Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja mam Paszport Polsatu ; ) Ja piszę o AKG dołączanych do zestawu.
Sprawdż, bo wierzyć się nie chce. Tu albo coś nie tak z wyprofilowaniem z moim przypadku, albo to badziew jest. Stare słuchawki (białe) Samsunga niebo, a ziemia. Podobnie reszta.

Swoją drogą, jestem bardzo mile zaskoczony jakością dżwięku głośników w słuchawce.
Kolosalna różnica względem A51 (jeden głośnik) czy S8.
Minus natomiast jest taki, że w S8 jak chcieliśmy wyciszyć na chwilę dżwięk, to wystarczyło przyłożyć kciuka do dolnego głośnika i po sprawie, świetnie się to sprawdzało, chociażby w nocy, tutaj jak wiadomo nic nie zrobimy, ale te dwa głośniczki dają radę.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A myślisz, że z jakiego powodu nie używam tych słuchawek dołączonych do zestawu? ;)

Też mam stereo głośniki w telefonie. Fajna sprawa. Słychać różnicę :)
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Miałeś wyczucie z tym zakupem... Spróbuj jednak, może zadziała.
b8c223ad5b3ce04e5fe120a987a166f7.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobra oferta, zawsze rabat na plus, 500zł piechotą nie chodzi, ale ja zrobiłem lepszego deala ; )

Przy okazji, widział ktoś Case LED do Samsunga (oryginał)?
Nie jestem zwolennikiem, ale z ciekawości... cena ok.

Zaczyna się od 13 minuty. Tutaj NOTE10+, ale do NOTE10 idento jest.
[youtube]pqcEdi7u4fc?t=782[/youtube]

[youtube]8u1tahj7u3k[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Krótkie działanie matematyczne:
(Dobry deal jest wtedy, jak kupisz taniej od wszystkich promocji razem wziętych i jeszcze zostanie [emoji3]) - 500 zł = najlepszy deal

Jakbyś aktywował telefon dzisiaj to od Twojego super deala odejmujsz 500 zł :D Warunek to Polska dystrybucja. Chociaż z tym też różnie bywało ;)

Czekam na dobry deal z S20+ :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Samsung mógłby w końcu lepiej ogarnąć ekrany i przejść ze skokowych 60 Hz na 90/120 Hz jak w innych telefonach ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
S20 będzie miała, fajna sprawa, a czy te obecne są "skokowe", no rzekł bym, że tak skokowe, że nie da się na to patrzeć :D
Bądźmy poważni.

Z ceną tak się nie da, wówczas fon by wyszedł tyle, co średniak, a tak dobrze nie ma.

Dobra, zamówiłem to etui LED od Samsunga. Zobaczymy co to warte.
W sklepie Samsunga jakieś 200zł, w Komputroniku 130zł na promocji.
Kupiłem też oryginalne etui Samsunga, ale przezroczyste.
No i całkiem, całkiem.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
S20 będzie miała, fajna sprawa, a czy te obecne są "skokowe", no rzekł bym, że tak skokowe, że nie da się na to patrzeć :D
Bądźmy poważni.

Z ceną tak się nie da, wówczas fon by wyszedł tyle, co średniak, a tak dobrze nie ma.

Dobra, zamówiłem to etui LED od Samsunga. Zobaczymy co to warte.
W sklepie Samsunga jakieś 200zł, w Komputroniku 130zł na promocji.
Kupiłem też oryginalne etui Samsunga, ale przezroczyste.
No i całkiem, całkiem.
W takich etui cały urok telefonu znika. Sam używam tylko Ringke Slim. Praktycznie nie zwiększa wymiarów telefonu. Szybki, dostęp wszystkiego, żadnych klapek itd.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A Ty widzę dalej nie uznajesz innej marki ? ;)

Ni chu... nie jestem gimbusem, a tym bardziej masochistą ;)

W takich etui cały urok telefonu znika. Sam używam tylko Ringke Slim. Praktycznie nie zwiększa wymiarów telefonu. Szybki, dostęp wszystkiego, żadnych klapek itd.

No jakbym czytał siebie od lat ; ) 100% zgoda.
Jestem ostatnią osobą która cokolwiek nakłada na telefon, ale coś Ci się chyba pomyliło, ja piszę o minimalistycznym etui, żadnych klapek, ba, z tyłu ciężko odróżnić, że cokolwiek jest na telefonie.
Masz poniżej film z Note10+, jak to zaburza dizaj, to co nie zaburza? (bez tej podstawki)
Kupiłem żeby się przekonać co to warte, podobnie tą LED, jestem zwyczajnie ciekawy.
Nigdzie nie pisałem, że będę korzystał, ale jak mi przypasuje, to jak najbardziej.

[youtube]E52fLgMfeFg[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Są, jak kupisz taką za 8.99zł na odpuście, ta zupełnie inaczej się prezentuje.
Chyba nie myślisz, że zakładałbym wieśniackiego, porozciąganego kondoma na telefon za 4k? ; )

Sprawdż w sklepie co to jest, bo jak dla mnie, to na pierwszy rzut oka, to nic nie widać. Ta Ringe, to też nie moja bajka.
Zakryty cały fon, więc wracamy do punktu wyjścia, a gdybym miał korzystać z takiej, to mam świetne ze skóry węża ; )

Generalnie rozmowa idzie w złym kierunku.
Tak, telefon bez jakiegokolwiek zabezpieczenia wygląda najlepiej.
Tak, każdy telefon prędzej czy póżniej mam rozbity, może dlatego robię rozeznanie.

Na razie testuje, spokojnie, bez nerwów ; )

Chętnie zapłacę te 300zł na rok, za pełne ubezpieczenie od obicia, pęknięcia.
Jak masz sprawdzoną firmę, to podaj link i już dziś chowam Z WIELKĄ przyjemnością te wszystkie zabezpieczenia, etui i inne cuda do szuflady.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Miałem oryginalne od Samsunga. Ciągle badziewiasto to wygląda. Tylko takie jak Ringke Slim jestem w stanie zaakceptować. Jak wyżej, kwestia gustu. Z ubezpieczenia nigdy nie korzystałem.
 
Do góry