Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jednym słowem rebus? ; )
Z daleka - koń, z bliska zooom.
Czyli wszystko po staremu :D

Btw. Dobrze się sprawdza ten Oled, że też wcześniej nie podmieniłem.
Jestem już po testach kilku przekątnych i następnych zakupach, ale to przy okazji i w innym wątku.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ponoć Kaminskakl rozważa podmiankę ;)
Sprawdza sobie aparaty,no i mówi,że S22 Ultra,wygląda bardziej premium ;)
Screenshot-20220211-105345.png
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Żeby była jasność, to Note 10+ bardziej mi się podobał niż obecny S21U. Siłą rzeczy S22 Ultra bardziej mi pasuje niż S21 Ultra :D Cenę tylko chorą zrobili, ale Samsungi szybko tanieją do tego dają cashbacki, więc trzeba tylko poczekać na odpowiedni moment. Tak o to chwilę po premierze S21 U był za 4250 zł - 900 zł cashback, a Fold 3 za 5399 zł w tym dwie raty gratis co dawało 5040 zł.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trochę się tego przewinęło.
Ponoć Kaminskakl miał fona z 3:17 :grin:
[youtube]nYVjfWOkb_g[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Trochę się tego przewinęło.
Ponoć Kaminskakl miał fona z 3:17 :grin:

Sentymenalny film :D

Pamiętam tylko dwa efekty wow. W Galaxy SII, bo był to mój pierwszy dotykowy telefon. Do tej pory pamiętam ten genialny ekran OLED. Potem tylko Note II, też za ekran, rozmiar i baterie. Wszystko było poza zasięgiem innych telefonów. Reszta to tylko ewolucja. Nawet Fold po kilku dniach bardziej irytował niż cieszył. Ciekawe kiedy zrobią coś tak unikatowego, że znowu będzie efekt wow.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fold jest fajny,ale po rozłożeniu,wolałbym ekran 16:9 (np. do filmików z YT)...
No ale to już bardziej potrójnie składany...
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Taa, to raz, a dwa ten przedni ekran musieliby zrobić conajmniej jak od Huawei. Z widocznym zagięciem też można coś zrobić, bo wygląda plastikowo, ale składaki dopiero raczkują, więc trzeba dać im czas. Armani już teraz żyć bez Folda nie może i podnieca się z każdym otwarciem ekranu. Można też tak :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak zwiększą szerokość zewnętrznego ekranu w Foldzie, to siłą rzeczy fizycznie zrobi się szerszy, a to będzie porażka. Można by go powiększyć, ale kosztem ramek (miejsce jest), a nie szerokością słuchawki. Teraz jest bardziej poręczny od Note/S21 Ultra, lepiej leży w ręce, większość można zrobić, a i tak wszystko dzieje się w środku. Chodzą już po necie ploty, że ma być szerszy i oby to był tylko ekran, bez ruszania wymiarów.
Do niczego mi nie potrzebne dwa duże ekrany, już wystarczy, że jest gruby, ale nadrabia szerokością.
Ja bym nic nie zmieniał w Foldzie, jedynie grubość lub wagę.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wystarczy, że zrobią kilka wersji jak teraz w serii Galaxy. Podstawowa i np Fold+ czy Ultra dla osób jak ja, które lubią duże ekrany. Myślę, że kiedyś to nastąpi i każdy będzie zadowolony.
7b35aa765fe33f81114eadc556c6eef0.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajny ten nowy Andek12, tyle "nowości" i niespodzianek.
Jedną z nich jest brak możliwości kopiowania tekstu. Brawo.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że się nie pojawiają już opcje z automatu jak wcześniej, ale fakt, jak się przytrzyma niebieskie tło, to wchodzi. Na forach już ludzie piszą. Czyli następne "udogodnienie" ; )
Podobnie załatwili zapisywanie zdjęć po edycji. Zamiast z automatu robić kopie jak kiedyś, zostawiając w spokoju oryginał, to trzeba klikać, żeby przywrócić lub zaraz po edycji zapisać jako kopie. Bezsens.

 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Rzeczywiście nie działa, ale tylko w Chrome. Na Tapatalk działa z automatu. Pepper też z automatu. Widocznie coś z Chrome skopali.
 
Do góry