47LM670s

kkdrg

New member
Bez reklam
LG 42LM670S - Ceneo.pl

42LM670S za ... 2827,03 zł (cena identyczna w 3 sklepach internetowych - jeden i ten sam właściciel wszystkich trzech sklepów). Cena tego TV u konkurencji to 4,5 patyka.
Wszystkie 3 sklepy to renomowani gracze na rynku handlu RTV/AGD w internecie.

Ciekawe co tym razem wymyślą żeby olać klientów i naściemniać w mailach anulujących zamówienia, bo ta cena jest nieprawdopodobnie zaniżona.

Zamawiajta, póki ta cena widnieje na ich stronach. :D

No ale to są ceny w sklepach - nie to żebym bronił ceneo ale jak w sklepach jest za tyle no to co ma tam być?
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
No ale to są ceny w sklepach - nie to żebym bronił ceneo ale jak w sklepach jest za tyle no to co ma tam być?

Sklep "Ole Ole" (wątek o modelu 42LM660S) niektórym wysłał go za około 3,2 tys. zł, a niektórym anulował zamówienia, bo "uszkodzona partia towaru - nie możemy wysłać TV".
Oczywiście, że cena 4,5 tys. zł za 42LM670S jest za duża w tym momencie (RTV Euro AGD), ale 2,8 tys. zł (pierwsze 3 sklepy od góry) to ciut podejrzane.
 
Ostatnia edycja:

darek3322

New member
Tylko pozazdrościć kaski, ale jak chcesz wydać około 8tys albo i więcej ,to naprawdę polecam prezentację w domu ,a nie tylko u Kikiego można zamówić .Przy takiej kwocie dodatkowe 300-500 zł warto wydać i potestować TV na miejscu z którego będzie oglądany i wybrać jednego z trzech ,czterech. A na prezentację całą rodzinkę zaprosić i grila zrobić.
Pamietaj że jak masz rodzinkę, to twój wybór wcale nie musi się pokrywać z wyborem reszty i wtedy to dopiero jest problem :mrgreen::-D:mrgreen:

No i ja tak samo myślałem i polecam, choć zrobiłem trochę inaczej. Zapakowałem rodzinkę w auto i odwiedziliśmy duży sklep z rtv.
Niemal obok siebie stały 47lm860, 47lw570s i sharp aquos 60" nie pamiętam dokładnego symbolu.
Dzieciaki rozpoznają po okularach który ma najfajniejsze 3d (więc od razu padło na LG).

Po jakichś 20 minutach oglądania, żona zaczęła się śmiać, bo najbardziej jej się spodobał sharp który w ogóle nie braliśmy pod uwagę. LM został skreślony na zawsze. LW niemal idealny (przez tą ramkę dwukolorową nie kupuję go, być może lw5500 kupie).
Dodam że lm860 = 8700zł, LW570 (kamera skype + magic pilot) = 4000zł, sharp = 5500zł.

Teraz jak przypomina sobie te cudowne recenzje serii LM i pomyślę że euro2012 tuż tuż to wiem dlaczego tyle sprzecznych opinii znajdowałem czytałem. A moja _subiektywna_ opinia jest taka, że ten telewizor można oglądać tylko na wprost, gdy zaczniesz oglądać pod kątem to od razu widzisz tylko okno lub jaśniejsze przedmioty. Nie mówię że nie da się oglądać i na pewno da się przyzwyczaić. Trzeba go tylko dobrze ustawić. Gdy jest wyłączony to mamy lustro o wymiarach 100cmx60cm ;-), żona powiedziała że w salonie to trzeba by było zasłonkę na niego zrobić ;-).

A do tego support LG Polska odpisał mi, że seria LM ma matową matrycę, support LG UK że glossy ale z zabezpieczeniem przed zarysowaniami.

p.s.
osobiście spokojnie poczekam aż minie euro2012 i ceny nie będą się zmieniały 2 razy dziennie, ja wybieram TV na kolejne 5-10lat, nie stać mnie na wybieranie co roku nowego.
 

kkdrg

New member
Bez reklam
osobiście spokojnie poczekam aż minie euro2012 i ceny nie będą się zmieniały 2 razy dziennie, ja wybieram TV na kolejne 5-10lat, nie stać mnie na wybieranie co roku nowego.

Na razie to ceny raczej spadają. A jak się potargować to potrafią nieźle zjechać. Także raczej nie spodziewałbym się cudów po euro.
 

Ozireus

New member
No to 42lm670s zamówiony za 2827.... teraz tylko czekać na przesyłkę :)

Tak przy okazji w Mediaexpercie w Gorzowie Wlkp dziś widziałem 47lm670s w cenie ok 4750... no i raty 0% chyba do tego więc chyba też dobra cena jak na tę chwilę.
 

neomod

New member
Sklep "Ole Ole" (wątek o modelu 42LM660S) niektórym wysłał go za około 3,2 tys. zł, a niektórym anulował zamówienia, bo "uszkodzona partia towaru - nie możemy wysłać TV".
Oczywiście, że cena 4,5 tys. zł za 42LM670S jest za duża w tym momencie (RTV Euro AGD), ale 2,8 tys. zł (pierwsze 3 sklepy od góry) to ciut podejrzane.

Sytuacja się powtórzyła. Po raz kolejny nie udało się zakupić, wcześniej oleole a teraz megamarket. O godzinie 2 złożone zamówienie, zaraz potem mail z potwierzeniem zakupu i przelew pieniędzy. O 8.12 mail z potwierzeniem realizacji a 10 minut później anulacja. Ciekaw jestem czy i tym razem anulowali zamówienia tylko części osób.

Sent from my U20i using Tapatalk
 

duzy213

Member
Zamówienie nr 0138120750

WITAMY. PRZEPRASZAMY ALE Z POWODU BŁĘDU SYSTEMU , KTÓRY WYGENEROWAŁ BŁĘDNĄ CENĘ ZAMÓWIONEGO TV MUSIMY ANULOWAĆ PAŃSTWA ZAMÓWIENIE, PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI. ZESPÓŁ MEGAMARKET, takie coś od nich dostałem....można z nimi jakoś powalczyć???
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
O godzinie 2 złożone zamówienie, zaraz potem mail z potwierzeniem zakupu i przelew pieniędzy. O 8.12 mail z potwierzeniem realizacji a 10 minut później anulacja.

Mi też oczywiście anulowali zamówienie. :hihi:
Brałem opcję "za pobraniem" kurierem UPS.
Ale ty od razu przelałeś im kasę przelewem.
Od CENEO dostałem maila o godz. 19.50 (tuż po mailu z Mega Market - też o godz. 19.50, że potwierdzili złożone zamówienie) z regulaminem takim : Regulamin POK | Info

Bo zamawiałem w Mega Market poprzez wejście z CENEO.



" II. Warunki przyznawania POK

2.1 Grupa Allegro w ramach Programu Ochrony Kupujących umożliwia Klientowi ubieganie się o rekompensatę w przypadku gdy, dokonując zakupu towaru w Sklepie oznaczonym POK lub w ramach Kup na Ceneo :
a. zapłacił za towar, ale go nie otrzymał
b. otrzymał towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie "


... spróbuj może wywalczyć coś na podstawie punktu "a".

Ale pewnie będą wykręcali kota ogonem i się zabezpieczali jakimiś innymi paragrafami tego regulaminu POK.
Kij im w oko.
 
Ostatnia edycja:

sajmony

Member
Zamówienie nr 0138120750

WITAMY. PRZEPRASZAMY ALE Z POWODU BŁĘDU SYSTEMU , KTÓRY WYGENEROWAŁ BŁĘDNĄ CENĘ ZAMÓWIONEGO TV MUSIMY ANULOWAĆ PAŃSTWA ZAMÓWIENIE, PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI. ZESPÓŁ MEGAMARKET, takie coś od nich dostałem....można z nimi jakoś powalczyć???
Witam,
równiez złożyłem wczoraj zamówienie, dzisiaj anulowanie, ten sam tekst j/w.
Dla poprawy humoru wystawiona negatywna opinia na ceneo i opineo.
 

ali69

New member
Ja to wam, współczuję, akurat mi OleOle dostarczyło TV po promocyjnej cenie :mrgreen:
Panowie piszcie do ALLEGRO przecież te dziady(sklepy) dostały "parasolkę" - Program Ochrony Kupujących co zachęca do kupna u nich.Chyba Allegro powinno jakoś zareagować, zabrać im tą "parasolkę", a jeszcze lepiej dla was to dopłacić różnicę do tego telewizora jaka obowiązuje w najtańszym sklepie który naprawdę go posiada i chce sprzedać. Spróbować nie zaszkodzi.

A cena u tych DZIADÓW dalej promocyjna 2827zł to się do "Wyborczej" nadaje
 
Ostatnia edycja:

jachuwks

Klub HDTV.com.pl
vip
A co to to mnie interesuje że system się pomylił, jak w sklepie na półce jest niższa cena, a przy kasie wyższa to płaci się niższą, tak samo powinno być tutaj. Mi się też na OleOle udało kupić, więc chłopaki próbujcie walczyć. Może któremuś się uda bo warto :mrgreen:
 

neomod

New member
Mi też oczywiście anulowali zamówienie. :hihi:
Brałem opcję "za pobraniem" kurierem UPS.
Ale ty od razu przelałeś im kasę przelewem.
Od CENEO dostałem maila o godz. 19.50 (tuż po mailu z Mega Market - też o godz. 19.50, że potwierdzili złożone zamówienie) z regulaminem takim : (link wycięty)

Bo zamawiałem w Mega Market poprzez wejście z CENEO.



" II. Warunki przyznawania POK

2.1 Grupa Allegro w ramach Programu Ochrony Kupujących umożliwia Klientowi ubieganie się o rekompensatę w przypadku gdy, dokonując zakupu towaru w Sklepie oznaczonym POK lub w ramach Kup na Ceneo :
a. zapłacił za towar, ale go nie otrzymał
b. otrzymał towar, który znacznie różni się od opisanego w ofercie "


... spróbuj może wywalczyć coś na podstawie punktu "a".

Ale pewnie będą wykręcali kota ogonem i się zabezpieczali jakimiś innymi paragrafami tego regulaminu POK.
Kij im w oko.

Przed zakupem zastanawiałem się który z 3 sklepów wybrać, ale jako że to ten sam właściciel i miejsce odbioru to samo to wybrałem ten z większą ilością opinii na ceneo.

Pieniądze przelałem z konta w ING na konto ING, więc teoretycznie mieli je od razu.
Szkoda że od razu po anulowaniu zamówienia nie miałem też ich na koncie.
Wybrałem odbiór osobisty w Katowicach. Myślałem że po przelaniu pieniędzy będzie większe prawdopodobieństwo zakupu, prze de wszystkim jednak decydowała cena dostarczenia.

Również kliknąłem w odnośnik mailowy z ceneo, aktywujący Program ochrony kupujących.
Nie chce mi się jednak z nimi kłócić bo jak widzę prawdopodobieństwo otrzymania tv w tej cenie jest znikome, czekam tylko na przelew zwrotny, który powinien być dzisiaj.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie dotrze dzisiaj to wtedy chyba jednak będę musiał interweniować.


A co to to mnie interesuje że system się pomylił, jak w sklepie na półce jest niższa cena, a przy kasie wyższa to płaci się niższą, tak samo powinno być tutaj. Mi się też na OleOle udało kupić, więc chłopaki próbujcie walczyć. Może któremuś się uda bo warto :mrgreen:

Też wychodziłem z takiego założenia, ale może to mylne myślenie.
 

sajmony

Member
Aby zgłosić sprawę w ramach Programu Ochrony Kupujacych trzeba zgłosić sprawę na policję i ona musi rozpocząć dochodzenie. W tym przypadku nie ma szans, zresztą sklep napewno o tym wie, że jest bezkarny. A dobre imię sklepu widocznie ich nie obchodzi.
Kiedyś trafiłem podobną okazję na Agito (dysk przenośny), cena 50% wartości rynkowej, gdy zamówiłem to po 5 minutach zmieniła sie na właściwą. Ake sklep wywiązał sie z zamówienia w cenie zaniżonej.
I tak powinienie postąpić każdy szanujacy się punkt handlowy. Ale to Polska właśnie...
Trudno poczekamy, za kilka miesięcy bez problemu bedzie można go kupić za ok. 3000 zł.
 

tingens

New member
Witam.Gdzie odczytać adres karty WiFi w 47LM670s.Przewodową widze w informacjach o produkcie.
Ja też miałem ten problem, gość z infolinii LG powiedział, że to ten sam adrers co karty LAN, ale to nie prawda.... ja odczytałem dopiero jak podłączyłem tv pod router i sprawdziłem MAC w routerze
 

Markko

New member
Czy ten model TV jest produkowany w Polsce?

Czy coś się zmieniło w kwestii TruMotion?? Można wyłączyć??
 
Do góry