Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dni mijają, a ci dalej katują składaka - nonstop od prawie tygodnia.
Ekran/folia nie do zdarcia, w międzyczasie sypali piaskiem, kurzem, a tu nic.
Temat pękających ekranów już dawno został zamknięty.
Prędzej typowy śmiertelnik zmieni kilka razy telefon.
Dochodzi jeszcze zmęczenie materiału od ciągłej pracy, w rzeczywistości nikt tak nie korzysta.
Samsung nie mógł sobie wymarzyć lepszej reklamy...

[Youtube]1bNSYgpdb5Y[/youtube][/QUOTE]

[youtube]YeEmD33t1uQ[/youtube]

[youtube]1bNSYgpdb5Y[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Test spoko, ale zdarzają się też osoby którym ekran strzelał, odklejała się folia, zostawały ślady itd. Nie były to jednostkowe przypadki. Fajnie by było zobaczyć statystyki serwisowe, ale na to nie ma szans.

Dobra jest utratą wartości tych składaków. Flip 3 był za 2600 zł już, a Fold za ~4350 zł. Biorąc na firmę wychodzi niecałe 2000 zł za Folda 3 :D Taniej niż za Ultra dałem.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno, tak jak w każdym sprzęcie zdarzają się procentowe usterki, no, ale 400tyś ciągłego składania, to już nawet dla mnie abstrakcja. To już dawno powinno strzelić, a i tak każdy byłby zadowolony, a ten dalej działa.
Niepotrzebnie też zasypali piachem i to dość konkretnie, ale i to nie zrobiło wrażenia. No nic, w takim razie ja się już swoim będę wachlował, prędzej będę miał Folda 10 jak ekran strzeli ; )

Przy 100 złożeniach/otwarciach dziennie, to jest 11 lat - a ekran dalej działa.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Fakt, do tego nie z tego co czytałem Samsung bierze naprawy na klatę i wymienia ekrany w 3 serii. W poprzednich podobno odrzucał reklamację tłumacząc fizycznym uszkodzeniem. Tyle to wszystko info z netu, więc ciężko brać jako pewniak.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:-D
https://www.xda-developers.com/xiaomi-12s-ultra-hands-on/

xiaomi-12s-ultra-xda-1456664556454jhg.jpg

latarkaszara.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dobra promocja musiała być :D
Była, ale tylko jak posiadasz S21 Ultra. Samsung odkupuje go za 3500 zł. Ostatecznie na wymianie jestem ponad 3 stówki do przodu, to żal było nie zmieniać, chociaż zmian nie ma za dużo. Zyskuje rysik i 128GB pamięci, no i szanse, że na premierę S23 Ultra Samsung zrobi podobną promocję.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dobra, dobra :D

Folda 4 już widzieli? Wymiana S21U na F3 wychodzi podobnie jak na S22U, gdyby ktoś chciał składaka to ma dobrą okazję.



Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry