Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

Dlugin2

New member
jaco007 napisał:
Ale do qr*.* nędzy trzeba mieć zagraniczne ip i przesłać screna z jakiegoś trackera że wieszco to radio i umieszje utrzymać...

Ja wiem co to radio a utrzymac je moge w jedej rece ;)

Koledze chodzi zapewne o ratio (stosunek wyslanych do wyslanych danych):)

Bez dobrego lacza nie ma po co sie tam pchac, chyba ze chcecie w x264 ciagnac ale do tego wystarczy mniej specjalizowany tracker. Nie wyobrazam sobie ciagniecie 40-60 GB (Blu Ray) na laczu 2Mbit a potem jeszcze wyseedowanie tego
 
Ostatnia edycja:

CaroluS

New member
Witam, jestem nowy na tym forum. Dopiero niedawno zaopatrzyłem się w sprzęt HD i chciałbym teraz w pełni go wykorzystać;)
Dlatego też proszę :blagam:eek: zaproszenie do jakiegoś dobrego serwera, adres IP mogę w każdej chwili zmienić na zagraniczy z anonimowego serwera proxy.
Moje łącze to 1.5/1 MB.
 

Sokra

New member
Ja tez proslibym o zaproszenie na hdbits, bit-hdtv lub hd-bits.ro na meila: bittorrentkonta@gmail.com

moge wyslac na meila screeny z innych trakerow wiec nie trzeba sie martwic ze zapraszacie chitera.
moje lacze to: D4/U1.5 MB
 
Ostatnia edycja:

stasioo1983

New member
Witam,

poszukuje zaproszenia na hdbits.org w zamian moge dac na hd-bits.ro lub 30 dniowe konto na rapidshare.
Posiadam łącze symetryczne z zagranicznym IP. Potrafie dbać o ratio (w chwili pisania tego posta wynosi ono ~1 przy pobranych 94gb danych).

zaproszenie prosze przesłać na maila stasioo1983@gmail.com
 

MasterTomster

New member
stasioo1983 napisał:
Witam,

poszukuje zaproszenia na hdbits.org w zamian moge dac na hd-bits.ro lub 30 dniowe konto na rapidshare.
Posiadam łącze symetryczne z zagranicznym IP. Potrafie dbać o ratio (w chwili pisania tego posta wynosi ono ~1 przy pobranych 94gb danych).

zaproszenie prosze przesłać na maila stasioo1983@gmail.com
Gdzie mieszkasz/użytkujesz internet? Mam wolne zaproszenie...
 

Virgojavier

New member
Bardzo prosze o zaproszenie na hdbits....
Mam zamiar zaplacic za to konto zeby sie utrzymac, wiec bede odwdzieczal sie zaproszeniami jak cos:d
brazek@tlen.pl

Moge sie odwdzieczyc zaproszeniem na torrentleech.org
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry