FIRMWARE - Samsung seria LE(xx)C650

gabmax

New member
Witam kolegów mam TV Samsung LE40C650 i dokonałem downgrade 3014,1 na 2004 na którym odblokowałem sobie funkcje PVR po czym wgrałem najnowsze firmware 3015.0 i nagrywanie zostało zablokowane,i w związku z tym moje pytanie,jakie najwyższe firmware mogę wgrać żeby PVR zostało,nadmienię jeszcze ze przez ruSamsungTVCommunicator nie mogę włączyć tej funkcji ,bo nie mam podłączonego internetu do telewizora.
 

KuaQ

New member
Witam, posiadam telewizor LE40C650 i oprogramowanie ze stycznia 2011 i tu pojawia się moje pytanie, czy warto aktualizować je do wersji T-VALDEUC-3015 lub jakiejkolwiek innej? Czy aktualizacje wnoszą jakieś konkretne zmiany?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

ps. Telewizor nie jest podłączony do internetu. :)
 
Witam, posiadam telewizor LE40C650 i oprogramowanie ze stycznia 2011 i tu pojawia się moje pytanie, czy warto aktualizować je do wersji T-VALDEUC-3015 lub jakiejkolwiek innej? Czy aktualizacje wnoszą jakieś konkretne zmiany?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

ps. Telewizor nie jest podłączony do internetu. :)

Posiadam firmware 3009.2, ponieważ jak na razie ta wersja jest dla mnie bezproblemowa - działa PVR. Wersja 3009.2 w stosunku do 2xxx.x pozwala odtwarzać teledyski w TubaTV (w 2xxx.x ciągle ładowało teledysk i nic), natomiast nie pozwala odtwarzać plików rmvb po zmianie rozszerzenia rmvb na avi. Ze względu na widget TubaTV sądzę, że został udostępniony jakiś kodek flash, czy coś w podobie bo mam wrażenie że odtwarza mi większość plików flv i nie przycina (nie porównywałem ostatecznie z 2xxx.x)
 

rustin

Member
Który firmware pozwala odtwarzać rmvb po zmianie na avi? Mam teraz 3015 i po zmianie na avi jest nie obsługiwany kodek. Wcześniej miałem inny firmware ale nie wiem jaki to rmvb działały
 

rustin

Member
Nigdzie nie ma 2004 , proszę o udostępnienia jak ktoś ma.
Nagrałem 3000 i rmvb chodzą po zmianie na avi, na 3005 nie. Który jest najlepszy?
Ani na 3015 ani na 3000 ani na 305 nie mogę wejść w tryb hotelowy. Dlaczego?
 

kenny5

New member
Nie wiedziałem, że ktoś jeszcze ogląda filmy w formacie rmvb? Nie bolą Was oczy? Na kompie nie da się tego oglądać, a co dopiero na tv.
 

marder

Member
Nie wiedziałem, że ktoś jeszcze ogląda filmy w formacie rmvb? Nie bolą Was oczy? Na kompie nie da się tego oglądać, a co dopiero na tv.

Wreszcie ktoś to napisał! RMVB jest porównywalne z VHS. MKV już wyparł dvivx'a, ale niektórzy jeszcze oglądają filmy w RMVB. Ciekawe zjawisko, sądzę, że to ci, co używają internetu mobilnego jako stacjonarnego i liczą każdy megabajt, żeby nie przekroczyć limitu.
 
Do góry