47LM670s

dante78

Member
Jakie LED RGB?

Jak Ci światełek mało, to sobie kup Philipsa.

Tak żebyś nie błądził;)

podświetlenie telewizora taśma led rgb - YouTube

odległość od ściany jest tam 76mm,(3cale)-wymiar C .


Faktycznie wrzuciłem nie ten model uchwytu.

STILE S400 UCHWYT 37/50" MELICONI - www.uchwytyrtv.pl

22mm od ściany. Kwestia tylko oświetlenia i czy będzie pasował do tego modelu tv, czy warto zainwestować w bardziej odstający uchwyt od ściany.
 
Ostatnia edycja:

Puchaty86

New member
Ale są jakieś nadzieje na to, że będzie jakaś aktualizacja, która poprawi ten stan rzeczy? Telewizor mi się podoba i ma pasywne 3d, a z moja wadą wzroku tylko takie 3d wchodzi w grę. Jaki telewizor byście mi polecili? Szukam telewizora do ok. 3000 tysięcy złotych, najbardziej zależy mi na pasywnym 3d i dobre jakości obrazu, funkcje smart też powinny być użyteczne.
 

sl01

New member
s-video -> eurozłącze

Witam
Chciałbym podłączyć dvd z wyjściem s-video do 42LM670S. Czy ktoś z was wie może czy da się w tym tv podłączyć s-video do złącza Euro?
Pozdrawiam
 

sokam

New member
Witam
Mam pytania do użytkowników tego modelu:
1. Czy przeglądarka w tym tv jest w pełni funkcjonalna tzn czy odtwarza strony www z flash i java.
2. czy ten tv jest w stanie obsłużyć bezprzewodową klawiaturę z tuchpadem.
 

Grinch

New member
Witam
Mam pytania do użytkowników tego modelu:
1. Czy przeglądarka w tym tv jest w pełni funkcjonalna tzn czy odtwarza strony www z flash i java.
2. czy ten tv jest w stanie obsłużyć bezprzewodową klawiaturę z tuchpadem.

Ad.1 to tak jak kolega pisał, przez androida ewentualnie.
2. U mnie obsługuje 2 bezprzewodowe klawiatury Logitecha, ale bez touchpada. Z touchpadem racej problemu być nie powinno.
 

matres85

New member
Witam
Mam pytania do użytkowników tego modelu:
1. Czy przeglądarka w tym tv jest w pełni funkcjonalna tzn czy odtwarza strony www z flash i java.
2. czy ten tv jest w stanie obsłużyć bezprzewodową klawiaturę z tuchpadem.
Ad. 1
Flasha odtwarza po włączeniu go w opcjach tv ale spada wtedy wydajność aplikacji.

Ad. 2
Podłączałem do niego klawiaturę LOGITECH K400 z touchpadem i działała bez problemu
 

lennox24

New member
Nie będę zakładał nowego wątku i mam nadzieję, że ktoś to wyczai ;)....
Niech mi ktoś powie, jak włączyć tryb 3D w grze Avatar na x360 na tym TV. Próbowałem wszystkich opcji dostępnych w ustawieniach tej gry, wybierając te z SBS obraz sie dzieli na pół i mimo wciskania na pilocie przycisku 3D i teoretycznie włączenia 3D (pokazuje sie komunikat) nadal zostaje podzielony.
 

bietka

New member
Witam
Przy zakupie powiedziano mi że laptopa podłączę bez kabli -jak to zrobić?Wnusia zaraz przyjdzie na bajkę a babcia nie ma pomysłu jak to włączyć?Do poprzednika był łączony kablem a głos przez kino.Laptop acer
 
Ostatnia edycja:

bietka

New member
No to nici z oglądania bo kino domowe jest w przy innym starym tv/plazmie/ więc jak kabel to glosu nie będzie prawda?Wnusia się zapłacze bo tv wczoraj zakupiłam a ona dziś przychodzi na nim bajki ogladać
 

michal77

New member
Możesz podłączyć lapka bezpośrednio do TV kablem HDMI, jeżeli masz takie wyjście, lub kablem VGA (obraz) + jack-jack (dźwięk) przez wyjście słuchawkowe.
Wtedy obraz i dźwięk będzie na TV.
 
Ostatnia edycja:

ogorkowa

New member
Ja mam lm640s i umnie filmy czy zdjęcia udostępniane są z laptopa na tv po wifi przez ruter wifi. W moim przypadku ruterem jest smartfon samsung galaxy s plus.
 
Do góry