47LM670s

waski321

New member
posiadam ten telewizor 47LM670s ponad pol roku i cos czasem "pierdzi" w glosnikach jest taki efekt porwanej membrany w odsluchu ogladajac cyfrowa telewizje naziemna DVBT - tez tak macie ??
 
Ostatnia edycja:

Stratoss

Member
Bez reklam
Ja go kupiłem dzisiaj za 2999pln - 47". Jako uzupełnienie do drugiego pokoju. Na pierwszy rzut oka robi dobre wrażenie.
Pierwsze skrzypce to u mnie gra projektor JVC, potem Sharp 60"...
 

Stratoss

Member
Bez reklam
I właśnie pokazało się do niego nowe update z końcówką 27... ale jakoś nikt z uzytkowników nic o tym fakcie nie wspomina...
 

dante78

Member
Zamierzam zakupić zewnętrzny dysk jako magazyn pod TV, nie szukając za wiele wybrałem:


Seagate Expansion 2TB USB 3.0

dysk na zasilaczu, kompatybilny z USB 2.0

Czy ten model obsłuży mi 2TB, nie mogę znależć nigdzie informacji o standardzie USB w tv jak i wielkości obsługiwanych dysków.
 

jrd

New member
Zamierzam zakupić zewnętrzny dysk jako magazyn pod TV, nie szukając za wiele wybrałem:


Seagate Expansion 2TB USB 3.0

dysk na zasilaczu, kompatybilny z USB 2.0

Czy ten model obsłuży mi 2TB, nie mogę znależć nigdzie informacji o standardzie USB w tv jak i wielkości obsługiwanych dysków.
Mysle ze do 2 tb powinien dzialac, w opsiach Lg jest podane ze dyski ponad 2 tb moga nie dzialac,ale kup se dysk bez zasilacza, po cholere tyle kabli....przeciez cenowo to nie jakas mega roznica.
 

tingens

New member
Zamierzam zakupić zewnętrzny dysk jako magazyn pod TV, nie szukając za wiele wybrałem:


Seagate Expansion 2TB USB 3.0

dysk na zasilaczu, kompatybilny z USB 2.0

Czy ten model obsłuży mi 2TB, nie mogę znależć nigdzie informacji o standardzie USB w tv jak i wielkości obsługiwanych dysków.

Mam taki dysk jako backup... kiedyś podpiąłem do mojego 47lm670s w celu sprawdzenia i TV wykrył dysk, ale nie wiem jak będzie się zachowywał kiedy będzie podpięty cały czas do TV.
Ja cały czas mam podpięte dwa dyski:
1. verbatim 240 Gb, którego używam do timeshift i nagrywania
2. samsung 500 GB, na którym mam filmy, muzykę i zdjecia
oba zasilane przez USB (bez zewnętrznego zasilacza) i wszystko OK.

Radzę kupić dysk bez zasilacza, wtedy włączy się tylko wtedy jak uruchomisz TV
 

r_afaello

New member
Odkopię temat modelu.

Kolega poprosił abym dopytał się co mogło sie stać i jak temu zaradzić.
Ma LG 47LM670S-ZA i od jakiegoś czasu nie może nic oglądać na Youtube. Zacina się.
Kontaktował sie z dostawcą netu (multimedia) - po ich stronie wszystko ok.
Łącze (nie pamiętam dokładnie ale chyba 20Mb/s) wystarczające, tym bardziej że wcześniej hulało wszystko jak trzeba.

Podpowiedzcie proszę co może być nie tak, jak sprawdzic i naprawić.
 

marcin2720

New member
Odkopię temat modelu.

Kolega poprosił abym dopytał się co mogło sie stać i jak temu zaradzić.
Ma LG 47LM670S-ZA i od jakiegoś czasu nie może nic oglądać na Youtube. Zacina się.
Kontaktował sie z dostawcą netu (multimedia) - po ich stronie wszystko ok.
Łącze (nie pamiętam dokładnie ale chyba 20Mb/s) wystarczające, tym bardziej że wcześniej hulało wszystko jak trzeba.

Podpowiedzcie proszę co może być nie tak, jak sprawdzic i naprawić.

Na początek proponuje wklepać na sztywno w ruterze adresy DNS swojego dostawcy internetu. U mnie pomogło.
 

r_afaello

New member
Więc tak.
Wczoraj byłem u kolegi.
Wrzuciłem najnowszy soft - i nic.

DNS - było ustawione na auto.
wklepałem:
8.8.8.8 -nic
208.67.222.222 też nic.
Dostawcę netu jest multimedia i nie szukałem jakie ona ma DNS-y.

Dalej jest tak samo.
Wejście w aplikację Youtube trwa kilka minut, zanim pokażą się miniatury też sporo. Jak już się odpali film to mimo że bufor wyprzedxza pasek postępu zacina się.
Tak samo youtube odpalone w przeglądarce (telewizora bona kompie wszystko śmiga). Identycznie jest jak spróbuję wejść w przeglądarce na mapy google.
Zdaje mi sie, że to problem z flash playerem.
Walkę z LG przegrałem :-(
Macie jakieś pomysły jeszcze?
 

r_afaello

New member
A powiedz czy Twój TV jest ustawiony na automatyczne pobieranie aktualizacji. Ciekawe czy producent wydał poprawkę którą tv zassał i problem sie rozwiązał czy może serwis youtube coś zmienił.
 

axid

New member
Czy udało się rozwiązać problem You Tube? W moim TV jest dokładnie to samo :/... Co ciekawe blu-ray Szajsunga, który współpracuje z TV posiada tak samo wyglądającą aplikację You Tube, która działa bez zarzutu. Co za tym idzie ta sama konfiguracja sieci - LG YT laguje, Szajsung YT działa sprawnie. Infolinia LG zrzuca winę na producenta aplikacji. Raczej profesjonalizm nakazywałby powiedzieć: "Dziękuję za informację, przyjrzymy się temu problemowi....". ale po co, skoro można pokazać środkowy palec - w końcu TV już kupiony i nie trzeba się spinać...
 

r_afaello

New member
Z tego co wiem to dolegliwość ta zmalała. Tzn. kolega mówi że się poprawiło (samo, bo żadnych aktualizacji telewizor więcej nie pobrał) trochę że da się obejrzeć. Nie komfortowo, daleko od tego co w komputerze ale jednak lepiej.
Może samo youtube coś poprawiło. Nie wiem nic więcej.
 

melis

New member
Witam
Mam pytanko , czy u Was też ten tv po wyłączeniu strzela? Tak jak by z góry go docisnąć to słychać trzeszczące plastiki tak samo u mnie jest po wyłączeniu tv i tak przez 3-4 godz trzeszczy!! masakra wkoncu zakupilem philipsa i ten lg stoi nie używany bo zasnąć sie przy nim nie da:)
 

tomekz5

New member
Oglądam film poprzez stronę www i po 15 min się zaczyna zacinać, muszę od nowa ją włączyć. Poza tym jak oglądam coś w hd z internetu to niestey rwie 
 
Do góry