Bose 900

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Nie nie czuje , jak dla mnie gra szerzej bardziej szczegółowo.
cena między nimi oficjalna 700 średnia3,5zł a 900 4,6zł o jakiej przepaści piszesz?
 

xavierpl

New member
Jednak zrezygnowałem ostatecznie z 900 , 700 gra jak na moje potrzeby rewelacyjnie i ja zostawiam różnice 2300 ze sprzedazy która musiałbym dołożyć wole zainwestować w coś innego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
No tak zawsze jedno albo drugie czemu nie wszystko? życie jest krotkie ") żart
jutro mam wizytę kolegi który ma dylemat czy ose czy Sony zobaczymy co wybierze 20tys
ma na wydanie :)
 

Placek

Member
No tak zawsze jedno albo drugie czemu nie wszystko? życie jest krotkie ") żart
jutro mam wizytę kolegi który ma dylemat czy ose czy Sony zobaczymy co wybierze 20tys
ma na wydanie :)


Kolega rozkminia ws soudbara Sony ? Jeśli tak to daj znać co zostało wybrane. Tez mam podobny dylemat a Soniacza nie słuchałem.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Bardzo koledze podoba się Bose900 był pod wrażeniem, sony może tylko odsłuchać w salonie firmowym jak kupi wybrną belkę dam znać.
 

Davide

Member
Cześć koledzy.
Mam do Was pytanie. Ostatnio poszukuje soundbara. Pokój 4,6 x 4,5 metra o wysokości 3,6 metra. Wiem, że soundbar to niejest kino, lecz niestety kina nie chce. Posiadam świetny sprzęt audio do muzyki w którym znajduje się nawet magnetofon szpulowy , wiec nie chce się bawić w amplituner i kolejne kolumny. Dla mnie audio to audio. Kino to kino. Wracając do tematu. Zainteresował mnie Klipsch Cinema 600. Niestety nigdzie nie ma go w Polsce, a opinii o nim dużo nieciekawych. Klipsch Cinema 800 bez sensu. Cinema 1200 ? Hmmm to już wole chyba Bose. Jbl 9.1? Skargi na szum i ten plastik….Sony? Nie chce kolejnych przygód z tą straszną firmą i tak koło się zatacza i wraca temat Bose. Teraz pojawił się Bose 900. Teraz pytanie, czy niedługo pojawi się nowy subwoofer i nowe surroundy? Surroundy stwiedzilem , ze odpuszczę, ale jak to z subwooferem? Czy na dzień dzisiejszy warto kupić Belkę Bose 900 i subwoofer 700? Chciałbym Was zapytać jako użytkowników jak ta belka gra w mieszkaniu bez subwoofera? Z racji tego, że mam czteromiesięczne dziecko na pewno nie będę szalał przez najbliższe dwa lata z kinem. Stad ostatnio zaczynam się zastanawiać czy sama belka daje rade i odpuszczę na razie również subwoofer. Z góry dziękuje za odpowiedz
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć koledzy.
Mam do Was pytanie. Ostatnio poszukuje soundbara. Pokój 4,6 x 4,5 metra o wysokości 3,6 metra. Wiem, że soundbar to niejest kino, lecz niestety kina nie chce. Posiadam świetny sprzęt audio do muzyki w którym znajduje się nawet magnetofon szpulowy , wiec nie chce się bawić w amplituner i kolejne kolumny. Dla mnie audio to audio. Kino to kino. Wracając do tematu. Zainteresował mnie Klipsch Cinema 600. Niestety nigdzie nie ma go w Polsce, a opinii o nim dużo nieciekawych. Klipsch Cinema 800 bez sensu. Cinema 1200 ? Hmmm to już wole chyba Bose. Jbl 9.1? Skargi na szum i ten plastik….Sony? Nie chce kolejnych przygód z tą straszną firmą i tak koło się zatacza i wraca temat Bose. Teraz pojawił się Bose 900. Teraz pytanie, czy niedługo pojawi się nowy subwoofer i nowe surroundy? Surroundy stwiedzilem , ze odpuszczę, ale jak to z subwooferem? Czy na dzień dzisiejszy warto kupić Belkę Bose 900 i subwoofer 700? Chciałbym Was zapytać jako użytkowników jak ta belka gra w mieszkaniu bez subwoofera? Z racji tego, że mam czteromiesięczne dziecko na pewno nie będę szalał przez najbliższe dwa lata z kinem. Stad ostatnio zaczynam się zastanawiać czy sama belka daje rade i odpuszczę na razie również subwoofer. Z góry dziękuje za odpowiedz

Właśnie od blisko dwóch tygodni jestem użytkownikiem tego właśnie zestawu 900 Plus sub 700 kolor biały..
Pokój 20m2. Pierwsze wrażenie, po dobrym skalibrowaniu i ustawieniu w apce głos naprawdę bardzo dobry. Filmy z Netflix coś pięknego, muzyka czy to z apki radio czy z bluetooth naprawdę bardzo dobrze. Głos przy wskaźniku na połowę i już chyba sąsiadom wystarczy w zupełności...
Sub ustawiony na +30, mega dobrze słychać...
Potrafi w odpowiednim momencie pokazać pazur. Ja dałem za suba 2550pln, soundbar 4300 więc nie jest tak źle. Cena oczywiście duża, ale design, jakość dźwięku no i potencjał który drzemie w tym sprzęcie jest naprawdę wart tych pieniędzy.
Słuchałem JBL 9.1, dla mnie zbyt dużo basu, reszty zdecydowanie za mało. Słabo przy muzyce. W filmach jest lepiej.. ale samo dudnienie.
Długo się zastanawiałem i poprzednie kino Soundtouch 220 zaraziło mnie tym naprawdę dobrym dźwiękiem oraz minimalistyczny wykonaniem.
Tutaj mamy jeszcze lepsze wykończenie bo szkło hartowane na górze po prostu robi super wrażenie.
A jakość dźwięku dopiero nam wynagradza całość.
Ja od siebie Polecam.
 

Davide

Member
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Ja będę korzystał z soundbara tylko do Filmów . A proszę mi powiedzieć czy daje on radę bez suba ? Jakoś Bose pod względem dźwięku mnie bardzo urzeka
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Ja będę korzystał z soundbara tylko do Filmów . A proszę mi powiedzieć czy daje on radę bez suba ? Jakoś Bose pod względem dźwięku mnie bardzo urzeka

Bez suba jest w miarę ok. Bas nawet odczuwalny i dobrze słyszalny. W apce jest opcja włączenia i wyłączenia suba, wtedy słychać różnica.
Sub daje naprawdę potężny bas.
Zawsze możesz dokupić w późniejszym czasie.
 

Davide

Member
Dzięki za odpowiedz. Powstrzymuje mnie tylko myśl, czy czasem nie pojawi się niedługo np Sub Bose 900. Nie wiem czy ze suba będzie korzystał, ponieważ będę sprzętu używał cicho. Czteromiesięczne dziecko jednak nie pozwala mi na głośne oglądanie , chociaż mieszkam w kamienicy z bardzo grubymi ścianami z trzema poziomami piwnic i bunkrem pod nimi. Dziękuje Ci za wszystkie odpowiedzi , powiedz mi proszę czy oglądając film bardzo cicho słychać ciche , ale mocne uderzenie suba czy podczas cichego oglądania filmu w ogóle się nie pokazuje swojej obecności
 

pekus1982

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za odpowiedz. Powstrzymuje mnie tylko myśl, czy czasem nie pojawi się niedługo np Sub Bose 900. Nie wiem czy ze suba będzie korzystał, ponieważ będę sprzętu używał cicho. Czteromiesięczne dziecko jednak nie pozwala mi na głośne oglądanie , chociaż mieszkam w kamienicy z bardzo grubymi ścianami z trzema poziomami piwnic i bunkrem pod nimi. Dziękuje Ci za wszystkie odpowiedzi , powiedz mi proszę czy oglądając film bardzo cicho słychać ciche , ale mocne uderzenie suba czy podczas cichego oglądania filmu w ogóle się nie pokazuje swojej obecności

Podczas wieczornego oglądania da się odczuć fajne uderzenia wychodzące z suba... Właśnie gdzieś czytałem, że on dopiero się odpala przy specyficznych scenach uderzeń, grzmotów, wybuchów etc.
Wydaje mi się, że zależy to od ustawień w apce..
Ja mam na 30% i jest idealnie jak na pokój 20m.
Powiem tak, dzieciak za chwilę urośnie.. czas szybko ucieka. Widać to zwłaszcza po dzieciakach.
Mój młody ma 12 lat, i podczas oglądania jakiegoś serialu czy zwykłej tv przy głośności ok.40%, przychodzi i prosi żebym troszkę przyciszył bo w drugim pokoju nie obok lecz po przeciwnym kierunku nie może spokojnie grać czy oglądać.. więc jest naprawdę moc w tym sprzęcie. Jakość, design i czystość plus potężny bas.

Na próbę zrobiłem też przy filmie Ciche Miejsca 2, suba na 100%, znajomy przy głośności na 70%, z sofy by spadł.. w scenie gdzie zadzwonił telefon i wbił się do sklepu nazwę to ten stwór.. Pokój się trzęsie i to konkretnie. A przy tym jakość dźwięku oraz czystość jest fenomenalna.
 

Katar10

Member
Mam dwa suby 700 i Bose 900 przy odpowiedniej kalibracji adaptiq ustawiłem w apce basy na zero a itak jest mięko i przyjemnie jak to w Bose.
 

Davide

Member
Dzięki za odpowiedzi. Teraz soundbar i sub to koszt 8500 zł. U mnie są 40 cm ściany, wiec, mniej słychać w innych pokojach. Dziękuje za pomoc. Zakupie Soundbara 900 i Suba 700. Myśle , ze taniej już nie będzie skoro nawet sam Klipsch mi odpowiedział, kiedy zastanawiałem się nad ich soundbarem, ze jest problem z podzespołami, a w szczególności z miedzią. A jak kiedyś pojawi się jakaś świetna oferta na suba to dokupie drugie. Dzięki za odpowiedzi oraz porady. Na surroundy poczekam. Może wyjdą jakieś z atmosem, chociaż, uważam ze przy wysokości mojego sufitu 365 cm nie zda to egzaminu, chociaż Bose tak potrafi mnie zaskakiwać, że może mnie zaskoczyć.
 
Do góry