Prosty sposób na wgranie starszej wersji firmware T-VALDEUC

BadBoy475

New member
1. Ściągamy zmodyfikowany firmware w wersji 0000 z jednego z poniższych linków:
Wersja 0000
Wersja 0000

2. Wgrywamy do TV a następnie wyłączamy odbiornik na około 1 min.

3. Po ponownym uruchomieniu TV wgrywamy dowolną wersję oprogramowania.

Uwaga:
Opisane czynności każdy wykonuje na własną odpowiedzialność.
Sposób dotyczy tylko telewizorów posiadających firmware z serii T-VALDEUC !

Trzeba pamiętać że po aktualizacji oprogramowania ustawienia TV są przywracane do fabrycznych więc lepiej zawczasu np. zapisać listę kanałów. Jeśli ktoś miał uaktywnioną opcję PVR procedurę aktywacji trzeba przeprowadzić od nowa tak jak to opisałem TUTAJ

Korzystając z opisanej metody dokonałem downgrade z wersji 3005.1 na 2004 która wg mnie lepiej radzi sobie z multimediami.

Znalezione na forum SamyGo
 

todei

New member
Czy to zadziała na plazmie c7000 bo od dawna szukam sposobu na downgrade i póki co nie znalazłem?
Dodam że mam najnowszą wersję tj.3009
 
Ostatnia edycja:

BadBoy475

New member
Tak jak pisałem w pierwszym poście, sposób działa z TV posiadającymi firmware w wersji T-VALDEUC.

Jak to sprawdzić ?
Menu>Pomoc techniczna>Kontakt z firmą Samsung>strzałka w dół
wtedy się wyświetli szczegółowa informacja o modelu i wersji oprogramowania. Jeśli wersja zaczyna się od T-VALDEUC to śmiało można aktualizować.

Dla uproszczenia podam że to oprogramowanie posiadają m. in:

LExxC650
LExxC670
LExxC750
UExxC6000
UExxC6500
UExxC6600
UExxC6700
UExxC6800
UExxC7000
UEXXC7700
PSxxC6500
PSxxC7000
PSxxC7700

Czy to zadziała na plazmie c7000 bo od dawna szukam sposobu na downgrade i póki co nie znalazłem?
Dodam że mam najnowszą wersję tj.3009
Zadziała.

Panowie,czy ten program zadziała również na UE40D5500.Pytam z czystej ciekawosci.
Nie zadziała.
 

todei

New member
Dziękuję bardzo :D Jutro popracuję nad tym.A nie wiesz gdzie mogę znaleźć fw 1016 ? Znalazłem kilka linków ale żaden już nie działał:( Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

todei

New member
Dobra,już zrobiłem. Okazało się, że jednak miałem ten fw na pendrive bo już go kiedyś ściągnąłem. Operacja się powiodła:) Dziękuję
 

mac222

New member
Witam kolegów mam TV Samsung LE32C650 i chciałem uaktualnić FW obecnie mam 1015 Niestety nie widzi nowego fw tj. 2004.0 (bo taki chcę) i czy firmware: T-VALDEUC wgram do mojego TV Proszę o pomoc - dzięki
P.S. rozpakowałem FW i wgrałem na pena Crying or Very sad
 

mac222

New member
Witam kolegów mam TV Samsung LE32C650 i chciałem uaktualnić FW obecnie mam 1015 Niestety nie widzi nowego fw tj. 2004.0 (bo taki chcę) i czy firmware: T-VALDEUC wgram do mojego TV Proszę o pomoc - dzięki
P.S. rozpakowałem FW i wgrałem na pena Crying or Very sad

Sorry mam Samsung LE32 C550 :-?
 

farba

New member
Zna ktoś jakiś sposób na wgranie starszego oprogramowania do serii "D", a konkretnie 32D5000? Chciałem odblokować Smart TV, jednak na nowszym jest to niemożliwe. Zmiana w menu serwisowym na 5500 nic nie daje, a próba wgrania oprogramowania od tej wersji(5500) kończy się niepowodzeniem(nie widzi...).
 

azrazr

New member
Czy ktoś posiada jeszcze ten plik do downgrade?
Znalazłem i dzielę się.
forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=10&t=3318
 
Ostatnia edycja:
Do góry