47LM670s

rafal23

New member
uuuu bardzo drogi:) hmmmm a może Arive TT??
Jeżeli zależy ci na jakości obrazu to polecam Manta HD8000 Live Sat lub Manta HD9000 Live Sat
Dodatkowo tunery te mają dodatkowy czytnik z tyłu obudowy więc karta od splitera nie będzie widoczna. Model HD8000 od modelu HD9000 różni się brakiem gniazd SCART oraz wyświetlaczem LED zamiast alfanumerycznego. Pozdrawiam.
 

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
Co do tych pasów, to na moim 42calowym naprawdę trzeba się bardzo dobrze przyjrzeć aby coś zauważyć, gdy by ten temat nie był poruszony to naprawdę bym chyba nie zauważył, i wcale nie dlatego że mam słaby wzrok:D, Myślę że większość użytkowników 42calówki może to potwierdzić.
 

hd-maniak

New member
Na większej matrycy lepiej są dostrzegalne różne smugi itp

Już w piątek będę miał nową sztukę z najnowszej partii :) no ale za wcześnie się cieszyć.

Przez kilka ostatnich dni do dziś na kilku internetowych sklepach nie było modelu 47LM660s
co oznacza że teraz można nabyć tv z najnowszym softem.

Najbardziej przeraża mnie to że LG faktycznie wciska na Polskę chińskie matryce
które nie koniecznie mają dobrą jakość.

Zobaczymy, jeśli nowy tv będzie miał to samo to chyba znaczy że wszystkie takie są tylko część z forumowiczów potrafi dostrzec mankamenty samemu a niektórym trzeba było by fizycznie je pokazać.

Moja żona nie widziała problemów na matrycy dopiero jak jej pokazałem zaczęła mówić - faktycznie jest lipa.


pozdro
 

Duris

New member
W MM model 47LM670S jest po 4499 od 24.05 do 26.05. Jedynie blednie podają, ze jest 10 par okularow a w rzeczywistosci sa 4.
 

duzy213

Member
witam, chłopaki czy można jakoś sprawdzić jaką mam matrycę??? drugie pytanie czy klawiatura bezprzewodowa będzie chodziła?? o myszce wyczytałem że niby chodzi... ,i kolejna prośba czy moglibyście podać ,,optymalne,, ustawienia tego tv ?? , wstyd się przyznać ale mnogość ustawień mnie przeraża... z góry dzięki , sygnał mam z kablówki ,,sd,, , sat astra plus hotbird do tego podłączony BD od lg 660
 

Adamson_PL_

New member
własnie..kalibracja by sięchyba przydała... ja póki co oglądam w trybie "żywy"

"Żywy" jest dla mnie zdecydowanie przerysowany i prześwietlony. Ma mało wspólnego z rzeczywistością.

Dziś wieczorem będę się bawił ustawieniami (czyli w godzinach w których używam TV). Podam oczywiście swoje ustawienia :)
 

przekorn

New member
W ustawieniach obrazu na dole jak zjedzie masz konfigurator. I tam po kolei dopasowywujesz sobie obraz do swoich wymagań.
 
Do góry