47LM670s

xadamus

New member
Ad1. Ja mam 95% filmów w dvix i nie narzekam, oczywiście jak słaba rozdzielczość to dużo gorzej film wygląda jak na lapku. Dzieciak z bajek w dvix zadowolony :D

Ad2. Zamiast bawić się skalowaniem, lepiej postarać się o lepszą kopię, o co teraz nietrudno.

Ad3. Zwykly zjadacz chleba różnicy nie zauważy, ja porównywałem w sklepie bo stały koło siebie i różnicy nie widziałem, lepiej tego tysiaka na PlayStation lub X-boxa przeznaczyć - dopiero dzieciaki będą miały radochę

a z jakiej odleglosci ogladaja i ile masz cali ?
 

hd-maniak

New member
Witam, ja posiadam już drugi taki tv LG 47LM660s wcześniejszy wymieniłem ze względu na brudne pionowe zacieki widoczne z każdej odległości. Dostałem drugi tv, który obraz ma trochę lepszy ale jest to dalej kicha totalna. W momencie kiedy oglądamy w miarę nieruchome obrazu nic złego się nie dzieje, natomiast jeśli kamera już leci w lewo lub w prawo tak jak np na meczach obraz jest tragiczny te pionowe smugi nie dość że wkurzają i nie jak to się ma do jakości obrazu to jeszcze poważnie mogą popsuć komuś wzrok.

Zachęcam wszystkich posiadaczy tego modelu na ostre domaganie się od LG naprawy tego rodzaju mankamentów tym bardziej że taki tv to parę tyś zł.

żeby było śmieszniej, drugi tv ma za to duży problem z dźwiękiem jeden z głośników wpada w drgania i drżenia przenoszą się na całą obudowę, normalnie rzęzi.

Prócz wielu ustawień i naprawdę ładnej linii tego tv ja jako osoba która przetestowała już kilka takich tv NAPRAWDĘ GO SZCZERZE NIE POLECAM!!!.

Mało tego współczuję wszystkim użytkownikom faktu że nie są wstanie sprawdzić i dostrzec mankamentów na swoim tv.

Moja żona jak jej pokaże w czym jest problem z tv to widzi i słyszy a jak nie to dla niej wszystko jest ok.
Zona śmieje się ze mnie, że powinni mnie zatrudnić na kontroli jakości w LG.

Panowie i panie prawda jest taka że miałem do czynienia z wieloma tv i jak na nowy produkt LG wychwalany przez firmę mający najnowsze techniki kontroli obrazu to jest to po prostu wielki nie wypał.

Ja zamierzam zamówić serwisanta który mi wszystkie mankamenty naprawi jak nie to mu wsadze ten tv w du...e.

pozdrawiam
 

hd-maniak

New member
warto przeczytać opinie o modelach 660, 670 na angielskim forum konkretnie jest przedstawiony problem
lg chyba ma wielki problem z tymi tv i coraz głośniej się o tym robi

LG LM670 (47LM670T) 3D LED LCD TV Review | AVForums.com - UK Online

a tu przetłumaczona wersja z en na pl

http://translate.google.pl/translate?sl=en&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.avforums.com%2Freviews%2FLG-LM670-LM670T-47LM670T-42LM670T-55LM670T-47LM670-42LM670-55LM670-Cinema-3D-Full-HD-LED-LCD-TV-Review_307%2FReview.html

i zapraszam do dyskusji
 
Ostatnia edycja:

aqualo

New member
żeby było śmieszniej, drugi tv ma za to duży problem z dźwiękiem jeden z głośników wpada w drgania i drżenia przenoszą się na całą obudowę, normalnie rzęzi.

W moim wypadku w modelu 47lm670 również występuje dokładnie ten sam problem z głośnikiem. Telewizor trzeba odsyłać na serwis, a byłoby to kłopotliwe, czy LG przyśle serwisanta do domu ? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.
 

hd-maniak

New member
W moim wypadku w modelu 47lm670 również występuje dokładnie ten sam problem z głośnikiem. Telewizor trzeba odsyłać na serwis, a byłoby to kłopotliwe, czy LG przyśle serwisanta do domu ? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.


cześć, do 47calii powinni przysłać serwis.
Zgłaszając telefonicznie lub przez stronę opisz problem dokładnie.
Przeważnie jest tak, że za pierwszym razem serwisant nie koniecznie będzie miał części
tylko zamówi i przyjdzie naprawi, wymieni za kilka dni.

Ja będę cisną z serwisantem by zrobił porządek z tymi brudami które pokazują się na matrycy przy oglądaniu meczy i nie tylko. To jest problem o którym głośno robi się też za granicami naszego kraju.

także będzie musiał mi wymienić matrycę tak aby tych brudów nie było widać a jak oni to zamierzają zrobić to nie mam pojęcia bo to też nie musi być uszkodzona matryca tylko coś innego.


Pamiętać trzeba jedno - nie podpisujemy się pod tym że serwisant coś wymienił i ma działać. Jeśli po wymianie naprawie widzicie dalej ten sam problem to nic nie podpisywać ze naprawa gwarancyjna została wykonana i jest git.

najgorsze jest to że chyba na pewno nie będę oglądał euro w dobrej jakości mimo że mam sat HD

koszmar
 

sme

New member
Mam obecnie Cyfrę+ ze zwykłym dekoderem (nie HD). Czy powinienem do tego TV zamówić z Cyfry nowy dekoder czy kupić jakiś na własną rękę. Czy w przypadku zakupu własnego dekodera wystarczy przełożyć kartę cyfry czy będzie potrzeba nowa (np z obsługą HD?).

Ostatni TV kupowałem 5 lat temu i wypadłem z tematu, a widzę, że dynamicznie sie rozwija o wszystko.
 

dawram

New member
Mam obecnie Cyfrę+ ze zwykłym dekoderem (nie HD). Czy powinienem do tego TV zamówić z Cyfry nowy dekoder czy kupić jakiś na własną rękę. Czy w przypadku zakupu własnego dekodera wystarczy przełożyć kartę cyfry czy będzie potrzeba nowa (np z obsługą HD?).

Ostatni TV kupowałem 5 lat temu i wypadłem z tematu, a widzę, że dynamicznie sie rozwija o wszystko.

Jak najbardziej możesz wydzierżawić dekoder z dyskiem hd 250 lub 500 gb ewentualnie moduł cam,jak również zakupić dowolnie inny z wolnego rynku,a jaki poczytaj i wybierz!! Karta w przypadku Cyfry nie jest przypisana do dekodera i nie wymaga wymiany.
 
Ostatnia edycja:

FireX

New member
Witam,
Planowałem kupic 42lw570s ale miał słaby inputlag więc specialnie czekałem na serie LM i w Poniedziałek chcem zamówić 42LM660S ale niektore komentarze nie są zadawalające bo w testach TV zbiera dobre oceny a jeden z was pisze o pasach ,drugi nie ,trzeci o słabych głośnikach itp

To są wady w wszystkich modelach czy tylko wybiórczo?

Proszę doradzcie bo zakup wisi na dnaich ,pozdrawiam
 

xadamus

New member
Witam,
Planowałem kupic 42lw570s ale miał słaby inputlag więc specialnie czekałem na serie LM i w Poniedziałek chcem zamówić 42LM660S ale niektore komentarze nie są zadawalające bo w testach TV zbiera dobre oceny a jeden z was pisze o pasach ,drugi nie ,trzeci o słabych głośnikach itp

To są wady w wszystkich modelach czy tylko wybiórczo?

Proszę doradzcie bo zakup wisi na dnaich ,pozdrawiam

To dokładnei jak ja: nie kupilem bo sie wahałem pomiedzy wyzszym i nizszym modelem tej serii a takze pomiedzy 42 a 47 cali.
Ale chyba sie wstrzymam z miesiąc az sie sprawa wyjasni.
 

cbhelios

New member
witam..
zauważone zmiany w nowym sofcie Software File(Version 03.03.51):
1. dodana obsługa Flash treści multimedialnych w przeglądarce,
2. dodana aplikacja FilmBoxLive, która uruchamia się już prawidłowo,
3. Uruchomiony strumień na żywo w IplaLive,

...proponuje ściągać i testować, mile widziane uwagi i spostrzeżenia na temat nowego softu. pozdro....
 

al-aksa

New member
Witam,
Planowałem kupic 42lw570s ale miał słaby inputlag więc specialnie czekałem na serie LM i w Poniedziałek chcem zamówić 42LM660S ale niektore komentarze nie są zadawalające bo w testach TV zbiera dobre oceny a jeden z was pisze o pasach ,drugi nie ,trzeci o słabych głośnikach itp

To są wady w wszystkich modelach czy tylko wybiórczo?

Proszę doradzcie bo zakup wisi na dnaich ,pozdrawiam

problem chyba bardziej tyczy się 47"... ja mam 42" i nie widzę problemu :cool:
 
Do góry