47LM670s

fanthomas

New member
Sprawdź lepiej tingens, czy nie masz tandetnego modelu z przebarwieniami matrycy póki nie minęło jeszcze 10 dni, to jeśli zamawiałeś przez internet to jeszcze go bez problemu zwrócisz, ja się niestety zgapiłem. Na LG nie licz bo oni mają gdzieś klienta i wciskają ludziom tandety wmawiając im, że sprzęt jest sprawny. Ja osobiście nie polecam Wam LG.
 

fanthomas

New member
Odbicia nie przeszkadzają, można zasłonić okna i jest ok, ale clouding (białe przebarwienia) strasznie przeszkadza! Przeglądarka jest fajna, chociaż procesor w tych modelach jest dość słaby i trochę zamula.
 

hamertbu

Klub HDTV.com.pl
VIP
dalej się zastanawiam nad 620s ale chyba poczekam pare miesięcy (po euro i olimpiaedzie) na model 55LM620s bo chyba ten bedzie za mały (odległość od tv to max do 4,5 m).
użytkownicy 55 proszę o poradę i sugestie

pzdr
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Do odległości 4.5m. to 55-tka nie będzie za duża:shock: , sam oglądam 55'' z 2.80m przy sygnale z Nki , oraz filmów z B>L. i jestem zadowolony .
 

ali69

New member
Patrze teraz na stone mediaexpert i masz racje co do adapteru wifi, ale zwroc uwage na model dołączanego pilota an-mr 300 to chyba nie jest ten z rolka bo on ma oznaczenie an-mr3005

Ja ,jak pytałem konsultanta na stronce LG o pilota z zeszłego roku MR200 to mi powiedział że nie współpracuje z telewizorami z roku 2012 ,tak samo starsza kamerka do SKYPE!
Ten MR300 jest jak najbardziej prawidłowy.
http://lifesgoodblog.pl/nowy-pilot-lg-magic-remote-rewolucja-w-obsludze-telewizorow
 
Ostatnia edycja:

zenon wierta

New member
Ja ,jak pytałem konsultanta na stronce LG o pilota z zeszłego roku MR200 to mi powiedział że nie współpracuje z telewizorami z roku 2012 ,tak samo starsza kamerka do SKYPE!
Ten MR300 jest jak najbardziej prawidłowy.
Nowy pilot LG Magic Remote – rewolucja w obsłudze telewizorów Ť Life's Good Blog

No i nikt tego nie kwestionuje, chodzi tylko o to czy są różnice pomiedzy pilotami z oznaczeniem MR300 a MR3005. Np do telewizora LV960V pilot też wygląda identycznie jak do tych niższych modeli z tą rożnicą że obsługuje sterowanie głosem. W związku z tym mam pytanie czy działa wam funkcja obsługiwania gestami?
 

Adamson_PL_

New member
No i nikt tego nie kwestionuje, chodzi tylko o to czy są różnice pomiedzy pilotami z oznaczeniem MR300 a MR3005. Np do telewizora LV960V pilot też wygląda identycznie jak do tych niższych modeli z tą rożnicą że obsługuje sterowanie głosem. W związku z tym mam pytanie czy działa wam funkcja obsługiwania gestami?

Pilot zna aż dwa gesty: poprzedni kanał i ulubione :)
47LM660S
 

electro69

New member
Oglądałem dzisiaj ten LG 47LM660s na żywo w jednym sklepie i rzeczywiście ktoś już kiedyś o tym pisał jest dość duża widoczna gołym okiem "szpara" między tą aluminiową obudową a samym panelem telewizora na całej jego linii ... pytanie teraz czy to nie będzie miało wpływu na wytrzymałość a przede wszystkim czy nie będą się tam dostawać wszelkiego rodzaju paprochy i kurze i przedostawać do matrycy.
Pozdrawiam
 

ali69

New member
No i nikt tego nie kwestionuje, chodzi tylko o to czy są różnice pomiedzy pilotami z oznaczeniem MR300 a MR3005. Np do telewizora LV960V pilot też wygląda identycznie jak do tych niższych modeli z tą rożnicą że obsługuje sterowanie głosem. W związku z tym mam pytanie czy działa wam funkcja obsługiwania gestami?

Gdzie znalazłeś tego pilota MR3005 ?
 

biochip

New member
Czy już te nowe kamery do Skypa można kupić?
Czy skype działa płynnie? Mam doświadczenie z Sony i tam jakość jest rewelacyjna. Działa lepiej niż na laptopie (lepsza jakość, nic nie zacina)
 

xadamus

New member
a jak z obrazem z DIVIx?

Czy ktos moze powiedziec jak wyglada obraz na tym TV (42 cale lub 47cali) z filmu w postaci zwykłego dvixa ~700MB? Zdecydowalem sie na ten TV, ale mam duzo filmow dla dzieciakow w divixie - ich ulubonych bajek i nie wiem jak to bedzie tam wygladac i czy w ogole da sie sensownie to ogladac (ogladali by ten obraz z 2-3 metrow).

I drugie pytanie: czy jesli np. film z divixa ma kiepska jakos da sie go wyswietlac z mniejszonej postaci np. 2/3 powierzchni ekranu aby mu troche polepszyc jakosc ?

I trzecie pytanie: czy seria LM760 wnosi cos do jakosci ogladania ? czy ta roznica okolo 1 tys zl w stosunku do 660S jest warta wydania ? (roznia sie parametrem Motion Clarity z 400MHZ na 800MHz)

dzieki z góry za odpowiedz
 

ali69

New member
Czy ktos moze powiedziec jak wyglada obraz na tym TV (42 cale lub 47cali) z filmu w postaci zwykłego dvixa ~700MB? Zdecydowalem sie na ten TV, ale mam duzo filmow dla dzieciakow w divixie - ich ulubonych bajek i nie wiem jak to bedzie tam wygladac i czy w ogole da sie sensownie to ogladac (ogladali by ten obraz z 2-3 metrow).

I drugie pytanie: czy jesli np. film z divixa ma kiepska jakos da sie go wyswietlac z mniejszonej postaci np. 2/3 powierzchni ekranu aby mu troche polepszyc jakosc ?

I trzecie pytanie: czy seria LM760 wnosi cos do jakosci ogladania ? czy ta roznica okolo 1 tys zl w stosunku do 660S jest warta wydania ? (roznia sie parametrem Motion Clarity z 400MHZ na 800MHz)

dzieki z góry za odpowiedz

Ad1. Ja mam 95% filmów w dvix i nie narzekam, oczywiście jak słaba rozdzielczość to dużo gorzej film wygląda jak na lapku. Dzieciak z bajek w dvix zadowolony :D

Ad2. Zamiast bawić się skalowaniem, lepiej postarać się o lepszą kopię, o co teraz nietrudno.

Ad3. Zwykly zjadacz chleba różnicy nie zauważy, ja porównywałem w sklepie bo stały koło siebie i różnicy nie widziałem, lepiej tego tysiaka na PlayStation lub X-boxa przeznaczyć - dopiero dzieciaki będą miały radochę
 
Do góry