Toshiba 40l7335

damian-oli

New member
kabel z dvd takze podłączyłem pod inny telewizor i nie bylo tego problemu migania, czy to może być uszkodzone gniazdo w tv czy jakis systemowy błąd??
 

borysj5

Member
Ten TV ma wbudowane WIDI ale za cholere nie moge sie z nim połączyc. Komus sie to udało ?
Mam jakis dziwny błąd, niby się łączy z laptopem ale po chwili wyskakuje komunikat, że nie może pobrać adresu sieciowego ???
 

grigori86

New member
nie mam polskich czcionek przy filmach avi (próbowałem wszystkie kodowania), natomiast przy mp4 w ogóle nie odczytuje napisów. jest na to rada?

ps. mam dosyć spory clouding i zaczyna być to denerwujące (szczególnie dolna część ekranu). czy po jakimś czasie ten efekt może się zmniejszyć? ewentualnie czy jest to podstawa do reklamacji? (im więcej o tym czytam tym większy mętlik mam)
w załączniku foto (niestety słaba jakość)
 

Attachments

  • DSC_0362.JPG
    DSC_0362.JPG
    175,8 KB · Wyś: 62

Erqe

New member
Ja mam ten sam problem z WIDI - niby łączy, ale czarny ekran... Trzeba jeszcze coś do tego dokupić czy jak ?
PS.
Jak prawidłowo wyprofilować ustawienia ekranu ? Ja mam jak narazie włączony hollywood dzień i tyle, a są jeszcze "zaawansowane ustawienia obrazu" oraz "ustawienia obrazu w trybie ekspert" z różnymi pierdołami o których nie mam pojęcia :p Zależy mi na jak najlepszym oglądaniu kanałów TV
 

Dudziek

New member
Kolejne szybkie pytanko: czy gwarancja na ten telewizor jest door-to-door czy też w razie awarii musiałbym sam pofatygować się z nim do autoryzowanego punktu napraw? Na stronie Toshiba nie za bardzo potrafię znaleźć odpowiedź :(
 

grigori86

New member
A włączyłeś regulację podświetlnia? Bo bez tego dyfuzory nie blokują światła po prostu.

Gdy kontrola jest wlaczona efekt jest mniej zauważalny jednak dalej dosyć widoczny. Ogólnie nie przeszkadzało by mi to gdyby nie było tego cloudingu przy dolnej ramce ekranu. Staje się to denerwujące przy oglądaniu filmu ponieważ ciągle widać na dole jasna plamę.

Czy istnieje możliwość, że po jakimś czasie efekt ustąpi? Czy nie ma sensu czekać? Czytałem, że można poluzowac śrubki przy ramce ekranu, jednak nie wiem czy nie wpłynie to na gwarancję.
 

Erqe

New member
U mnie nie ma takiego giganta jak u Ciebie na dole ekranu i na srodku w gornej czesci.. Tylko takie cztery plamy po lewo u góry w rogu słabo widoczne - dzisiaj przesle zdjecie jak to u mnie wyglada.. Byc moze za mocno jest skrecony tak jak mowisz
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Przejść z czasem nie przejdzie. Trafiłeś akurat na wyjątkowo duży clouding, ja bym czegoś takiego raczej nie przeżył :D Zwłaszcza że wszystkie modele u mnie w domu mają idealnie wygaszoną matrycę bez cienia chmurki.
 

borysj5

Member
UDAŁO SIĘ :) WIDI dziala ! - rozwiązanie było banalnie proste
Erqe drogą prób i błedów sam doszedłem do tego co sie dzieje.
Po pierwsze wymagane najnowsze stery ze strony Intela 4.2.24
i najwazniejsze to utworzenie regół połączenia dla WIDI w programach antywirusowych. Mam dwa laptopy z WIDI, na nich różne programy i w obu przyczyną były antyviry i ich zapora.
Np ESET :
1. Odpalasz ustawienia zaawansowane
2. W ustawieniach zapory - ustawienia interaktywne
3. Teraz odpalamy połączenie WIDI !!!
4 Wyskakujące komunikaty zatwierdzamy dodając reguły
5. Klikamy w ustawieniach głównych na: przełącz w tryb ustawien automatycznych plus wyjątki
6 Cieszymy sie super WIDI

To tak gdyby się ktoś wściekał tak jak ja, bo w sieci nie ma kompletnie żadnej wzmianki o problemach.

PS. Czarny ekran hm, być może masz połączenie tylko po prostu źle obrany wyświetlacz, Sprawdź w ustwieniach ekranu czy masz tam 2 monitory jeśli tak to je Identyfikuj jeśli nie to rozwiązanie powyżej
Powodzenia - filmy da sie oglądać, przeglądarka super ale w gry sie nie pogra ze wzgledu na opoźnienia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry