie aktualizowac w samsungu nowsze prawie zawsze oznacza gorsze :p
 

rafc1o

New member
znalazłem na sammy'm :)

1. Title
2010 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3014.1

- Optimization to find the Service Channel for SkyD (Germany, Austria , Swiss Region)
- Improve ''11 Skype(MoIP) Camera screen is not showed
- When turning off and on after recording Guide plus (Only Italy)
- Improve Samsung Digital Camera''s specific MJPEG movie clip is not playbacked
- Fixed power on/off issue when connected by network
- Improve Tuner Perfomance


oraz----->

This is report of upgrade from 3007 to T-VALDEUC-3014.1 on UE32C6500:
TV was originally enhanced with network_opt_18.02.2011_1 (Hotel mode), PVR enabled.

After upgrade:
01) Telnet: still work!
02) PVR: still active and working
03) DeSTRoi 1.3.1 works on new records (no need for manual keys)
04) ruSamsungTVCommunicator: still working, remote control menu reachable and possible to change
05) NFS + Virtual USB seems to work correctly
06) TV is now able to play some old DivX which was not previously, HD without change
07) MAC adress of eth0 remains unchanged
08) samsung_pvr is no go - Time Shift crash with unknown error if samsung_pvr runs; .srf/.tmp has zero length
09) Yahoo widget stopped to work (najx I will be missing you). But it was upgraded on first entrance into Internet@TV after firmware upgrade. Recomends to update TV software (???). Reinstall/reload didn't helped.
10) Downgrade via 0000 firware without problem (3011 firmware is Valencia samsung_pvr friendly, Yahoo is the same)
 

fenek

Member
Koledzy czy jest szansa ze kiedyś na naszych C650 zadziała to hbbtv. Czy to jest tyko kwestia oprogramowania czy czegoś w tv? Bo zastanawiam się czy nie czas myśleć nad nowym TV.

TAPATALKNIETO
 

Przyczajony

New member
TV posiada obsługę internetu wiec myślę, że to kwestia programowa. Lecz znając życie to HbbTV nie dodadzą oficjalnie bo musi być zbyt na nowe modele TV.
 
Czy ktos moze sprawdzic czy na FW 3014.1 dzialaja filmy rmvb po zmianie rozszerzenia np. na avi.

Posiadam od 2 tyg. firmware 3014.1 i ta metoda ze zmianą rozszerzenia rmvb na avi nie działa. Działa zmiana mt2s i mts na avi.

Ogólnie TV ma problem, a raczej być może specjalnie tak jest zrobione, że jeśli telewizor nie widzi w pliku rozszerzenia w pliku po sieci (DLNA) to widzi miniaturkę miniaturkę, ale przy uruchomieniu wyskakuję nie obsługiwany format pliku, mimo że na USB ten sam plik jest odtwarzany.
 

bluray

Banned
Czy te aktualizacje coś istotnego wnoszą ?
Sam C8000.

Nigdy nie aktualizowałem więc mam fw jesień 2010.
W/w TV gra znamiomicie.
Z CI SAT nie korzystam, ani z DVB-T.
Nie odtwarzam po USB treści.
 

fenek

Member
O wyszedl takowy. Zapodam jak wrócę z pracy. Znane sa moze zmiany ? Moze nam Samsung zrobil prezent i zadziala nam Hbbtv na Finale Euro.:)

TAPATALKNIETO
 

evolution4

New member
Nie można zaktualizować oprogramowania jak się miało poprzednia wersję, ponieważ... ma ono ten sam numer... 3014.1
Nie znajduje jej na nośniku
O co kaman? Czyżby wtopa Samsunga?
 

Tadeo77

New member
Panowie i Panie
To jest ten sam plik co byl. Wlasnie z pracownikiem SAMSUNGa rozmawialem i mieli aktualiacje strony i przy wysylaniu na serwer tego samego pliku zmienila sie data i nic wiecej. Zadnych nowych narazie firmware'ow nie maja i nic nie wiedza (normalka :)
 

sajgonek27

New member
Witam. Pojawił się nowy firmware T-VALDEUC-3015 i ciekawi mnie czy ktoś testował. dodatkowo chcę poinformować, że pojawiła się nowa wersja ruSamsungTVCommunicator.
 

sajgonek27

New member
Zainstalowałem T-VALDEUC_3015.0 i nie zauważyłem żadnych zmian choć znalazłem info, że to dla modeli z 2010r seria 6,7,8. Jedyna dobra wiadomość to to, że nie powyłączało odblokowanych funkcji tj. pvr i nadal można aktywować ukryte menu za pomocą ruSamsungTVCommunicator
 
Firmware 3015.0

Po aktualizacji firmwaru z 3014.1 na 3015.0 wszystkie ustawienia pozostają - ustawienia Menu i kanały. Nadal nie działa widget Yahoo.

Zauważyłem ciekawe rozwiązanie uruchomienia tego widgetu gdy posiadamy firmware 3014.1 i 3015.0 - za pomocą ruSamsungTVCommunicator, tzn. należy w uruchomionym programie w zakładce Fernbedienung wcisnąć przycisk App
 
Do góry