Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

Ator

New member
Jeśli ktoś byłby tak miły i miał zaproszenia na hdbits.org to chętnie w zamian dam zapa na hd-bits.ro i/lub na polishbytes.net . W razie co pisać na PW :)
 

lukasz30

New member
Fanek napisał:
na HDBITS trzeba sobie zasłużyć zagranicznym IP i screenami z dobrym ratio z innych trackerów.
Witam mam konto na scenehd.org i takie ratio Ratio: 70.219 Uploaded: 907.58 GiB Downloaded: 12.92 GiB,jeśli można prosić o zapka na jakiś dobry tracker hd,peron30@gmail.com
 

zaworek1

New member
ten watek jest bez sensu :p
ludzie naucza sie ze nie mozna rozdawac zaproszen chyba dopiero kiedy bedzie usuniety:D

!!!UWAGA!!!
Oświadczam ze zaproszen na HDBits NIE mozna juz wysylac do NIKOGO!!

Dziekuje za uwage ;-)
 

Komornick

New member
Proszę o jakieś zaproszonko na stronę z dużą ilością HD. Właśnie wykupiłem porządnego shella na 3 miesiące i żal go zmarnować :wink:

moje GG 2689099
 

Trylmen

New member
Błagam o zaproszonko

Bardzo proszę o zaproszonko na hdbits.org tak bardzo chciałbym się dostać na tą stronkę. Może ktoś mi to umożliwi z życzliwych userów. Jeszcze raz z góry dziękuje.


Mój email trylmen@gmail.com
 

stasioo1983

New member
Trylmen, naucz się czytać. Hdbits.org jest zablokowany dla userow z polski a zaproszenia są wyłączone. A szkoda bo stronka faktycznie jest dobra choć combo bit-hdtv+hd-bits.ro+hdtracker***+scenehd+x264 potrafi zrekompensować stratę jaką jest brak dostępu do tej strony :)
 

Diath

New member
Przestańcie prosić o zapy na hdbits.org i zarejestrujcie się tutaj:
bit-hdtv.com
hd-bits.ro
hdsource.biz
hdfrench.com
scenehd.org
hdtracker***
 

slawekqqq

New member
Poszukuje zaproszenia na HDBits lub SDBits. Mieszkam na stale w UK. Podesle rowniez screeny z innych trackerow.

Kontakt na PW.

Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Pszemol

New member
Na sdbits nie wiem bo nie zakładałem sobie tam konta. Ale zakładać acc na sdbits mogą osoby które mają acc na hdbits. Nie wiem niestety jak jest z zapami dla innych.

Jeśli mieszkasz w UK to lepiej załóż sobie acc na ScT.
 
Status
Zamknięty.
Do góry