Zidoo Z9x

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nie.Oplata za RD to 16 euro na pół roku i to wszystko.Daje Ci to mozliwosc korzystania z baz torrentowych jak z Netfliksa plus 2TB miejsca w chmurze np.na polskie produkcje o ktore na zagranicznych torrentach ciezko.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Jednak do doooopy ta stronka.
Same 2Gb wyrzutki.
Takich to nawet na telefonie nie oglądam.
Jak na takich plikach działa to RD, to dziękuję.

Ale chyba są lepsze...
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
RD bazuje na hostingach premium na których pliki maja nawet po kilkaset GB.Bez konta na RD z poziomu zwyklych,otwartych stron tortentowych nawet nie masz do nich dostepu.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Jak masz gdzieś po ręką, to mógłbyś wrzucić instrukcję instalacji i obsługi tego RD.
Dla takiej aplikacji na Androida albo na Apple TV.

Krok po kroku.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Tutaj jest tutorial dla RD podczepionego do Cinema HD , ta aplikacja jest dostepna zarówno dla androida jak i dla Apple. https://www.youtube.com/watch?v=zQ3efcYNuF0&t=378s&ab_channel=TimBallard
Prócz konta na RD dobrze jest założyć sobie dla wygody uzytkowania konto na Trakt https://trakt.tv/dashboard (to jest darmowe).
Oczywiscie do napisów trzeba miec konto na opensubtitles ale z tego chyba każdy sobie zdaje sprawę i każdy takowe posiada.

Jeśli ktoś się obawia,że sobie z tym nie poradzi może założyć darmowe konto na RD i spiąc je z tą apką.Oczywiście na darmowym koncie nie będzie dostępu do żródeł premium i funkcjonalność będzie mocno ograniczona,jednak po póżniejszym opłaceniu pakietu premium na RD uzyska się pełną funkcjonalnosc.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Prosze bardzo.
Nie znam nikogo kto używał debrida i z niego zrezygnował nie znam równiez lepszego playera , czy raczej kombajnu multimedialnego i lepiej konfigurowalnego niż Kodi (choć przy pierwszych kontaktach wywołał u mnie frustrację) a testowałem kilkanaście.
Nie wyobrażam sobie obecnie np. korzystania w sposób komfortowy ze wzgledu na ograniczenie konfiguracji napisów z oryginalnej aplikacji Netfliksa.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Nie udało się zainstalować cinema hd na Apple. Żeby to zrobić trzeba mieć komputer MacBook i trochę jest kombinacji.
Normalnie w sklepie na Apple TV, jej nie ma. Nie ma żadnej współpracującej z Real Debrid.
Zakupiłem tytułowy zidoo z9x no i na nim to się instaluje, bez problemu.
Wypróbuję sobie ten Real Debrid ale coś nie wydaje mi się, żebym na stałe z tego korzystał.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
To cinema hd, tak do oglądania złe nie jest. Na zidoo zainstalowałem aplikację vpn (mojego dostawcy) i całkiem spoko, to działa z Real Debrid.

Do ściągania jednak, ten serwis to średnio, szału nie ma.

Jak są jakieś popularne pliki to spoko, szybko sobie wrzuca na swoje serwery, (czasem są nawet już gotowe na ich serwerach), wtedy można szybko zacząć pobieranie na maksymalnej własnej prędkości.
Ale...
Jak plik ma mało seedów, to się ciągnie i ciągnie.
Jeden film 3d już dwa dni ściągają do siebie.
272f5829d6bdd85103801d0d149ad5d1.jpg
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Tyle ,że to nie jest wina RD tylko "zdechłych" torrentów.Znasz sposób by takie bez seedów i nie umieszczone na hostingach premium pobrać szybciej ?
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Szybciej nie, ale łatwiej.
Poprostu wrzucam torrent taki na NAS i on sobie powoli pobiera.
Bez zbędnego, w tym przypadku, pośrednika.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Trochę torrentow z muzyką mu wrzuciłem. Niektóre szybko zasysa, niektóre powoli.

Jak ktoś nie ma swojego serwera, a ma dość szybkie łącze, to przydatny jest ten serwis.
W innym przypadku, średnio przydatny, ale ok.

Dużo nie kosztuje, można sobie wykupić, tak dodatkowo.
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Moim zdaniem każdy ma co...bardziej woli.
Mi bardziej pasuje fizyczny NAS. Tak jak cały czas płyty blu ray. Po za tym z tą chmurą i ogólnie internetem może być różnie.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Moim zdaniem każdy ma co...bardziej woli.
Mi bardziej pasuje fizyczny NAS. Tak jak cały czas płyty blu ray. Po za tym z tą chmurą i ogólnie internetem może być różnie.
Co do internetu, położyli u mnie przy ulicy kabel optyczny, w tamtym roku i tak wczoraj z ciekawości patrzyłem, co ma, ta firma w ofercie...

Maksymalnie 1Gbit/sek, (sam internet), za cenę prawie 3krotną, tego co teraz płacę a mam 75Mbit/sek + telefon stacjonarny.
Może się skusić....
 
Do góry