47LM670s

zenon wierta

New member
Witam!
Mam pytanie: czy telewizory LG mają złącze Common Interface zgodne z CI+? Bo nigdzie się tej informacji nie mogę doszukać
 

hd-maniak

New member
witam w poniedziałek zarejestrowałem LM 660 po tego darmowego bd660
wypełniłem formularz na stronie kliknąłem WYŚLIJ i nie pokazała mi się żadna
strona że przyjęto zamówienie, czy mieliście tak samo czy wyświetla się coś w rodzaju
twoje zgłoszenie zostało przyjęte itp???

do tej pory nie dostałem od nich maila, czekam dalej
 

marjos

Member
witam w poniedziałek zarejestrowałem LM 660 po tego darmowego bd660
wypełniłem formularz na stronie kliknąłem WYŚLIJ i nie pokazała mi się żadna
strona że przyjęto zamówienie, czy mieliście tak samo czy wyświetla się coś w rodzaju
twoje zgłoszenie zostało przyjęte itp???

do tej pory nie dostałem od nich maila, czekam dalej


Ja się zarejestrowałem w poniedziałek, a dzisiaj dostałem odpowiedź, że w ciągu 10 dni dostanę odtwarzacz :). Dostałem jeszcze w tym samym meilu kod do ipla.
 

hd-maniak

New member
ok dzięki, ale napisz jak przebiegał proces tej rejestracji czy po kliknięciu wyślij powinna pojawić się nowa strona z informacja ze wysłano, bo tak jak napisałem wyżej ja wciskając wyślij miałem tylko mignięcie ( odświeżenie strony) znikło tylko to co było w pasku dowód zakupu i tyle.
moim zdaniem powinno wyświetlić się info że przyjęto rejestracje, rejestracja powiodła się itd itp a tu nic

dziwne bo pewnie nie jedna osoba będzie klikać wyślij po kilka razy i oni to zakwalifikują jako próba oszustwa hehehe i z bd660 nici.
 

djmix

New member
ok dzięki, ale napisz jak przebiegał proces tej rejestracji czy po kliknięciu wyślij powinna pojawić się nowa strona z informacja ze wysłano, bo tak jak napisałem wyżej ja wciskając wyślij miałem tylko mignięcie ( odświeżenie strony) znikło tylko to co było w pasku dowód zakupu i tyle.
moim zdaniem powinno wyświetlić się info że przyjęto rejestracje, rejestracja powiodła się itd itp a tu nic

dziwne bo pewnie nie jedna osoba będzie klikać wyślij po kilka razy i oni to zakwalifikują jako próba oszustwa hehehe i z bd660 nici.


Kolego jest OK. Ja też miałem te same wątpliwości, bo stronka tylko mignęła i zdążyłem przeczytać że powinienem otrzymać maila z potwierdzeniem wzięcia udziału w konkursie. Takiego nie dostałem, więc napisałem na adres kontakt@dorzucamybluray i zapytałem czy moja rejestracja wpłynęła. Otrzymałem enigmatyczną odpowiedź że poinformują mnie za 7 dni.
Ja rejestrowałem się w piątek, a dzisiaj otrzymałem potwierdzenie i kod IPLA, podobnie jak kolega powyżej.

Pozdrawiam
 

al-aksa

New member
szkoda, że do 42" nie dawali tego odtwarzacza, ale nestety przy 47" to na SD oczy za uszy by mi wyszły i przekrwiły się pikselami :D
 

harri

New member
napiszcie, jakie na dzień dzisiejszy dostępne są polskie serwisy w smart TV. Już zamówiłem ten TV, ale zrezygnowałem ze względu na słaby Smart TV w Polsce.
Czy można np. oglądać tvnplayer . pl przez WWW czy przeglądarka obsługuje flash (którą wersje)?
 

kamil1405

New member
na stronce


lg jest aktualizacja 03.03.31, aktualizując oprogramowanie przez tv zassało mi wersję 03.03.50, wie może ktoś co ta aktualizacja daje bo ja nie widze nic nowego?
 

marjos

Member
to moje pytanie brzmi: to ja jeśli miałem wersje 03.03.23 i odrazu przeskoczyłem do 50 to wersja 31 tez została zainstalowana automatycznie

Pewnie tak. W aktualizacjach chyba jest tak, że najnowsza ma w sobie wszystkie starsze. Tak mi się przynajmniej tak mi się wydaje, ale niech się wypowie ktoś zorientowany w tym temacie.
 

walosek

New member
Witam,

1. czy obsługuje napisy txt?
2. jeśli napisy idą na filmie który jest w panoramie, to pojawiają się na obrazie, czy na czarnym tle na dole ramki tv, czy po części tu i tu?
3. czy są jakieś ustawienia wielkości napisów? Czy napisy są wyraźne *tak jak w samsungu, czy maleństwa jak w sony)?
4. czy są jakieś tła do napisów?
5. czy da się wybierać napisy zewnętrzne i wewnętrzne z plików MKV?
6. jak w końcu z tą czernią jest clouding?
7. czy ktoś może wrzucić na forum fotki w nocy przy zgaszonym świetle na początku filmu zanim się uruchomi by zobaczyć jak matryca świeci. ważne by zdjęcie zrobić na wprost tv (nie z boku).
8. lepszy wybór to ten Lg czy Samsung D7000 (D8000) ? Choć te mają małe chmurki na czarnym tle widoczne na ciemnych scenach w nocy.
9. jak płynność filmu (judder) (szczególnie widać to na filmie Posejdon na pcoczatku gdy zaczyna się scena ze statkiem, gdy klatkują okna kajut
- można robić testy jak ktoś ma dostęp do Posejdona

Tyle pytań. Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi
 

Kris_99

New member
Możecie mi napisać co wniosła poprawka z .5o na końcu. Widzę że pojawiła sie mozliwość regulacji opcji True Motion. Mozecie mi napisac co to daje jeśli to wyłącze lub włącze , jaki jest efekt ? Czy sa jeszcze jakies zmiany w tej poprawce ?
 

ali69

New member
Możecie mi napisać co wniosła poprawka z .5o na końcu. Widzę że pojawiła sie mozliwość regulacji opcji True Motion. Mozecie mi napisac co to daje jeśli to wyłącze lub włącze , jaki jest efekt ? Czy sa jeszcze jakies zmiany w tej poprawce ?

True Motion działała już we wcześniejszej wersji oprogramowania.
O co kaman z True Motion?
TruMotion480Hz
 
Do góry