Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pomijając to wszystko i subiektywnie akceptując te 48" pozostaje Ci cieszyć się jednym z lepszych obrazów jakie są obecnie dostępne na rynku :)
Dawaj jakieś zdjęcia jak to u Ciebie wygląda.

No ba ; )
Tymczasowo poszedł na ścianę, ale zrobię z tego WallpaperTV i wówczas pogadamy ; )
Jest więcej miejsca na biurku, jak z 34" na podstawce.
Generalnie im dłużej siedzę, tym bardziej jestem zadowolony, jest dobrze.

 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ciekawe kiedy wyjdą te 42". Narazie LG milczy w sprawie. To będzie ideał na monitor.

Wracając do smartfonów to ogarnąłem dzisiaj Google One z Turcji. Miałem wcześniej 100GB z Polski za 89 zł na rok. Tyle samo w Turcji kosztuje 20 zł. Wziąłem sobie 2TB odrazu za niecałe 100 zł na rok :D Całość można podzielić na 5 osób. Jak ktoś ma chwilę samo zaparacia to polecam. To samo Netflix za 14 zł na 4 osoby (2,5 zl za osobę) i YT Premium za 8 zł za 5 osób (16 zł na osobę). Do tego ceny w Google Play również są Tureckie czyli 2-5x taniej niż u nas w zależności od aplikacji. Zostało mi jedynie Spotify, ale tego nie da się ogarnąć z Turcji. Działa Tidal i wychodzi grosze, ale jakoś nie mogę się do niego przekonać mimo kilku podejść.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Huawei idzie w dobrym kierunku. Już teraz wygląda to 100x lepiej. Konkurencją do Samsunga są żadną, ale może Fold 4 będzie zrobiony z głową. Mogliby wypuścić kilka wersji np. Fold 4+ czy Fold 4 Ultra z większym ekranem przednim i środkowym.
a759b39a027ab5426ab9a7f9329399a8.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Na to przyjdzie czas. Myślę, że te smartfony będą coraz chudsze i do tego miały mniejsze ramki. Niestety nie nadejdzie to zbyt szybko z racji braku konkurencji do Folda.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja kupiłem sobie Huaweia p40 pro... bo mój p20 nie chciał się juz ładować. Ostatecznie udało mi sie igła zeskrobać cały syf ze styków złącza USBc i p20 działa.

Wiec P40 leży sobie od tygodnia i czeka nie wiem na co.... Dosłownie mam zero parcia na nowe telefony xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja kupiłem sobie Huaweia p40 pro... bo mój p20 nie chciał się juz ładować. Ostatecznie udało mi sie igła zeskrobać cały syf ze styków złącza USBc i p20 działa.

Wiec P40 leży sobie od tygodnia i czeka nie wiem na co.... Dosłownie mam zero parcia na nowe telefony xD
Nie boisz się braku Googla? :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak zwykle wszystko sprowadza się do potrzeb. Jeden musi mieć Google, inny zooma w aparacie, a jeszcze inny składaka z plastikowym ekranem ;D

U mnie bez obsługi Google telefon nie na sensu. Na codzień używam 3 maili, do tego jeszcze kilka codziennych, Mapy Google prywatnie i służbowo (pinezki, ulubione miejsca, sprawdzanie odległości codziennie itd), opłacony Google One, Arkusze Google w pracy i prywatnie, synchronizacja zakładek na Google Chrome, używanie Google Pay z kilkoma kartami podpiętymi na telefonie i zegarku. To tak na szybko jeżeli chodzi o Googla.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig pewnie sobie myśli - ale nudy ;)

Jaki koń, każdy widzi ; )
Zresztą nie interesują mnie już takie (copy&paste) słuchawki, na których i tak nic komfortowo nie da się zrobić, a ta cena, to już w ogóle żart. Wolałbym kupić poprzedni model, a reszte przepić.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
;D

U mnie bez obsługi Google telefon nie na sensu. Na codzień używam 3 maili, do tego jeszcze kilka codziennych, Mapy Google prywatnie i służbowo (pinezki, ulubione miejsca, sprawdzanie odległości codziennie itd), opłacony Google One, Arkusze Google w pracy i prywatnie, synchronizacja zakładek na Google Chrome, używanie Google Pay z kilkoma kartami podpiętymi na telefonie i zegarku. To tak na szybko jeżeli chodzi o Googla.

Meile mam na zewnętrznych serwerach wiec i tak loguje się przez przeglądarkę.

Mapy google to masz Mapy Petal - nie wiem czy to sie czymkolwiek różni od googla.

Google one nawet nie wiem co to :)

Arkusze to i tak zewnętrzny program mam do odczytywania. WPS

Na hugo mi synchronizacja zakladek. :) Dla mnie kompletnie bezużyteczne. Co innego robię na kompie a co innego na tel.

Google PAY, nie używam. Uzywam peopay a ten jest dostepny na huaweia.


Wiec jedyne na czym MOGĘ ucierpieć to Facebook i Google Mapy. Ale facebooka chyba normalnie sie instaluje ze strony facebooka.
A mapy petal musza wystarczyć.

Zresztą p40 pro na allegro sprzedają z googlem więc, pewnie se zrobię tego googla.
 
Do góry