Bose 900

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Jest duża mega słyszalna na filmach , dwa dni się bawiłem testowałem ustawiałem mogłem zwrócić ale decyzją była
jedna 900 , tak wszystko z kalibrowałem że w apce nawet nie podbijam górnych wszystko słychać.
 

xavierpl

New member
Jak podpinałeś 900 to aby wyszukało Ci suby + sourrandy musiałeś usunąć je z 700 ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Nie dodajesz nowe urządzenie w apce wszystko poszło gładko musiałem tylko wyłączyć zasilanie subow i sourrandow , też się tego bałem :)
 

xavierpl

New member
Czyli mogę przywrócić 700 do ustawień fabrycznych nic nie usuwając z głośników opcjonalnych a następnie dodać 900


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Ja nie przywracałem odłączyłem spakowałem podłączyłem do tv 900 kę wyszukałem w apce wł/wył z zasilania suby I sourandy wszystko się pojawiło w apce w parę sekund, zero problemów.
 

xavierpl

New member
Powiedz mi jak sprawdza się niska wersja soundbara mam teraz czarny zestaw z 700 ale chciałbym pomieszać kolory i zakupić niska listwę do czarnego zestawu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Gdzie zamówiłeś w MM ? oni mają tylko czarne ale można się potargować i wyrwać ubezpieczenie. A za ile wystawiona 700ka ?
 

xavierpl

New member
Media Markt za 4699 , miałem zamówić na amazon za 4100 ale obawiałem się czy nie maja ze zwrotów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

xavierpl

New member
Zostawiam napewno 900 jakby nie grała [emoji846], 700 ma przyjść dzisiaj brat odsłuchać i zobaczę czy się zdecyduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Trudne pytanie , najlepiej zamów i posłuchaj bo jak napisze że rewelacyjnie i tak nie uwierzysz , a tak na poważnie bez subow i sourandow daje radę .
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Ja też zaczynałem od Bose 700 w miarę jedzenia apetyt rośnie dla tego dokupiłem resztę, zamów sprawdź Bose zawsze idzie na rękę do pozadna firma.
 

Mr_Sandman

New member
Ja też zaczynałem od Bose 700 w miarę jedzenia apetyt rośnie dla tego dokupiłem resztę, zamów sprawdź Bose zawsze idzie na rękę do pozadna firma.

A oglądając materiały obsługujące DTS, nie czujesz regresu względem 700-tki? Cenowo między nimi swojego rodzaju przepaść, ale czy tak samo ma się to w temacie różnic w jakości dźwięku?


Pozdrawiam
 
Do góry