Wypalony ekran w tv Oled.

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Boże broń mi takich kolegów.
No właśnie...
Masta_J...
Nic o mnie nie wiesz. Nie wiesz kim jestem, ile mam lat ,jak wyglądam, czym się zajmuję ,ilu mam kolegów a ile osób mnie uważa za kolegę. Nie wiesz również czym się kierowałem zakładając ten temat.
Nic, kompletnie nic ,zero , nul. Nie znasz również mojego kolegi ,co też nie jest bez znaczenia w kontekście całości .Nie wiesz ,bo i skąd ,że prosiłem kolegę o podanie nr zgłoszenia , ale On sam stwierdził ,że to bez znaczenia bo sprawa jest zgłoszona do LG.
Ale oczywiście w niczym Ci to nie przeszkadza ,by po przeczytaniu kilku postów na forum pisać jakim to ja jestem kolegą lub nie.
Jakie to typowo polskie.
I żeby była jasność, Twoja opinia na mój temat nie obchodzi mnie ani trochę.
Za Twoje merytoryczne odpowiedzi będę wdzięczny(zachęcam jeszcze raz przeczytać mój pierwszy post), teksty o tym, kto jakim jest kolegą proponuję darować sobie.

Pzdr.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak widzicie na siłę nikomu się pomóc nie da.
Chociaż kolega ma miękkie nogi i brakuje mu już pampersów to jednak pomocy nie chce, jakiś cały ten wątek jest totalnie dziwny...
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Witam.
Wczoraj sprawa omawianego TV miała swój szczęśliwy finał na pokojowej podłodze mieszkania kolegi(jakkolwiek by to nie zabrzmiało i wyglądało:))
Serwisant wymienił sprawnie i szybko panel a kolega tak się cieszy ,że do dzisiaj podskakuje z radości.
Mam tylko nadzieję,że LG zawsze tak załatwia podobne usterki.
Chciałbym z tego miejsca podziękować wszystkim,którzy merytorycznie udzielili się w tym temacie.:bober:
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Matrycy. Czytałem różne fora i każdy pisał że wymianę miał raz. Za drugim razem reklamacja była odrzucana nawet przez Sony.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, są odrzucane drugi raz przez wszystkie firmy.
Nowe matryce na szczęście mają coraz więcej zabezpieczeń i coraz lepsze zabezpieczenia.
 
Do góry