Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Huawei p20 pro jestvteraz w cenie 2000zl. Wiec zjadliwie.

Ciekawe ze juz montuja zoomy optyczne do telefonow.
No i jeszcze kamera z mapowaniem obiektow hahah... Dobre.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawie to będzie za rok, dwa.
Pozbędą się w końcu tych wycięć i będzie można myśleć o jakiejś wymianie.
Chętnie bym coś zmienił, ale nie widzę sensu, podnieśli poprzeczkę takim S8 wysoko i teraz nie ma uzasadnienia na zmianę, nie rzędu kilku tysi.
To już musiałoby być coś ekstra, a tu dalej "nocz".
Najbardziej podoba mi się Oppo, patent z wysuwaną kamerą genialny.
Nie dość, że szybko można zrobić fotę, to jeszcze brak tych dziwacznych wycięć na ekranie.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Zamówiłem P30 Pro dla mojej. Jeszcze nie wiem czy odbiorę z salonu. Zobaczę za ile S7E mógłby się sprzedać i się pomyśli. Miałbym wtedy bezpośrednie porównanie do S9+.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na tym filmiku chyba gość mówi o 8 siu...6 ma tak jakby środkowa wersja.. :)
A jak myślicie Huawei przegoni samsunga? Jak dla mnie jest na to duża szansa o ile z jakością smartonów nie będą oszczędzać
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Przegoni, przegoni.

Chinole maja swoja polityke ze rzad doplaca kupe kasy elementy eksportowe. Wiec juz na samym starcie do innych marek sa bardziej konkurencjynie bo moga zrobic drozszy telefon i sprzedac go taniej.

Pechowo przedluzalem w styczniu kilka numerow i nie bralem sprzetu wogole. Na swojego huaweia bede musial czekac do przyszlego roku.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Każde rozwiązanie bez wycięcia w ekranie jest dobre, widać robią co mogą.
Teraz chyba nie ma sensu brać cokolwiek, widać, że celem wszystkich jest aparat pod ekranem i robią wszystko żeby się tego w końcu pozbyć raz na zawsze,, a te wszystkie nocze to droga do celu, kwestia roku, dwóch jak to ogarną i znowu będzie sielanka przez lata, czyli nuda, bo co więcej?
Już tylko zaginane telefony mogą rozruszać rynek.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Przegoni, przegoni.

Chinole maja swoja polityke ze rzad doplaca kupe kasy elementy eksportowe. Wiec juz na samym starcie do innych marek sa bardziej konkurencjynie bo moga zrobic drozszy telefon i sprzedac go taniej.

Pechowo przedluzalem w styczniu kilka numerow i nie bralem sprzetu wogole. Na swojego huaweia bede musial czekac do przyszlego roku.

Ja też w przyszłym roku wymeiniam :)

Jakie ma dla Was znaczenie kto sprzedaje najwięcej smartfonów? Poważnie pytam :D

Żadnego, tylko śmiać mi się chce, bo pamiętam jak Koreańczycy kilka lat temu twierdzili, że tylko oni i nikt więcej.. plus jak niektórzy tutaj drwili z huaweia..
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Bardzo gruuubo.

https://www.tabletowo.pl/wazne-urzadzenia-huawei-bez-dostepu-do-aplikacji-google/amp/

Co chinole teraz wymysla?
Opracuja swoj wlasny system?

Huawei, oppo, xiaomi, meizu razem pewnie sa najwiekszy producentem telefonow. Nie odpuszcza od tak sobie sprawy z androidem. Beda musieli wymyslec swoj wlasny system oparty na open source.

Grubo sie dzieje. Trumo nie zle sie uwzial.
Gdzieś czytałem, że samego Androida mogą używać bo jest Open Source, ale bez usług Google czyli Gmail, Mapy, Chrome itd. Pewnie na dniach wszystko się wyjaśni.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie tak jest jak piszesz.

Mogavuzywac androida w wersjii standard bez wsparcia.
Ale trzeba przyznac, dostali nozem w plecy.
 
Do góry