Bose 900

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za odpowiedzi. Teraz soundbar i sub to koszt 8500 zł. U mnie są 40 cm ściany, wiec, mniej słychać w innych pokojach. Dziękuje za pomoc. Zakupie Soundbara 900 i Suba 700. Myśle , ze taniej już nie będzie skoro nawet sam Klipsch mi odpowiedział, kiedy zastanawiałem się nad ich soundbarem, ze jest problem z podzespołami, a w szczególności z miedzią. A jak kiedyś pojawi się jakaś świetna oferta na suba to dokupie drugie. Dzięki za odpowiedzi oraz porady. Na surroundy poczekam. Może wyjdą jakieś z atmosem, chociaż, uważam ze przy wysokości mojego sufitu 365 cm nie zda to egzaminu, chociaż Bose tak potrafi mnie zaskakiwać, że może mnie zaskoczyć.

Pisz śmiało i negocjuje cenę...
Ja za soundbar dałem 4300 w hi-fi Katowice, u mnie w mieście nie chcieli takiej zaproponować..więc warto negocjować. Na stronie audioconnect 3999pln..
Wersja biała, czarne już można dostać za 4199.
Więc cena już naprawdę bardzo dobra.
No chyba, że Amazon tam ceny zdecydowanie poniżej 4... Także ja z subem dałem 6940pln.
. pozdrawiam
 

Davide

Member
Dzięki za porady. Kupiłem przedwczoraj w polskim sklepie Soundbara 900 i Subwoofer 700 . Przyszedł dziś do domu, lecz niestety jeszcze go nie rozpakowałem i chyba rozpakuje go dopiero jutro rano. Następnym krokiem będzie drugi sub , a potem może pojawia się jakieś nowe surroundy z oznaczeniem 900
 

Placek

Member
Dzięki za porady. Kupiłem przedwczoraj w polskim sklepie Soundbara 900 i Subwoofer 700 . Przyszedł dziś do domu, lecz niestety jeszcze go nie rozpakowałem i chyba rozpakuje go dopiero jutro rano. Następnym krokiem będzie drugi sub , a potem może pojawia się jakieś nowe surroundy z oznaczeniem 900


Napisz o wrażeniach. Koniecznie tez wielkość pomieszczenia.
 

Davide

Member
Napisz o wrażeniach. Koniecznie tez wielkość pomieszczenia.

Moje pomieszczenie to 450 cm na 460 cm , a wysokość 360 cm . Kamienica . Grube po 40 cm ściany. Dopiero skończył mi się spektakl, wiec wracam do domu i nie będę tego rozpakowywał. Jutro się tym zajmę wieczorem przed spektaklem lub na spokojnie w sobotę. Napisze jak wrażenia.
 

Katar10

Member
Jak będziesz miał problem z kalibracją ADAPTIQ napisz kolega tu na forum przedstawił dobry trik na ustawienie .
 

Davide

Member
Cześć. Podłączyłem dziś sprzęt. Najpierw soundbara, a teraz dodałem suba. Robiłem adaptiq. Na razie włączyłem trailery na netflixie i drażni mnie Polski lektor. Szkoda, ze nie można go wyłączyć. Na razie mnie nie zaskakuje. Jaki jest ten patent na adaptiq? Dzisiaj chyba tego już nie zrobię , bo jak skończy mi się spektakl to dziecko już będzie stało, a z racji tego , ze jestem w trakcie odtwarzania zabytkowych drzwi to wszystkie 3 pokoje są obecnie bez drzwi
 

Davide

Member
3.0.22-18+35c8715

Do soundbara mam z 3 metry.
Może złe zrobiłem tez ta kalibrację. Dokładnie chodzi mi przy zmianie miejsca. Czy te zmiany mam robić tylko i wyłącznie na narożniku ? Ogólnie chodziłem rowneiz z boku soundbara. Wczoraj kończyli u mnie remont jednego z pokojów. Stad salon jest zagracony. Muszę jednak dokupić jeszcze kabel hdmi, ponieważ ten jest niestety za krótki o 30 cm. Tv wisi na ścianie
 
Ostatnia edycja:

Katar10

Member
Oprogramowanie masz najnowsze , Adaptiq najlepiej zrobić z 1m głowa na wysokości soundbara przemieszczajac się od lewej do prawej przy kazdym poleceniu zmiany pozycji . U mnie jak i u innych dało to dobry efekt .
 

Davide

Member
Zrobiłem metr od soundbara. Głowa lewy głośnik.prawy głośnik, lewy głośnik, prawy trochę niżej bo kazało mi zmienić pozycje wielokrotnie i ostatni raz na środku listwy ponieważ kazało mi zmienić pozycje. Mam włączony sub na 30 % wiec chyba to nic złego? Wieczorem po pracy zobaczę jak to działa
 

Katar10

Member
Mam 2 suby , Bose 900 i sourady 700 po dobrze zrobionym ADAPTIQ mam basy na 0 oczywiście według preferncji , jak dla mnie rewelacja dźwięk.
 

Davide

Member
Właśnie podłączyłem. Ustawiłem sub na 0, bo był za mocny. Sprzęt gra naprawdę spoko. Serio daje rade aż trudno uwierzyć. Co do atmos słyszę go nad uszami jakby był skierowany prosto w moje czoło. Niestety nie odbija mi się od sufitu
 
Do góry