47LM670s

nightlife

New member
Co poza odtwarzaniem plyt da mi dolaczany gratis Bluray? Rozumiem że ma on funkcjonalność smart podobną do tej dostępnej pod HOME w tym tv?
 

Speedstar

New member
Odtwarzacz prócz możliwości odtwarzania płyt BR i BR 3D nie ma jak dla mnie zbyt dużej funkcjonalności, jak sądzę masz kompa to z Media Serverem np Ps3 Media server będziesz miał spore możliwości odtwarzania różnych mediów.
Funkcje Smart w odtwarzaczu są bardzo ograniczone, nie ma porównania nawet do TV z serii LM .
 

aros1975

New member
Czy udało się komuś wyświetlić film z napisami w oddzielnym pliku na serii LM, ale nie z pendrive'a, a z użyciem komputera/nas'a w SmartShare?
 

zenon wierta

New member
Cześć,

dołączam się do pytania. Właśnie sam stoję przed podobnym wyborem. Mam C+ i zastanawiam się czy kupić jakiś dobry tuner czy ten wbudowany w TV wystarczy. Czy obraz jest dobrej jakości z tego wbudowanego tunera? Zależy mi na dobrej jakości. Czy polecacie jakiś konkretny moduł CI?
Od razu też dodam, że nie zależy mi na dodatkowych funkcjach tunerów. Tylko dobra jakość obrazu.

Pozdrawiam.

Akurat testuje pożyczony moduł tnk, sam mam dekoder HD 2850ST i też zastanawiam się nad przejściem na wersje z modułem. Plusy modułu to jeden pilot, możliwość ustawienia kanałów po swojemu, no i gdy ogląda się obraz na zbliżeniu to nie obcina info (EPG) jak to ma miejsce przy obrazie z tunera. Co do jakości obrazu to trudno cos powiedzieć bo mam aktualnie dostępne jedynie darmowe kanały w jakości SD, ale chyba nie powinno być żadnych różnic pod tym względem między tunerem a modułem. Chyba można jedynie zyskać na obrazie dzięku braku kabla (np. jak ktoś ma podłączony tuner przez Euro). Co mnie denerwuje to szukanie kanałów (czasochłonnośc), jak ktoś ma CP lub C+ to może skorzystać z automatycznego wyboru operatora. No i moim zdaniem zmiana kanałów poprzez rolke przynosi więcej szkody niż pożytku.
 

aros1975

New member
Wybrałem się do salonu Cyfry i zaopatrzyłem w Cyfra+ CAM CI+.

Zapakowałem moduł i oryginalną kartę abonencką do tv serii LM (55LM765S) i odpaliłem. Kanały wyszukałem wybierając gotowca C+. Poszło całkiem gładko. Ogląda się bardzo dobrze, poruszanie się po kanałach bez zmiany kanału to czysta przyjemność, jest to baaaardzo szybkie, szybsze niż w moich Arivach.
Zatwierdzenie i zmiana kanału to 2-3 sekundy i pali się ten wybrany. HD nie robi problemów.

Problemy się zaczęły, kiedy włożyłem do modułu kartę ze splittera divISO. Mam dwie karty klienckie divISO, jedną przewodową, drugą bezprzewodową. Jeśli jedna karta jest używana w tv, jest wszystko OK. Jeśli w drugim tunerze uruchamiam drugą kartę kliencką divISO, mój 55LM765S za chwile sygnalizuje brak karty lub brak modułu CI.

Póki co, próbowałem różne warianty ustawień kart klienckich divISO, ale bezskutecznie. Jeśli używam tylko jednej - nie jest ważne, czy przewodowej, czy bezprzewodowej - jest OK, jeśli uruchamiam drugą, tv przestaje działać.

Raz udało mi się zrestartować samoczynnie tv z modułem. Trudno powiedzieć, czy przez divISO, czy przez Cyfra+ CAM CI+... Testy trwają...
 
Ostatnia edycja:

Duris

New member
aros1975: jakby kolega poczytał w necie dokładnie przed zakupem to wiedziałby, że aktualnie sprzedawane moduły w Cyfra+ są CI+ a one nie obsługują żadnych splitterów. Dzialają dokładnie tak samo jak dekodery Sagemcom HD z C+ i nic ich nie rusza. Po prostu te moduły nie obsluguja splitterow i trzeba sie z tym pogodzic. Wczesniej w C+ byly moduly CI, ale wystepowaly na nich problemy z transponderem 11411 i je wycofano (chociaz u mnie one smigaja nawet w wersji 11 i problemow nie było i nie ma).

A teraz pytanie: wielu z Was za pewne po pierwszych meczach ogladnietych na tym TV. Jak z jakoscia ? Smuży, nie smuży. Podzielcie się uwagami i spostrzeżeniami.
 

sme

New member
Wybrałem się do salonu Cyfry i zaopatrzyłem w Cyfra+ CAM CI+.

Zapakowałem moduł i oryginalną kartę abonencką do tv serii LM (55LM765S) i odpaliłem. Kanały wyszukałem wybierając gotowca C+. Poszło całkiem gładko. Ogląda się bardzo dobrze, poruszanie się po kanałach bez zmiany kanału to czysta przyjemność, jest to baaaardzo szybkie, szybsze niż w moich Arivach.
Zatwierdzenie i zmiana kanału to 2-3 sekundy i pali się ten wybrany. HD nie robi problemów.

Problemy się zaczęły, kiedy włożyłem do modułu kartę ze splittera divISO. Mam dwie karty klienckie divISO, jedną przewodową, drugą bezprzewodową. Jeśli jedna karta jest używana w tv, jest wszystko OK. Jeśli w drugim tunerze uruchamiam drugą kartę kliencką divISO, mój 55LM765S za chwile sygnalizuje brak karty lub brak modułu CI.

Póki co, próbowałem różne warianty ustawień kart klienckich divISO, ale bezskutecznie. Jeśli używam tylko jednej - nie jest ważne, czy przewodowej, czy bezprzewodowej - jest OK, jeśli uruchamiam drugą, tv przestaje działać.

Raz udało mi się zrestartować samoczynnie tv z modułem. Trudno powiedzieć, czy przez divISO, czy przez Cyfra+ CAM CI+... Testy trwają...

Jestem w takim razie przekonany do CAM CI+. Ostatnie pytanie - czy na tym działa EPG? Sa jakies informacje o programach? Co aktualnie leci itd?

Pozdr.
Sme
 

Del1979

New member
ja z kolei mam smieszny przypadek, podlaczyłem klawe k800 logitecha , elegancko wykrylo, poruszanie się po menu spoko, odpalam przeglądarkę a tam totalnie pozmieniane klawisze, nie da sie na tym nic robic, wie ktos może jak rozwiązać ten problem?
 

nightlife

New member
Przelaczylem kraj na niemcy. Pojawila sie w info o programie dla tvp1 i tvp2 ikonka hbbtv. jak to uruchomic? bo kliknac sie nie da.
No i znalazlem. Po przelaczeniu kraju na niemcy pojawia sie w ustawieniach zalaczanie hbbtv na tej samej stronie co kraj, kilka wierszy nizej. i na LG47LM660S hbbtv zalaczone. Dziala na dvbt tvp1, tvp2 i ct
 
Do góry