Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak to było "Uderz w stół....", ale cieszy fakt, że swój swojego zawsze zrozumie ;)

Znalazłem też starą wrzutę, mam do dziś i chyba przetrzymam następne 20 lat jako lokatę kapitału :D

Nokia 6310i klasyk, ale sercem przy LG Shine
Przy obecnej inwigilacji, może się kiedyś przydać.
Ostatnio smartfon wyrzucił mi w Google Mapach historię sprzed 4 lat, ot tak, nie proszony, wszystkie miejscówki, trasy, gdzie byłem, ile czasu trwały podróże, daty itp. Orwell...

13662d1462384938-znalezione-zbedne-rzeczy-20160504_195206.jpg
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
Hmm w temacie tych zakładek tego podejrzanego huba, to niedawno któregoś z amatorów PH złapałem jak nawiedził 3miasto swoim casting carem :D
 

Attachments

  • 20220331_082856b.jpg
    20220331_082856b.jpg
    84,3 KB · Wyś: 17

lolo2

Well-known member
Bez reklam
W końcu zostałem zmuszony na przesiadkę z p20 Pro..... Mega zajefajny telefon. Uczciwie mogę powiedzieć że to był najlepszy tel jaki w życiu miałem :)

Teraz przesiadka na p40 i teoretyczny brak googla.

Uczciwie powiem że chyba nie czuje różnicy braku googla. Na razie wszystkie aplikacje działają konto googla też mam uruchomione.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Odważnie :D

Nie ma problemu z mapami Google, Google Pay, YT, Arkuszami Google, Dyskiem Google? Chrome i Google Keep? Chyba, że nie używasz tych aplikacji to spoko :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Odważnie :D

Nie ma problemu z mapami Google, Google Pay, YT, Arkuszami Google, Dyskiem Google? Chrome i Google Keep? Chyba, że nie używasz tych aplikacji to spoko :D

Ogólnie myk polega na tym że ściągasz nakładkę "niby telefony honor tak mają oryginalnie" i wykrywa mojego p40 jako p30 :). A p30 ma dostęp do googla xD

YouTube mam zwykły i vanced. Oba w pełni działają.
Arkusze nie używam ale są dostępne
Dysk googla też dostępny nie uzywam

Chrome dziala
Google Pay nie używam ale peopay zainstalowałem.

Niby mogą być problemy z wyskakiwaniem powiadomien aplikacji "googlowskich".


photo hosting

Te ikonki aplikacji z kolorowym kwadracikiem w dolnym rogu czyli typowo googlowskie są otwierane przez ten emulator.


Aczkolwiek Chrome czy nawet Mapy Googla są dostępne normalnie też :) Masz przykład 2 ikonek Map googla. Jedne normalnie a drugie przez emulator.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czyli kombinowanie... Mogłeś już brać składaka Fold 3,bo się na niego czaiłeś. Był ostatnio za 2000 zł jak brałeś na firmę :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czyli kombinowanie... Mogłeś już brać składaka Fold 3,bo się na niego czaiłeś. Był ostatnio za 2000 zł jak brałeś na firmę :D

Nie ma żadnego kombinowania... ściągasz jedna aplikacje i różnic brak. nawet nie wiem kiedy uruchomię chrome przez emulator a kiedy normalnie.

Potrzebuje smartfon którego obsłużę jedna ręka. A Fold ma dupny ekran przedni.

Bardziej brałbym. Honor magic 4 pro
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie ma żadnego kombinowania... ściągasz jedna aplikacje i różnic brak. nawet nie wiem kiedy uruchomię chrome przez emulator a kiedy normalnie.

Potrzebuje smartfon którego obsłużę jedna ręka. A Fold ma dupny ekran przedni.

Bardziej brałbym. Honor magic 4 pro
A nie boisz się, że dane z chrome itd. Przechodzą przez jakieś serwery, emulacje itd. Dla mnie to kombinowanie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Fake test. Każdy wie, że się łamie po 30 otworzeniach.

Ostatnio wziąłem Folda po dłuższym czasie do ręki i niestety, ale nic się nie zmieniło. Ciągle przerwa świeci na słońcu i robi się tandetnie, a ekran z przodu wydawał się jeszcze mniejszy, bo kolega z dużej czcionki korzysta :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic z tego nie rozumiem i w sumie nawet nie chce, ale dodam, że nie po 30, ale tak gdzieś przy 50 ekran pęka, robi się dziura i wyskakuje procesor od bateri która puchnie już przy 19c ; )
 
Do góry