Bose 900

Mr_Sandman

New member
Uważacie, że brak DTS w w "900-tce" to minus?

Ja od 700 zostawię sobie pilota wygląda dużo lepiej ,więcej funkcji i podświetlany od 900 wygląda tak jak do bose tv :)

Może ten nowy ma jakieś ukryte funkcje... Zaletą jego jest (przynajmniej wg mnie), że nie jest wielki, ale w tym od 700teki rzeczywiście wydaje się więcej funkcji. Stoję póki co przed dylematem 700 vs 900. Jeszcze nie tak dawno miałem zakupić zestaw 700 a teraz sam nie wiem.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Z pilotem od 700 steruję sobie telewizorem od 900 jest mega uproszczony ,co do wyboru
między 700 a 900 to trudno powiedzieć czy efekt Atmos będzie wart wymiany belki w moim przypadku na pewno zamówię wypróbuje i zadecyduje.
 
Ostatnia edycja:

Mr_Sandman

New member
Na zdjęciu w porównaniu pilot od 700 i zbliżony wyglądem do 900 pilot od bose tv.
To wygląda na to, że ten nowy pilot chyba nie będzie miał za bardzo jak sprawnie sterować TV, jak to jest w przypadku pilota od 700-tki... a szkoda.


Z pilotem od 700 steruję sobie telewizorem od 900 jest mega uproszczony ,co do wyboru
między 700 a 900 to trudno powiedzieć czy efekt Atmos będzie wart wymiany belki w moim przypadku na pewno zamówię wypróbuje i zadecyduje.

Pytanie czy różnica ok. 4200/4400zł vs 2900-3300zł (Zależnie gdzie. Wybrałem najtańsze jakie widziałem ostatnio.) jest warta dopłaty.

BOSE 900:
Supported audio format: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD

BOSE 700:
Supported audio format: Dolby Digital, DTS
 
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Trudno powiedzieć czy 900 aż tak zaskoczy, ja jestem bardzo zadowolony z mojego zestawy długo testowałem ustawienia z kalibracją adaptiq z różnej odległości, aż uzyskałem jak dla mnie :) idealny dźwięk. Teraz w apce wszystko ustawione na "0" czasem jak chce to podkręce bas żeby się trochę ściany po trzęsły:)
 

Mr_Sandman

New member
Witam wszystkich,
czy ktoś już miał przyjemność testowania Bose 900 i mógłby podzielić się wrażeniami i refleksjami?

Serdecznie pozdrawiam
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Bose 900 dostępny w przedsprzedaży na stron8e Bose cena ponad 4tys.
Wysylka od 20marca ,jezeli ktoś już ma z innego źródła proszę o recenzję:)
 

RM.Harry

Klub HDTV.com.pl
VIP
...
Pytanie czy różnica ok. 4200/4400zł vs 2900-3300zł (Zależnie gdzie. Wybrałem najtańsze jakie widziałem ostatnio.) jest warta dopłaty.

BOSE 900:
Supported audio format: Dolby Atmos, Dolby Digital, Dolby TrueHD

BOSE 700:
Supported audio format: Dolby Digital, DTS

Hej a gdzie widziałeś 900-ke za tyle ?? bo na stronie bose.pl jest po 4700zł
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
W piątek planowo odbieram 900 na testy :)
Jak ktoś chętny mam 700 białą na gwarancji do 2023 04 na sprzedaż info na priv.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Pilot skromny ale wszystko co potrzebuje ma , konfiguracja aktualizacja szybka i prosta , wyszukał moje dwa suby i sourandy,
w materiałach z atmos jaki Spotify dźwięk jak dla mnie lepszy bardziej słyszalne szczegóły,
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Pilot skromny ale wszystko co potrzebuje ma , konfiguracja aktualizacja szybka i prosta , wyszukał moje dwa suby i sourandy,
w materiałach z atmos jaki Spotify dźwięk jak dla mnie lepszy bardziej słyszalne szczegóły,

A kiedy obiecane testy?Pytam bo jestem bardzo ciekawy opinii.:)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Czyli dźwięk lepszy ?
Jak jest w Atmosie film daje lepsze efekty ? lepiej jak w 700 ?
Jak z muzyką czy da się słuchać ;) Czy muzyka w Atmosie z AM gra w miarę OK ?
Co z DTS ?
To fajnie by było usłyszeć Twoje zdanie :)
 
Do góry