FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

funnyadres

New member
nie da się przenieś filmu z telewizora na komputer?

Wreszcie ktoś to napisał! RMVB jest porównywalne z VHS. MKV już wyparł dvivx'a, ale niektórzy jeszcze oglądają filmy w RMVB. Ciekawe zjawisko, sądzę, że to ci, co używają internetu mobilnego jako stacjonarnego i liczą każdy megabajt, żeby nie przekroczyć limitu.

nie da się przenieś filmu z telewizora na komputer?
 

marder

Member

Film Blu-ray , który ma pewnie z 25 GB albo więcej, zripowany do pliku 1 GB to ma być przykład dobrej jakości? Oglądałem sporo filmów HD zripowanych do pojemności płyty DVD (4.3 GB) i one nie grzeszyły jakością mimo, ze skompresowane bardzo wydajnym kodekiem AVC, a Ty zapodajesz cos takiego.

Zresztą nie ma się o co sprzeczać, jak ktos chce, to niech sobie podłaczy magnetowid przez złącze SCART i oglada filmy VHS na 50calowej plazmie, bo znam i takich, nie mnie oceniać gusta, niepotrzebnie zacząłem dyskusje.
 

fenek

Member
Koledzy jak myślicie czy wyjdzie jeszcze jakieś oprogramowanie na nasz model TV. Bo ostatnie to 3015 widnieje na stronie Samsunga.

TAPATALKNIETO
 

sephirotdnf

New member
3015 naprawiło mi przycięcia / resetowanie się telewizora gdy nie wyrabiał z przetwarzaniem mocno skompresowanych filmów.

Zdarzało sie raz na kilka odtworzeń. Teraz wszystko śmiga idealnie.

Wysyłane z mojego Transformer Prime TF201 za pomocą Tapatalk 2
 

sajgonek27

New member
UWAGA!
NIE INSTALOWAĆ NAJNOWSZEGO FIRMWARE T-VALDEUC-3018.1 W SWOICH SAMSUNGACH. Aktualizacja wyłącza nagrywanie, blokuje dostęp do ukrytych funkcji menu serwisowego - nie pozwala skorzystać z ruSamsungTVCommunicator oraz blokuje wgranie T-VALDEUC_0000.
 

sajgonek27

New member
mustang77 nic nie zmieniaj, a jak bardzo będziesz chciał to najwyżej 3003.0 bo to ostatni, w którym można włączyć ukryte funkcje menu serwisowego. Poza tym nic istotnego nie wnosiły kolejne wersje, jedyne co zauważyłem to obraz stawał się mniej ostry i wyrazisty ale poprawili w 3015.0 Ja do tej pory takie miałem fabryczne i wróciłem do niego z 3015.0 bo wszystko działało bez problemu i jakość obrazu taka sama. A teraz na 3018.1 to nawet filmów i koncertów nie można obejrzeć z dysku sieciowego w formacie .mkv, nie wiem jak z pendrive bo nie posiadam.
 

pabloxl1

New member
Tryb hotelowy nie dostępny
menu serwisowe niedostępne
cofnięcie valducem 0000 nie da rady
you tube nie działa działa tylko hd i to w szesciu kwadracikach przedzielonymi migającym paskiem
yahoo nie działa.
na szczęście obraz jako taki.
 

pablomardi

New member
Witam
zaktualizowałem do 3018.1 pvr działa youtube działa do menu serwisowego wchodzę , jak na razie zmian żadnych nie widzę a dramatu nie widzę :)
 

pabloxl1

New member
tuba.fm działa...nawet youtube zaczeło działać w menu serwisowe można wejść, natomiast w tryb hotelowy za cholerę nie mogę wejść ale to jest pikuś filmy z pendriva odtwarza mi w małym okienku !!!!!!!!!!!!!ratunku!!!!!!
 
Do góry