47LM670s

micmus

Member
Bez reklam
Mam pytanie: Czym różni się model 47'' LED TV Full HD 3D 47LW670S od 47LM670S? Cena tego pierwszego jest dosyć atrakcyjna, wiec stąd moje pytanie.

Jesteś pewny, że model LW670S ? W każdym razie pierwsze słyszę, a i w google nie widzę.

Jak to się mówi, jeśli w google czegoś nie ma to znaczy, że to nie istnieje heh.
 

zenon wierta

New member
Jesteś pewny, że model LW670S ? W każdym razie pierwsze słyszę, a i w google nie widzę.

Jak to się mówi, jeśli w google czegoś nie ma to znaczy, że to nie istnieje heh.

Znalazłem go na stronie sklepu internetowego Kurt Media (niestety nie mogę jeszcze wklejać linków) w cenie 4325zł.
Jest jeszcze na stronie ontech.pl w podobnej cenie
 

micmus

Member
Bez reklam
Znalazłem go na stronie sklepu internetowego Kurt Media (niestety nie mogę jeszcze wklejać linków) w cenie 4325zł.
Jest jeszcze na stronie ontech.pl w podobnej cenie

A to nie wiem niech inni się wypowiedzą.

Co do ceny to raczej nie jakaś rewelacja. Model LM660S 47 cali (wersja z czarnym wykończeniem) jest już od niespełna 4200 zł.
 

Adamson_PL_

New member
Żeby była jasność - to nie jest problem wyłącznie LG. W zasadzie każdy z producentów ma z tym mniejsze lub większe problemy.
 

bondzik

New member
Ja i tak bym dołożył, a właściwie to... utargowałbym 5-10 % i kupiłbym model 660 w cenie tego Twojego zestawu :)
Dzięki za sugestie. Chyba tak zrobię. Tzn. poczekam aż w jakimś internetowym sklepie cena za model 660 spadnie jeszcze tak ze stówę, dwie i zamówie. Bo niestety w "stacjonarnych" sklepach w moim mieście ten model na razie kosztuje ponad 3,5 klocka, więc nawet przy targowaniu się wiele raczej nie ugram. A promocja z tym pilotem i adapterem wifi do 620 jest ograniczona, co prawda niby do wyczerpania zapasów, ale wiadomo że w nieskończoność nie będzie trwała.
 

hd-maniak

New member
a ja tam swojego LM 660 spakowałem i jutro wysyłam do sklepu, odstąpienie od umowy, sklep nie może mi wymienić na nowy model bo nie maja na magazynie, jedynie opcja innego modelu. Uparłem się na tego lg ale te smugi mnie denerwują i raczej żadnym nowym softem tego Lg nie poprawi.

odstąpienie od umowy oznacza wysłanie towaru kurierem na własny koszt, ciekaw jestem ile będę czekał na zwrot gotówki :)

u mnie widoczne smugi ale nie takie paski a takie nierównomierne plamy brudne fakt pionowe ale idealne nie są tak jakby jakieś zacieki. Może to też chińska matryca.

Pytanie do szanownych forumowiczów czy ktoś jest tu na forum i ma pojecie jak sprawdzić w LG producenta matrycy?

pozdro
 

danmac2000

New member
Witam
Czy jest jakiś sposób żeby słuchać dźwięku z głośników gdy podłączone są słuchawki ? W Panasonicu miałem podłączone na stałe i po wyciszeniu głosu można było używać słuchawek a w LG trzeba wyjąć kabel .
Czy jest na to jakiś sposób ?
 

houdini

New member
ci+

Witam,

Panowie i Panie czy do złącza ci+ w lm670 mogę włożyć poprostu karte z cyfry i bedzie działać?? czy coś trzeba dokupić: moduł???

czy lepiej dokupic arive 210?
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Panowie i Panie czy do złącza ci+ w lm670 mogę włożyć poprostu karte z cyfry i bedzie działać?? czy coś trzeba dokupić: moduł???

czy lepiej dokupic arive 210?

Witam,
Moim , skromnym zdaniem dokupienie ariva 210 będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Czytnik kart zastosowany w tym tunerze nadaje się jak najbardziej do zastosowania splitera do dekodowania Cyfry+ . Jakość obrazu i dźwięku jest bez zarzutu. Odbiór kanałów niekodowanych
i DVB-T jest dobry. Czasem jednak zdarza się , że odbiór kanałów kodowanych Cyfry+ ulega
zawieszeniu.( na szczęście występuje to rzadko)Jak masz ''zasobny portfel" to mogę polecić
Dreambox DM800 HD PVR , ale jest cholernie drogi.:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam - a co myślicie o modelu LG 47LM765S - czy tam też jest ten problem ze smugami?? Pozdrawiam.
 

houdini

New member
Witam,
Czytnik kart zastosowany w tym tunerze nadaje się jak najbardziej do zastosowania splitera do dekodowania Cyfry+ . Jakość obrazu i dźwięku jest bez zarzutu. Odbiór kanałów niekodowanych
i DVB-T jest dobry. Czasem jednak zdarza się , że odbiór kanałów kodowanych Cyfry+ ulega
zawieszeniu.( na szczęście występuje to rzadko)Jak masz ''zasobny portfel" to mogę polecić
Dreambox DM800 HD PVR , ale jest cholernie drogi.:|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

uuuu bardzo drogi:) hmmmm a może Arive TT??
 

maziboss

New member
Jaka jest różnica pomiędzy modelem 670 a 760 ? Nie mogę nigdzie się***doszukać. Z góry dziękuję za odpowiedź!
 
Do góry