47LM670s

voytasdm

New member
Witam od wczoraj posiadam model 42lm660s i mam pytanie czy wam też tak muli youtube z przeglądarki i nie można na pełnym ekranie oglądać?dodatkowo mulą mi strony gdzie się dużo "dzieje" npchciałem dziecku włączyć stronę z lubisiami to niestety cieła się niemiłosiernie.Poza tym clouding jest niewielki-nie zwracam uwagi-sd kiepskie ale to chyba wina multimedibo materiał hd jest rewelacja.
aha i jak to jest z tym pełnym ekranem omedy central nie da się zrobić na pełnym ekranie a polsat czasami pełny czasami z pasami po bokach.
 
Ostatnia edycja:

zenon wierta

New member
Witam od wczoraj posiadam model 42lm660s i mam pytanie czy wam też tak muli youtube z przeglądarki i nie można na pełnym ekranie oglądać?dodatkowo mulą mi strony gdzie się dużo "dzieje" npchciałem dziecku włączyć stronę z lubisiami to niestety cieła się niemiłosiernie.Poza tym clouding jest niewielki-nie zwracam uwagi-sd kiepskie ale to chyba wina multimedibo materiał hd jest rewelacja.
aha i jak to jest z tym pełnym ekranem omedy central nie da się zrobić na pełnym ekranie a polsat czasami pełny czasami z pasami po bokach.

Widocznie masz słabe łącze bo u mnie płynnie chodzi i samo sie na pelny ekran przełącza
 

zenon wierta

New member
Witam, ja posiadam już drugi taki tv LG 47LM660s wcześniejszy wymieniłem ze względu na brudne pionowe zacieki widoczne z każdej odległości. Dostałem drugi tv, który obraz ma trochę lepszy ale jest to dalej kicha totalna. W momencie kiedy oglądamy w miarę nieruchome obrazu nic złego się nie dzieje, natomiast jeśli kamera już leci w lewo lub w prawo tak jak np na meczach obraz jest tragiczny te pionowe smugi nie dość że wkurzają i nie jak to się ma do jakości obrazu to jeszcze poważnie mogą popsuć komuś wzrok.

Zachęcam wszystkich posiadaczy tego modelu na ostre domaganie się od LG naprawy tego rodzaju mankamentów tym bardziej że taki tv to parę tyś zł.

żeby było śmieszniej, drugi tv ma za to duży problem z dźwiękiem jeden z głośników wpada w drgania i drżenia przenoszą się na całą obudowę, normalnie rzęzi.

Prócz wielu ustawień i naprawdę ładnej linii tego tv ja jako osoba która przetestowała już kilka takich tv NAPRAWDĘ GO SZCZERZE NIE POLECAM!!!.

Mało tego współczuję wszystkim użytkownikom faktu że nie są wstanie sprawdzić i dostrzec mankamentów na swoim tv.

Moja żona jak jej pokaże w czym jest problem z tv to widzi i słyszy a jak nie to dla niej wszystko jest ok.
Zona śmieje się ze mnie, że powinni mnie zatrudnić na kontroli jakości w LG.

Panowie i panie prawda jest taka że miałem do czynienia z wieloma tv i jak na nowy produkt LG wychwalany przez firmę mający najnowsze techniki kontroli obrazu to jest to po prostu wielki nie wypał.

Ja zamierzam zamówić serwisanta który mi wszystkie mankamenty naprawi jak nie to mu wsadze ten tv w du...e.

pozdrawiam

Przypatrywałem sie jak mogłem i u mnie problemu z pionowymi czy poziomymi smugami nie ma (chyba branding sie to nazywa). Mam 47LM670S. Głosniki też w żadne drgania nie wpadają. Chyba msz wyjątkowego pecha do LG
 

matis333

New member
Witam.
A jak wyglada kwestia IL?? Ma ktos podlaczona konsole albo PC?? W jakims tescie do ktorego link znalazlem w tym watku nie wyglada to rozowo, jakos kolo 100ms. Jak wyglada to w praktyce? Da sie grac?

Pozdrawiam.
 

duzy213

Member
witam , chłopaki mam pytanko? , mianowicie chcę kupić ,,cyfrę,, i nie wiem czy brać ,,moduł,, i korzystać z tunera tv czy brać tuner od cyfry???
 

sme

New member
witam , chłopaki mam pytanko? , mianowicie chcę kupić ,,cyfrę,, i nie wiem czy brać ,,moduł,, i korzystać z tunera tv czy brać tuner od cyfry???

Cześć,

dołączam się do pytania. Właśnie sam stoję przed podobnym wyborem. Mam C+ i zastanawiam się czy kupić jakiś dobry tuner czy ten wbudowany w TV wystarczy. Czy obraz jest dobrej jakości z tego wbudowanego tunera? Zależy mi na dobrej jakości. Czy polecacie jakiś konkretny moduł CI?
Od razu też dodam, że nie zależy mi na dodatkowych funkcjach tunerów. Tylko dobra jakość obrazu.

Pozdrawiam.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Czy aktualizacja oprogramowania tego modelu telewizora LG jest możliwa tylko z poziomu telewizora ?
Jeżeli tak , to jak długo trwa wgrywanie nowego softu przez telewizor?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

zenon wierta

New member
Witam,

Czy aktualizacja oprogramowania tego modelu telewizora LG jest możliwa tylko z poziomu telewizora ?
Jeżeli tak , to jak długo trwa wgrywanie nowego softu przez telewizor?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Aktualizacja jest możliwa zarówno z poziomu telewizora jak i z usb. Ja akurat jestem zmuszony do korzystania wyłącznie z tej drugiej możliwości
 

Adamson_PL_

New member
Czy aktualizacja oprogramowania tego modelu telewizora LG jest możliwa tylko z poziomu telewizora ?
Jeżeli tak , to jak długo trwa wgrywanie nowego softu przez telewizor?

Możesz uaktualnić poprzez pendrive, możesz z poziomu telewizora.
Ja uaktualniłem z poziomu TV - trwało to z 2~3 minuty (to też jest uzależnione od prędkości łącza).
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Bardzo dziękuję za szybką, rzeczową odpowiedź na moje zapytanie.Nie mam doświadczenia z telewizorami firmy LG , a przeglądając instrukcję obsługi telewizora LG 47LW980S (zbiorcza instrukcja obsługi do wielu modeli telewizorów firmy LG)natknąłem się
na opcje aktualizacji oprogramowania , gdzie napisano ,że aktualizacji oprogramowania można
dokonać z poziomu telewizora lub aktualne oprogramowanie znajduje się w punktach serwisowych
firmy LG , co mnie zaciekawiło , no i czas trwania aktualizacji z poziomu telewizora jaki instrukcja
podaje trochę mnie zadziwił , gdy mój telewizor firmy Philips z serii 9705 czy to z pendrive'a , czy
poprzez Internet wykonuje tą operację bardzo szybko.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry