47LM670s

remeliusz11

New member
dzieki tak to wlasnie dziala ale nie potrzbnie zakupilem przewod optyczny
posiadam amplituner sony de 445 i tam jest tylko wejscje na optyczne wejscje dvd czy jest mozliwosc podlaczenia na ten amplituner tv. w inny sposob
 

matek451

New member
Sony DE-445 ma optyczne wejście dźwięku. To , że opisane jest DVD nie ma znaczenia. Podłączasz po optyku TV z tym wejściem , ustawiasz na ampli to wejście jako źródło dźwięku i powinno zagrać.
 

marcostarz

New member
Witam,
Nie wiem czy ktos miał juz ten problem?
dzisiaj nabyłem ten telewizor i byłem mega zadowolony do momentu az zauwazyłem,ze podsietlenie led nie działa?
Czy to trzeba jakos specjalnie właczyc?u mnie jest czarna ramka...
i nic z tych diod sie nie wydobywa:/
 

bazyl12

New member
Witam,
Nie wiem czy ktos miał juz ten problem?
dzisiaj nabyłem ten telewizor i byłem mega zadowolony do momentu az zauwazyłem,ze podsietlenie led nie działa?
Czy to trzeba jakos specjalnie właczyc?u mnie jest czarna ramka...
i nic z tych diod sie nie wydobywa:/
Przecież rogach ekranu nie będzie obrazu i będzie jakby czarna obramówka o grubości centymetra.
 

leszekol

New member
O czym Ty piszesz? Mówiąc "czarna obramówka" masz na myśli plastikową ramkę wokół ekranu? I to ma być podświetlone? Czy o co Ci chodzi?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
u mnie jest czarna ramka...
i nic z tych diod sie nie wydobywa

To cecha tych modeli LG.
Ta czarna obwódka (od wewnątrz 1-milimetrowej obudowy - między obudową, a obszarem widzialnym ekranu) ma grubość 1 cm i jest po obu bokach i od góry TV.
Na dole ekranu jej grubość jest minimalna.
Tylko najwyższy model (Full LED 47LM960V/55LM960V) tę obwódkę ma minimalną (z każdej z czterech stron ekranu).
 
Ostatnia edycja:

janekfed

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam 47lm670s od srody i cos nie chce dekodowac DD i DTS. Zarowno z Plexa, jak i z pendrive. Natomiast z naziemnej DD dziala. Macie jakis pomysl? Kwestia aktualizacji? Na pc wszystko mi dziala.
Kilka spostrzezen nt. tv: hdmi arc dziala dobrze.

Jesli ktos - podobnie jak ja na poczatku - ma problem z input lag, wystarczy zmienic nazwe wyjscia na tv/gra. Traci sie przez to m.in. TruMotion ale zyskuje brak letencji.
 

simoon78

New member
Może trochę odbiegam od tematu, ale zależy mi na takiej informacji jak się sprawuje wbudowana karta WiFi w modelach tej serii (LM660/LM670/LM760/LM765), czy pracuje w trybie N (zakładając, że łączymy się z AP`kiem obsługującym ten tryb) czy co najwyżej B/G, jak z transmisją materiału FHD 3D poprzez DLNA itp.?

Jeszcze pytanie o do posiadaczy modelu 47LM765S o clouding i banding czy ogólnie podświetlenie matrycy... wiem z Waszych wypowiedzi na tym forum i wielu testów, że to trochę jak loteria, ale jak na razie w odniesieniu do tego modelu nie słyszałem zbytnio krytycznych opinii użytkowników dotyczących tego efektu (głównie dotyczyło to modelu 47LM660S i 47LM670S), może do tych modeli LG daje jakieś lepsze matryce (w końcu mają pracować z wyższą częstotliwością odświeżania 800 a faktycznie to 200Hz)? Jak jest z tym u Was?
Skromniejszy model LM640S działa w trybie N (ok. 130 Mb) zarówno w 2.4 GHz jak i 5 GHz. Testowany materiał 3D działał płynnie, zaznaczam że miał "podły" dźwięk stereo (patrz pliki by YIFY).
 

fopman

New member
Smart

Czesc,
Chciałbym się was poradzic w sprawie połaczenia 640s (pisze tutaj zeby nie zakladc zupelnie nowego tematu) z zestawem kina domowego Samsunga HT-E4550 który tez jest wyposazony w smart tv. Poprzez takie polaczenie mialbym dostep do smart Samsunga (tvnplayer) i LG z telewizora. Czy ktos z was spotkał sie z takim połączeniem. Uważacie że to dobry pomysl czy moze sie nie wyglypic i kupic poprostu kino od LG ?

Pozdrawiam
Robert.
 

dawram

New member
Czesc,
Chciałbym się was poradzic w sprawie połaczenia 640s (pisze tutaj zeby nie zakladc zupelnie nowego tematu) z zestawem kina domowego Samsunga HT-E4550 który tez jest wyposazony w smart tv. Poprzez takie polaczenie mialbym dostep do smart Samsunga (tvnplayer) i LG z telewizora. Czy ktos z was spotkał sie z takim połączeniem. Uważacie że to dobry pomysl czy moze sie nie wyglypic i kupic poprostu kino od LG ?

Pozdrawiam
Robert.

No a jaki problem, jeżeli masz Samsunga podłączonego do neta to luzik śmigasz jak po stoku :razz:
 

bth100

New member
Czy znacie jakis sposob zeby zmienic proporcje ekranu (zoom etc) przy ogladaniu .mkv z dysku. Zalezy mi na pozbyciu sie pasow nawet kosztem obciecia ekranu po bokach.
Przy ogladaniu tv/hdmi problemu nie ma, ratio dziala ok, natomiast z dysku sa tylko opcje 'rozmiar oryginalny' lub 'pelny ekran'
 

baasior

New member
Witam

Mam pytanie odnośnie odtwarzania plików MKV. Czy odtwarza wszystko jak leci każdy plik mkv, z dużym biratem z dts-em jak Samsungi?
 

Bartoo

New member
Mam małe pytanko odnośnie dźwięku.

Otóż, jak włączyłem film BD przez laptopa i ustawiłem sobie na audio DD 5.1, to była takowa informacja na tv (na tym białym pasku informacyjnym na górze), że taki dzwięk jest włączony w postaci znaczka. Jak przełączyłem na inny język z DTS to już znaczka nie było tak samo jak na orginalnym audio DTS-HD 7.1 również brak jakiegokolwiek znaczka.
Wiem, że te dzwięki są odtwarzane przez amplituner jednak chciałem się tylko dowiedziec, czy telewizor sam w sobie nie potrafi "poinformować" , że dzwiek jest DTS czy DTS-HD?

Ps. Po WiDi leci tylko dzwięk stereo tak?
 
Do góry