Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A to dobre ? :mrgreen:

Twerking-Butt-Deluxe-0.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Za male? Ta do czego ta technologia? C'mon dude... ;)

Co to jest, na telefonie (czyli właśnie małym ekranie) pierwsza myśl, jakaś podpaska z przyszłości? ; )

Lolo, dokładnie tak jest. Ja też już nie chce większego telefonu. To co mam obecnie wydaje się już max dla mnie, właśnie m.in z uwagi na obsługę jedną reką i wygodę, nie wspominając już o chowaniu tego do kiszeni. Dlatego widziałbym coś pokroju obecnych S8/S9/S10, tyle, że grubsze (tu nic pewnie nie da się już zrobić) i właśnie z jakimś mykiem na dodatkowy ekran co by można było bardziej komfortowo te treści przeglądać. Rozkładam kiedy chce, a po złożeniu mam to co obecnie tyle, że ciut grubsze.
Landary nie chce, już kiedyś mówiłem, że dla mnie taki iP4 to był ideał. Teraz się trochę zmieniło, ale bez przesady.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To prawda.
[youtube]OUdaC5fjXkQ[/youtube]

Inni też kombinują ;-)
[youtube]o8OpkwcUJeY[/youtube]
[youtube]sNVhXdFF3jk[/youtube]
[youtube]Pv_ubF5KssY[/youtube]

Super slim ten z pojemną baterią :-D
[youtube]LEZiaiRKgV0[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hławej pozamiatał tym składakiem.
Jak to tak teraz wygląda, to za 2,3 lata w ciemno składam preordera i żegnam się z Samsungiem. Normalny telefon na codzień, a do reszty mały tablet i w końcu w miare komfortowe przeglądanie. Ideał jak dla mnie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
po 10 000zl za telefon.

Narazie masakra te ceny, nawet nie byloby mnie na to stac. A nie daj boze spadnie ten telefon komus na ziemie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co oni z tym mapami wszędzie, przecież wiadomo, że zazwyczaj na tym większym ekranie będą filmy przyrodnicze ;)

Kasa spora, ale te 5k dałbym. Zresztą co to jest w porównaniu do kwot które niektórzy przeznaczają na kable, stoliki i inne gadżety audio.

Hławej jak na razie nr. 1 jeżeli chodzi o składaki.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Dobra promocja, ale raczej bez szans na zakup :D Nie dla mnie takie rzeczy.

Bawiłem się trochę S10 Plus. Ogólnie wrażenia ok, ale nie podoba mi się to wycięcie na aparaty. Słabo to wygląda i jest jakieś takie nienaturalne. Nie ma kompletnie nic co przekonałoby mnie do wymiany S9+ na nowszy model. Trzeba czekać na Note 10 albo S11.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak myslicie?
Czy to juz Huawei pozamiata samsunga?

Ale wymyslne te aparaty w tym telefonie:

[youtube]B7cN50t2gkM[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
skoro dzisiaj premiera to...pierwsze przymiarki


[youtube]B7cN50t2gkM[/youtube]

[youtube]407dzFH-pGQ[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ceny bardzo konkurencyjne. 3800 zł za wersję Pro 128GB + zegarek + ładowarka. Po sprzedaży dodatków wyjdzie pewnie z ~2800 zł za flagowca. Do tego ponownie ekrany od Samsunga. Nieźle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry