Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nigdy nie wezmę telefonu Sony. Topowe Xperie miały tak słaba jakość wykonania, że się zaraziłem do tego shitofonu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Oj tam,oj tam :-D
Oryginalny :-D
Polish-20220304-111155952.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Można i tak.
U mnie jeszcze 4.0, chociaż ostatnio sporo tych aktualizacji.
Na minus brak możliwości powiększenia nawigacji dwuklikiem - tej zrzuconej do okna.
Dali możliwość powiększania tego okna (chociaż też w pewnym zakresie), ale już nie można szybko jej powiększyć i trzeba celować w ikonę.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To mi potrzeba trochę więcej ;)
Polish-20220330-232405467.png


Aktualnie mam 350 GB + darmowe rozmowy,SMS-y i MMS-y za 90 zeta na 3 miesiące w Orange.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja też mam co chwilę jakieś kody, przez co mój pakiet w ogóle nie jest używany. Obecnie jadę z 250GB ważnego do maja. W sumie ciężko taką ilość wykorzystać w moim przypadku.


Za to na wifi robię około 100GB miesięcznie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widać, że Piruś dużo wagaruje i zamiast się uczyć, ogląda filmy ; )
Nie wiem jak można wykorzystać 90GB, zawsze mi się wydawało, że sam dużo korzystam z komórki, ale jak patrze na swoje transfery, to średnią z ostatnich miesięcy mam na poziomie 5-10GB...max 15GB. Po Wifi będzie jakieś 40GB
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Widać, że Piruś dużo wagaruje i zamiast się uczyć, ogląda filmy ; )
Nie wiem jak można wykorzystać 90GB, zawsze mi się wydawało, że sam dużo korzystam z komórki, ale jak patrze na swoje transfery, to średnią z ostatnich miesięcy mam na poziomie 5-10GB...max 15GB. Po Wifi będzie jakieś 40GB
YT zżera tego mnóstwo. Jak jest ciepło i idę na spacer to nadrabiam YT. Kiedyś się zdziwiłem jak w parę dni mi zjadło cały pakiet :D
 
Do góry