Bose 900

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Co do filmów- zrobiłem kalibracje ADAPTIQ z 1,5m jak zawsze tu nie spodzianka w porównaniu z 700 przykładowo Netflix Atmos gra tak jakby przestronniej możesz też w apce podbić kanał wysokości i jest jeszcze lepiej.
Muzyka mnie nie interesuje jak leci to radio lub Spotify dla mnie super vs 700 różnica nie wielka. Gitttttttttara na testy czyli kupiłem nie będzie pasował oddam :)
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Gitara ja nie wydeptuje ścieżek w galeriach wypytując pseudo znawców w stylu np." bo pan z eurortv powiedział " tylko kupuje i testuje , apacze oglądacze tacy jak ty zawszę wiedzą lepiej ")
 

xavierpl

New member
Ja nie planuje wymieniać mojej 700 (chyba ze padnie )jestem z niej mega zadowolony a ten pseudo atmos w nowej 900 to taki bajer lepiej zainwestować w 2 suby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
I masz w pełni rację, ale ja mam dwa suby i 700 byłem mega zadowolony, teraz 900 lubię zmieniać i to czy ten atmos działa potwierdzam działa gra bardziej szczegółowo.
 

xavierpl

New member
Tez mam 2 suby i sorroundy 360 i dźwięku mam aż nadto z tego zestawu [emoji846]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Na Netflix np.Diuna Atmos na 700 dźwięk idzie bardziej płasko w 900 jest bardziej rozproszony jak dla mnie różnica jest duża słyszalna.Ale ten pilot słabszy.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
Ja nie planuje wymieniać mojej 700 (chyba ze padnie )jestem z niej mega zadowolony a ten pseudo atmos w nowej 900 to taki bajer lepiej zainwestować w 2 suby


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Lubię jak się wydaje OPINIE nie znając sprzętu !!!
Pomyl napisz a potem ... pisz !
 

xavierpl

New member
To nie jest opinia tylko stwierdzenie ze nie zamierzam wymieniać bo nie widzę sensu ,nie uważam ze 900 jest beznadziejna tylko ze mając 700 uważam ze w moim przypadku jest to zbędne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
No stwierdzasz myśle ze jak w Domu posłuchasz a dzisiaj na stronie Bose masz 30 dni aby się przekonać albo nie to zobaczysz czy jest to …… niemniej pewnie szału może nie być 😀👍
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Najlepsze jest to że w 2019 kupiłem 700 za niecałe 3tys mam jeszcze ubezpieczenie do 2024/04 przy sprzedaży różnica aż tak nie boli:) Co do sensu wymiany każdy musi sam wiedzieć, na pewno gra inaczej szczególnie przy filmach w muzyce podobnie , tylko ten pilot nie mogę się przyzwyczaić szczególnie wieczorem.:)
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przymierzam się do zakupu po wypłacie.
Sub już dojechał kupiony w bdb cenie.. kolor biały.
Teraz czas na 900.

Dotychczas użytkowałem Soundtouch 220 i powiem, że jest to jednak liga jeżeli chodzi o dźwięk.
Dlatego teraz będzie to 900 z Atmosem💪
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Tak to prawda 900 gra rewelacyjnie , nabiegałem się z adaptiq na głowie :) ale ustawiłem w końcu jak dla mnie idealnie nawet do pilota już się przyzwyczaiłem.
 
Do góry