Zaproszenia na HDbits.org

Status
Zamknięty.

ludwickik

Member
Witajcie.

Mam polskie IP. Gdzie znajdę w sieci dobre źródła filmów 1080p? Czy ktoś się zlituje nad nowicjuszem w "tej" materii i da zaproszenie?

Z góry dzięki. w razie co to służę własną kolekcją.
 

Makumba

New member
Witam.
Prosiłbym o zaproszenie na hdbits.org. Obecnie mam łącze 20Mb/2Mb. Od dawna jestem zarejestrowany na bit-hdtv i hd-bits.ro. Na obydwu trackerach mam ratio około 2.0 ( przy około 400GB wysłanych danych na każdym z nich), tak więc nie jestem "zielony" w temacie i dbam o ratio. Będę ogromnie wdzięczny.
Pozdrawiam.
 

Makumba

New member
Jakoś płakać nie będe... Sorry, ale od dawna nie śledziłem tego wątku, więc pojawiające się prośby o zapy potraktowałem jako fakt , że rodakom już na hdbits odpuścili. Moj błąd. Ale nie wiedzą co tracą :cool: Zresztą, co ma być na hdbits i tak bedzie na reszcie - tyle, że czasem ciuteńkę pózniej. ludwickik jak chcesz to moge Ci dać zapa na bit-hdtv - na zasadzie - jedna czarna owca o polskim ip drugiej czarnej owcy o polskim ip :-D Daj znać na priv, czy nadal chcesz.
 
Ostatnia edycja:

jarwisz

New member
Bez reklam
cieszę się że chociaż Ty rozumiesz że to nie ode mnie zależy .
Z tym drugim też masz rację - wszystko co lepsze i tak będziesz miał.
Jedynie napisy - to wielka zasługa HDB no i poszczególne rodzynki ,które jednak nie pojawiają się gdzie indziej ale jest co prawda ich mało.
 

HanGLogic

New member
Jesli jest szansa na otrzymanie zaproszenia do hdbits.org, hd-bits.ro i bit-hdtv.com
to strasznie bym o nie prosil.

moj mail : djlam@poczta.fm
z gory serdecznie dziekuje
 
Ostatnia edycja:

Pszemol

New member
Na hdbits.ro jest chyba otwarta rejestracja. Psiaczek wierz mi że wolałbym 6 w totka niż acc na PT. Poza tym wbrew pozorom wcale nie tak trudno dostać acc na PT. ;)
 

Pszemol

New member
TO JA MOŻE NAPISZĘ WAM JESZCZE RAZ KIEDY MOŻECIE OTRZYMAĆ ZAPROSZENIE:

1. MUSICIE MIEĆ ZAGRANICZNE IP !!! (inaczej po paru logowaniach z PL IP wyłapiecie BANA !!!)

2. Jeśli chcecie otrzymać zapa przedstawcie screena że macie zagraniczne IP (nie żadne proxy itp)

Pozdrawiam

Fanek dobrze,że Cię posłuchałem bo site jest wypasiony. ;)

 
Ostatnia edycja:

jaco007

New member
I WY SIĘ DZIWICIE że Polska ma bana??:confused:

Topic długi i Do większości nie dociera że aby dostać się na hdbits trzeba MIEĆ zagraniczne IP oraz wiedzieć co to jest radio...:roll:

Jak to czytam to ręcę same opadają...!!:(

Mam 5zaproszeń na hdbits i chętnie je komuś oddam..:hmm:

Ale do qr*.* nędzy trzeba mieć zagraniczne ip i przesłać screna z jakiegoś trackera że wieszco to radio i umieszje utrzymać...

chętnych ze screnami I ZAGRANICZNYMI IP zapraszam na priv!!!!!!!!!:eek:k:
 
Status
Zamknięty.
Do góry