47LM670s

Markko

New member
Skoro jest produkowany w Polsce to można liczyć na to że cena pójdzie jeszcze mocno w dół. Liczę na około 3600 za 47 cali we wrześniu. Wtedy zamierzam kupić ten TV. Mój brat ostatnio kupił 47LW4500 za 2.900 z przesyłką. To najniższy model z 3D z zeszłego roku. Za te pieniądze to TV jest rewelacyjny. Kompletnie nie rozumiem ludzi twierdzących że 3D to tylko bajer na kilka filmów. Filmy Full HD w 3d wyglądają rewelacyjnie. To dużo lepsze wrażenia z oglądania. Polecam.
 

RAMZES72

New member
Skoro jest produkowany w Polsce to można liczyć na to że cena pójdzie jeszcze mocno w dół. Liczę na około 3600 za 47 cali we wrześniu. Wtedy zamierzam kupić ten TV. Mój brat ostatnio kupił 47LW4500 za 2.900 z przesyłką. To najniższy model z 3D z zeszłego roku. Za te pieniądze to TV jest rewelacyjny. Kompletnie nie rozumiem ludzi twierdzących że 3D to tylko bajer na kilka filmów. Filmy Full HD w 3d wyglądają rewelacyjnie. To dużo lepsze wrażenia z oglądania. Polecam.

Trudno powiedzieć jakie ceny będą we wrześniu. Ja kupiłem w sklepie dla idiotów za 4799 zl. Jak sprzedam gratisowy Bluray lg BD660 który do mnie przyjedzie to mnie wyniesie jakieś 4500 ZŁ.
 
Ostatnia edycja:

marlew1000

New member
Czy ktoś może wie coś więcej ode mnie odnośnie tego konkursu, w którym po zakupie któregoś z telewizorów nowej serii można wygrać odtwarzacz blu-ray? Chodzi mi dokładnie o to jaka ma być odpowiedź na pytanie konkursowe "Jak SMART jest twój TV?" Czy ma to być podanie jego kilku cech czy krótki opis telewizora? Bardzo proszę o pomoc.
 

marlew1000

New member
Czy może chodzi np. o napisanie jednej z tych odpowiedzi:
SMART to przełomowa koncepcja, która pozwoli Ci na nowo odkryć świat obrazu 3D.
SMART to jeszcze bardziej realistyczny świat obrazu 3D, dzięki niewiarygodnie wąskiej ramce.
SMART to prawdziwe kino w Twoim domu w pięknym wzornictwie LG CINEMA SCREEN.
SMART to... LG CINEMA 3D Smart TV.
 

RAMZES72

New member
Czy może chodzi np. o napisanie jednej z tych odpowiedzi:
SMART to przełomowa koncepcja, która pozwoli Ci na nowo odkryć świat obrazu 3D.
SMART to jeszcze bardziej realistyczny świat obrazu 3D, dzięki niewiarygodnie wąskiej ramce.
SMART to prawdziwe kino w Twoim domu w pięknym wzornictwie LG CINEMA SCREEN.
SMART to... LG CINEMA 3D Smart TV.


Ja podałem wszystkie z tych odpowiedzi i po dwóch dniach dostałem info na maila (z kodem do ipla) że w ciągu 10 dni wyślą mi odtwarzacz.:mrgreen:
 

duzy213

Member
właśnie... , chłopaki gdzieś wyczytałem ,,nie mogę tego znaleźć,,że odtwarzacz jest gwarantowany a te właśnie pytania biorą udział w wygraniu samochodu...
 

fool

New member
Ja też miałem ten problem, gość z infolinii LG powiedział, że to ten sam adrers co karty LAN, ale to nie prawda.... ja odczytałem dopiero jak podłączyłem tv pod router i sprawdziłem MAC w routerze

Kolego jesteś pewien? Od dwóch dni walczę jak podłączyc internet w 47LM660s przez WI-FI i jesli to co piszesz jest prawdą to juz wiem co jest przyczyną. Mam w routerze ustawione filtrowanie po MACu i wpisałem MAC z info o produkcie czyli z tego co piszesz z karty przewodowej. Za cholere nie moge sie połączyć bo po wpisaniu hasła wywala mi brak połączenia. Jak dokładnie odczytać z routera? W logach czy jest innyc sposób?

EDIT:
Ok, temat rozwiązany :) Nawet mi do głowy nie przyszło że będą dwa różne MACi. W info w manu mogli podac oba adresy...
 
Ostatnia edycja:

l5s5d6

New member
Witam, wiem, że to wątek o 47" lecz jeśli możecie pomóc to proszę. Gdzie znaleźć 32 calową wersję tego tv (wersji 660 lub 670) bo jedynie na eukasa pl widziałem go ale za 3.3 więc trochę dużo jak za 32 calowy
 

wbbmzg

New member
Dla informacji kupujących z anulowanymi zamówieniami.
Jestem po konsultacji z radcą prawnym w zeszłym tygodniu.
Co do OLEOLE w którym już więcej nic nie kupię i odradzam innym. Wszystko jest w ich regulaminie - dokładniej punkt 4. Jeżeli ktoś dostał drugiego maila (co jest równoznaczne z zawarciem umowy) musi dostać w ciągu miesiąca zamawiany produkt w cenie w której zamawiał. W drugim mailu jest potwierdzana dostępność towaru i termin dostawy. Ja drugiego maila nie dostałem więc mieli prawo anulować bo produkt jest w tym czasie tylko "rezerwowany".
Jeżeli ktoś dostał drugiego maila (pierwszy to: "Potwierdzenie rejestracji zamówienia nr Axxxxxx/2012, drugi "Zamówienie nr XXXXXX/YYYY - potwierdzenie realizacji") to ma pełne prawo po tych 30 dniach nabyć telewizor w wyższej cenie w innym sklepie i żądać wyrównania ceny. Oczywiście sądownie bo sklep raczej tego dobrowolnie nie zrobi. Pomaga w tym miejski Rzecznik Praw Konsumenta. Wszystko gratis i jak ktoś dobrze trafi w miłej atmosferze. Koszt wniesienia sprawy do sądu nie przekracza stówy. Dokładnie nie pamiętam ale chyba 60zł. Sprawa 100% wygrana. Koszty sądowne też przerzuca się na nieuczciwego sprzedawcę.
Pierwszym krokiem gdy wpłacimy kasę, dostaniemy potwierdzenie, a zamówienie zostanie anulowane jest napisanie na adres sklepu listownie, za potwierdzeniem odbioru żądania wydania towaru. Gdy po miesiącu towaru w domu brak można kupić w wyższej cenie i żądać zwrotu różnicy. Rozwiązanie dla cierpliwych, ale wydaje mi się, że potrafi dać satysfakcję.

Pozdro
 

darrek4

New member
Skoro jest produkowany w Polsce to można liczyć na to że cena pójdzie jeszcze mocno w dół. Liczę na około 3600 za 47 cali we wrześniu. Wtedy zamierzam kupić ten TV. Mój brat ostatnio kupił 47LW4500 za 2.900 z przesyłką. To najniższy model z 3D z zeszłego roku. Za te pieniądze to TV jest rewelacyjny. Kompletnie nie rozumiem ludzi twierdzących że 3D to tylko bajer na kilka filmów. Filmy Full HD w 3d wyglądają rewelacyjnie. To dużo lepsze wrażenia z oglądania. Polecam.


Model jest : Assembled in Poland (składany) - tak pisze na pudełku ;)
Pozd.
 

al-aksa

New member
współczuję tym którym nie wyszło z oleole.. akurat mi sie udało zpełnie przypadkowo.. pomyłkowo wybrałem opcję przelewu zamiast płatności przy odbiorze i dzieki temu dostałem ten tv w żadanej cenie.
 

Ozireus

New member
No cóż, mi też sie nie udało kupić w promocyjnej cenie, mimo przelewu. Sklep zwrócił kasę bez słowa wyjaśnienia ani odpowiedzi na pismo.

Teraz dochodzenie musiałoby się obić o sąd... Szkoda, że w Polsce prawo mają wszyscy w d....ie.
 

marjos

Member
Mam pytanko: jak działa ta funkcja w tym tv: Resolution Upscaler.
Czy jak się uruchomi plik video na telewizorze to automatycznie sprzęt poprawi rozdzielczość czy trzeba włączyć na tv jakąś funkcję?
I jeszcze jedno pytanie: czy ze strony lgappstv można ściągać jakieś polskie aplikacje?
 
Ostatnia edycja:

aqualo

New member
Witam, Mam pytanie dla osób biorących udział w konkursie LG gdzie do zakupionego TV dołączają odtwarzacz blu-ray. Czy zaraz po wypełnieniu tej ankiety powinno przyjść jakieś potwierdzenie na maila ? Ja wypełniłem ankietę w sobotę 12 maja i do dzisiaj nie dostałem od LG żadnego maila, czy to normalne że tak długo trzeba czekać na maila od nich ? Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
 
Do góry