Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

MasterTomster

New member
Polska ma dalej bana a ja mam zaproszenia na HDBits.org *.
Chce je dać.
Mam wolne 2 zaproszenia ale podkreślam dla polaków mieszkających za granicą.
Żaden shell zagraniczny , proxy itp itd... To wszystko wygodzi na jaw i konta są banowane.
Więc jeśli mieszkasz na saksach , masz zagraniczne IP , pisz i masz zaproszenia jeszcze dziś.
*HDBits.org -największy skład materiałów HD. Tu filmy high definition pojawiaja sie najszybciej. Znajdziesz też filmy dokumentalne , wydarzenia sportowe , klipy muzyczne , filmy dla dorosłych i mnóstwo innych rzeczy, wszystko we wspaniałej jakości HD.
:-D
 

trzesioczech

New member
MasterTomster napisał:
Polska ma dalej bana a ja mam zaproszenia na HDBits.org *.
Chce je dać.
Mam wolne 2 zaproszenia ale podkreślam dla polaków mieszkających za granicą.
:-D

Witam,

Jesli mozna to prosze o jedno zaproszenie. Do tej pory korzystam jak wiekszosc nowych z hd-bits.ro. Mam tam status PowerUsera z ratiem 1.7.
Ucze sie w czechach na VSB-TU w Ostravie. Dysponuje laczem 1/1mb. Malo ale wystarczajace do moich potrzeb.
 

MasterTomster

New member
Daj mi adres majlowy na PW , zarejestruj sie z Czech , daj flagę w profilu Czeska i unikaj wchodzenia na HDBits z Polski.

Post 2

Poszło , sprawdź skrzynkę i zastosuj sie do wskazówek a będzie git.
 
Ostatnia edycja:

Dlugin2

New member
Panowie może ktoś z Was wie co jest grane.

Miałem konto na HDbits.org ok 4 tyg. ratio ok. 1.7 , IP Irlandzkie i dziś przy próbie zalogowania takie info " This account is disabled", o co chodzi.

Dodam że zero chitowania.

Sciągałem przez shella.

Kurcze nie mam pojęcia za co :-(
 

MasterTomster

New member
pg99 napisał:
szukam zaproszenia na hdbits.org
pozdrawiam
pg99@interia.pl
Wyprowadź sie z Polski. to nie jest żart.
Tak załatwili nas nasi rodacy.

Dlugin2 napisał:
Panowie może ktoś z Was wie co jest grane.

Miałem konto na HDbits.org ok 4 tyg. ratio ok. 1.7 , IP Irlandzkie i dziś przy próbie zalogowania takie info " This account is disabled", o co chodzi.

Dodam że zero chitowania.

Sciągałem przez shella.

Kurcze nie mam pojęcia za co

Jaki masz nick na HDBits? Może coś wyczaję ...
Edit
Miałeś taki sam nick , byłeś krócej i miałeś znacznie lepsze ratio ...
1.Nie logowałeś przypadkiem z jeden raz z Polski?
Lub
2.Nie jest to twoje drugie konto z tego ie IP? Nie zarobiłeś kiedyś na nim banana?
 
Ostatnia edycja:

Dlugin2

New member
Możliwe że byłem dłużej i ze znacznie lepszym ratio. Nie sprawdzałem statów codziennie.:)



1.Nie logowałeś przypadkiem z jeden raz z Polski?

Nigdy ,mieszkam od 2 lat w Irlandii

Lub
2.Nie jest to twoje drugie konto z tego ie IP? Nie zarobiłeś kiedyś na nim banana?

Nie, było to moje pierwsze konto. Dopiero nie dawno zainteresowałem się HDTV.

Czy jesteś w stanie sprawdzić powód? Może mógłbyś podać kanał IRC.

Dzięki za zainteresowanie

Edit: Chyba sie domyslam o co chodzi. 3x IP (dom,praca,shell) :-( . Kurcze nie pomyslalem o tym

Edit: Widzę że kolega też w Irlandii (Donegal) . Chyba się nie mylę ?
 
Ostatnia edycja:

Dlugin2

New member
No nic. pozamiatane chyba. Na IRC wbić się nie mogę. Może jeszce na TM mi pomogą, ale raczej marne szanse :-(

Pozdr.
 

mac79

New member
Dlugin2 napisał:
No nic. pozamiatane chyba. Na IRC wbić się nie mogę. Może jeszce na TM mi pomogą, ale raczej marne szanse :-(

Pozdr.
czesc
nie dawno też przechodziłem coś podobnego,
z tym że byłem zarejstrowany ponad rok, ratio ponad 2, żadnych cheetów (o których nawet nie mam pojęcia jak można to robić ), żadnego warninga przez cały okres ... aż tu nagle BAN, mysle sobie "wtf" :)
gadałem na IRCu, dostałem jedynie odpowiedź że używałem "small, little cheeting tool"
mówie im że używam uTorrenta w wersji która jest dozwolona, a oni na to że "doesn't metter, nothing we can do".

Także bardzo zraziłem się do tego tracker, i odkąd mam 2 konta na hd-bits.ro i bit-hd.com to mam HDBITS.org głęboko w ...

Na hd-bit.ro jest 80% tego co na HDBITS.org a na bit-hd swoje releasy zaczyna wypuszczać rabomil (czyt. Eureka), których jakość powala Esira i CtrlHD na kolana...

pozdruufka
Mac
 

M@+

New member
Witam, miałby ktoś odstąpić zaproszenie na HDBits.org? osobiście w ramach dowodu mógłbym podesłać screeny z ratio na innych trackerach, łącze internetowe mam szybkie...Angielskie dobre ADSL. Z góry dziękuje.
mail : radeklegia@gmail.com
 
Status
Zamknięty.
Do góry