Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

vvv

Well-known member
Bez reklam
Szybko Ci przeszło 😀
Niestety jak się przyzwyczaimy do flagowego modelu to
Prawie zawsze jest jak u Ciebie 😀👍👏
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, nie lepiej. Nie wytrzymałbym z A51 miesiąca ; )
Zresztą Note10 kupiłem okazyjnie.
Note10 to była miłość od pierwszego wejrzenia ; ) skrojony pod moje gusta, pisałem już to miesiąc temu.
To jest jedyny fon na rynku, który faktycznie mi się podoba - BRAK ZAOKRĄGLEŃ na rogach, prosta forma, tak mi graj!
Nie chce S20, jak już do S21, może S22 jak zupełnie pozamiatają z wyglądem i przede wszystkim z tą dziurą na ekranie, ale od teraz widząc, jaki to stosunkowo niewielki i zgrabny fon, już będę zerkał przede wszystkim na serie Note11,12 itd. Seria "S", już mnie co raz mniej interesuje.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Atakuj, na pewno będzie świetna słuchawka. No i to odświeżanie w końcu.
Mnie baterie akurat średnio interesują, jakoś zawsze mam gdzieś pod ręką gniazdko, jak nie w domu, to w aucie.
Teraz te słuchawki moment się ładują.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Armanig, gratuluję zakupu, piękny telefon. Jak tak leży to mi przypomina Nokię sprzed lat.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tak jak pisałem wcześniej, że ciężko o przesiadkę z flagowca na coś półkę niżej. Widać się sprawdziło nie tylko u mnie ;) Serię Note traktowałem zawsze jako lepszą od S. Teraz już nie robią wrażenia jak w czasach Note 2, gdzie każdy mnie pytał co to za telefon, ale ciągle jest półkę wyżej niż S. Kiedyś też wrócę do Note, bo brakuje mi rysika, ale nie w obecnej generacji. Ta nie wnosi za wiele poza.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tylko co z tego jak siebie nie nabiorę? Ktoś kto używa na codzień niską półkę przejdzie na sredniaka i będzie mega zadowolony. Ktoś kto używał zawsze flagowców już niekoniecznie. Albo inaczej, ja nie. Zawsze było coś nie tak i trzeba była pogodzić się z danym kompromisem. Druga kwestia czy naprawdę wszyscy potrzebują flagowca? Zdecydowanie nie. Ojciec ma A50 i spełnia wszystkie jego potrzeby z nawiązką.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Ja rok temu szukając telefonu i przesiadajac się z LG G2 nie chciałem popełnić błędu takiego jak z G2, choć to był spoko telefon, czyli za mało pamięci wewn. oraz brak slotu na kartę pamięci, wymagania to najlepszy aparat w tym czasie oraz wyjście na słuchawki Jack. No i wybór był nie wielki i padło na S9+. Kupiłem nowego z drugiej ręki. Dzisiaj nie wiem czy dałbym radę opcowac z telefonem z niższej półki, ale mam czas na takie przemyślenia, myślę, że jeszcze rok.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

darekguma

New member
Bez reklam
Ale ja bym Cię nabrał,niekoniecznie z Samsungiem :-D
Teściowej na urodziny kupiliśmy Xiaomi Note8Pro, pomijam plastikowe wykonanie telefon działa zajebiście i kosztuje 1000zł, ma wszystko co trzeba, muszę jeszcze wypróbować aparat który jest podobno bardzo dobry jak za ta cenę.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
HUAWEI idzie w mapy TomToma.

https://www.tabletowo.pl/huawei-mapy-tomtom-umowa-deal/

A to ci ciekawostka. Moze faktycznie ci hamerykanie i ich M$ i Google bedzie nie potrzebne wkrotce? Dostana kopa w potylice.

Wlasny system - - tu ludzie nie zobacza roznicy czy to android czy nie.

Wlasny sklep z aplikacjami juz jest dostepny i jest ok.

Teraz mapy z TomToma mysle ze ludzie znaja ta firme i beda w stanie zaufac. A jak tom tom dostanie olbrzymi zastrzyk gotowki to ulepsza mapy.

Co pozostalo chinczyka? Jakie inne uslugi google? Chmira i gmail to zaden problem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tia, ja ostatnio odkryłem, że można korzystać z map Googla i Yanosika jednocześnie, przy czym Yanosik w tle jako ikona na mapach Googla.
Z Yanosika korzystałem lata, lata temu, potem odpuściłem zupełnie, a tu proszę, jaki duet.

Btw. Co jest z tym słuchawkami AKG? Poprzednie bodajże z S8, poszły w odstawkę, tragiczne brzmienie - pisaliśmy o tym na forum i sporo osób potwierdziło, te z NOTE 10, dokładnie to samo.
Mam trochę słuchawek dousznych w domu, od 30zł do zdaje się 200zł, a te od AKG, to jakiś żart.
 
Do góry