Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Znalazłem w skrzynce ;)

Digital Care Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz AmTrust International
Czyli to samo co u brata (pisałem wcześniej Ucare, ale chodziło o Digital Care, ucare wziąłem z nazwy maila...). Brałeś z X-kom? Zadowolony jesteś z naprawy?
131abd279b34e53982b2f9427175bc6c.jpg
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Czyli to samo co u brata (pisałem wcześniej Ucare, ale chodziło o Digital Care, ucare wziąłem z nazwy maila...). Brałeś z X-kom? Zadowolony jesteś z naprawy?
Zrobili na oryginalnych częściach, nie czuć różnicy ;)

To ta strona? Jak widać, nie można się zarejestrować...
https://www.ucare.pl/dodaj-ubezpieczenie.aspx

Ja brałem ubezpieczenie z Tmobile, przy wymianie telefonu, koszt klika zł miesięcznie do umowy.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dobrze wiedzieć. LG z tego co pamiętam nie naprawiali w autoryzowanym od LG, ale ich telefony to i tak totalna porażka, więc nie ma co się rozpisywać :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Note 10+ z gwarancją 3 lata na Amazon za ~3500 zł. Kuszą coraz bardziej. Czekam na cenę poniżej 3000 zł, ewentualnie S20+ z odkupem 1000 zł i trzeba zmienić telefon :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja już odpuszczam całkowicie serię S, a obecna to rozczarowanie (dziura, dizajn, cena?), następny będzie Note 12 i mam tylko nadzieję, że będzie podobnie jak teraz gabarytowo, czyli mały jak S-ka, przy czym dalej dizajn z kątami na rogach, a nie mydelniczką i oczywiście s-pen. Problem polega na tym, że znowu człowiekowi najbardziej podoba się to co (jak zwykle) najdroższe.

Porażką do kwadratu jest natomiast brak jacka i już to boleśnie odczuwam.
W aucie nie mogę ładować słuchawki i jednocześnie podpiąć słuchawek, BT to nie to samo.
Jakoś w A51 dało się, nie kumam tych poronionych zabiegów.
Jutuberzy nakręcają hype, bo z tego żyją, a obiektywnie nie dość, że żadnych innowacyjnych rewelacji, to regress.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja już odpuszczam całkowicie serię S, a obecna to rozczarowanie (dziura, dizajn, cena?), następny będzie Note 12 i mam tylko nadzieję, że będzie podobnie jak teraz gabarytowo, czyli mały jak S-ka, przy czym dalej dizajn z kątami na rogach, a nie mydelniczką i oczywiście s-pen. Problem polega na tym, że znowu człowiekowi najbardziej podoba się to co (jak zwykle) najdroższe.

Porażką do kwadratu jest natomiast brak jacka i już to boleśnie odczuwam.
W aucie nie mogę ładować słuchawki i jednocześnie podpiąć słuchawek, BT to nie to samo.
Jakoś w A51 dało się, nie kumam tych poronionych zabiegów.
Jutuberzy nakręcają hype, bo z tego żyją, a obiektywnie nie dość, że żadnych innowacyjnych rewelacji, to regress.


Dorosnij i kup sluchawki BT.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to Note 10 zostanie na dłużej, dla mnie jak dla Zenka :)
Zresztą zobaczymy, mówią, że 10 była strzałem w... 10 ; ) właśnie z uwagi na mniejsze wymiary, czego sam jestem przykładem. Wersja "+" nie dla mnie.

Dorosnij i kup sluchawki BT.

Mam, nauszne. Używam i sobie chwalę, w domu.
Do auta mam kupić te małe g... i gdzie to trzymać?
Może jeszcze mam pamiętać o ładowaniu i o zgrozo nie zgubić?
Mam kupować, jak wszędzie mam na kablu. Ciągnę za przewód ze schowka, wpinam i zapominam.
Kończę odsłuch, ciągnę za kabel i rzucam w kąt. Tyle w temacie.
Ty się baw w łączenie, ładowanie i pilnuj, żeby nie wpadły gdzieś pod fotel.
 
Ostatnia edycja:

darekguma

New member
Bez reklam
No to Note 10 zostanie na dłużej, dla mnie jak dla Zenka :)

Zresztą zobaczymy, mówią, że 10 była strzałem w... 10 ; ) właśnie z uwagi na mniejsze wymiary, czego sam jestem przykładem. Wersja "+" nie dla mnie.







Mam, nauszne. Używam i sobie chwalę, w domu.

Do auta mam kupić te małe g... i gdzie to trzymać?

Może jeszcze mam pamiętać o ładowaniu i o zgrozo nie zgubić?

Mam kupować, jak wszędzie mam na kablu. Ciągnę za przewód ze schowka, wpinam i zapominam.

Kończę odsłuch, ciągnę za kabel i rzucam w kąt. Tyle w temacie.

Ty się baw w łączenie, ładowanie i pilnuj, żeby nie wpadły gdzieś pod fotel.
Mam takie some podejście do słuchawek BT, pilnowanie, ładowanie, wystarczy mi wieczne ładowanie telefonu[emoji23][emoji23][emoji23].

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co w plenerze, wycieczki tygodniowe jak MacGyver robisz?
Włączasz tryb oszczędzania energii i masz prawie 3 dni.
Nie wiem jaką pokraką byś nie był, ale w te 3 dni jakąś chatkę w lesie z gniazdkiem znajdziesz ; )
 
Do góry