Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

slawekqqq

New member
Pszemol napisał:
Na sdbits nie wiem bo nie zakładałem sobie tam konta. Ale zakładać acc na sdbits mogą osoby które mają acc na hdbits. Nie wiem niestety jak jest z zapami dla innych.
No właśnie słyszałam od gościa, że zaproszenia miał, a właśnie mu się skończyły. Jak to możliwe? Ściemniał?
 

kys

New member
Witam,
Diath napisał:
Przestańcie prosić o zapy na hdbits.org i zarejestrujcie się tutaj:
bit-hdtv.com
hd-bits.ro
hdsource.biz
hdfrench.com
scenehd.org
hdtracker***
bit-hdtv.com - The current user account limit (10,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...
hd-bits.ro - The current user account limit (25,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later...
hdsource.biz - Liebe Besucher, HDsource hat seine Registrierung geschlosssen... Neue Accounts sind nurnoch über Invites möglich. Für nähere Informationen dazu, schau doch einfach mal ins Board.
hdfrench.com - Erreur, Inscription ferme.
scenehd.org - Userlimit has been reached. Try again later.
hdtracker*** - też nie bardzo, ale nie rozumiem :(

Ma ktoś może namiary na coś do czego da się dostać?
 

kys

New member
stasioo1983 napisał:
kys zeby sie zarejestrowac na hdtracker*** to bardzo pomocna jest strona babelfish yahoo com/. Krok po kroku poprowadzi Cie przez rejestracje :)
Niestety coś nie tak "For the correct registration on the Tracker activate cookies.", a ciasteczka mam włączone (nawet IE włączyłem - SIC!).
 

chosen7

Member
Witam

Ja z kolei mam taki problem...Jakies 4 dni temu nie moglem wejsc na moja poczte (gmail.com) Poprostu jakby ktos zmienil haslo lub je ukradlo.. no i tak sie stalo. Napisalem maila do gmaila ze ktos ukradlo mi konto...szczesliwie je odzyskalem ich interwencji. no ale jak widac atak byl przedewszystkim na konto hdbits.org. Haslo zostalo zmienione.
wiec wszedlem na swojego maila zresetowalem haslo na hdbits no i jak mialem sie zalogowac to wyskoczylo mi ze moje konto jest wylaczone.....

Hmm teraz nie wiem co mam robic.... ( mam informacje z jakiego panstwa bylo w lamanie a nawet z jakiego miasta i sieci....moze to wystarczy)
Prosilbym ktoregos z uzytkownikow hdbits.org o wyslanie mi nawet na priva maial do administratorow trackera hdbits.org.

Przykra sprawa ze mnie to spotkalo bo konto mialem juz od 3 lat...
Pomocy....
 

zinger

New member
zaproszenie

Witam.
Chce sciagnac otwarcie olimpiady w pekinie. nie interesuje mnie skad :) czy mozecie wskazac mi miejsce lub wyslac zaproszenie tam gdzie to lezy. w hd oczywiscie ! z gory dziekuje!
szkoda ze juz nie ma zaproszen na hdbits.org
a jest jakis polski odpowiednik? cos jak PT lub HT ?
 

jaco007

New member
zaworek1 napisał:
ten watek jest bez sensu :p
ludzie naucza sie ze nie mozna rozdawac zaproszen chyba dopiero kiedy bedzie usuniety:D

!!!UWAGA!!!
Oświadczam ze zaproszen na HDBits NIE mozna juz wysylac do NIKOGO!!

Dziekuje za uwage ;-)


czy umiecie czytać ten wątek???
po co prosicie o zaproszenia skoro nie można nikogo zaprosić, polacy mają bana na zaproszenia od 6 miesięcy..

niech jakiś admin to w końcu zamknie!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry